Tag: Vulturul Vulturesti

{2017-2018} Liga 5 Arges Nord – Etapa 13

Liga 5 Arges – Seria Nord – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2017-2018

AS Leresti – Partizanul Vladesti 2-2 (0-1 la pauza)

Unirea Bughea de Jos – AS Godeni 1-2 (0-1 la pauza)

Rapid Davidesti – AS Dragoslavele 3-1 (1-0 la pauza)

Schitu Golesti – Petrolul Hirtiesti 2-2 (2-1 la pauza)

Cimentul Valea Mare Pravat – Flacara Boteni 3-1 (2-0 la pauza)

Vulturul Vulturesti – AS Cetateni 2-2 (1-0 la pauza)

Scoala de Fotbal Giga Retevoiescu – CS Rucar 6-2 (3-0 la pauza)

Clasament Liga 5 Arges Nord la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A S Rapid Davidesti1391351-2428p+7
2A S Cetateni1382331-2326p+8
3A S Leresti1373333-2124p+3
4A S Dragoslavele1373329-1724p0
5A S Godeni1380532-2724p+3
6A S Sc de Fotbal Gica Retevoiescu1364340-2622p+4
7A S Partizanul Vladesti1371536-2922p+1
8A S Vulturul Vulturesti1364334-2722p+4
9A S Cimentul Valea Mare Pravat1371532-2722p+4
10A S Flacara Boteni1351727-3016p-2
11A S Unirea Bughea de Jos1351734-4216p-5
12C S Rucar13211019-447p-8
13A S Petrolul Hirtiesti13111117-454p-14
14A S Schitu Golesti13111125-584p-17

{2017-2018} Liga 5 Arges Nord – Etapa 10

Liga 5 Arges – Zona Nord – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2017-2018

Petrolul Hirtiesti – AS Leresti 1-3

AS Dragoslavele – Partizanul Vladesti 1-2

AS Godeni – Scoala de Fotbal Gica Retevoiescu 2-1

CS Rucar – AS Schitu Golesti 6-1

AS Cetateni – Rapid Davidesti 3-1

Flacara Boteni – Unirea Bughea de Jos 5-1

Vulturul Vulturesti – Cimentul Valea Mare Pravat – amanat

{2014-2015} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate Etapa 9

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

AS Cocu – Vulturul Vulturesti 4-1

AS Oarja – AS Colibasi 4-3

Flacara Leordeni – Stejarii Beleti Negresti 3-1

Vulturul Priboieni – AS Poiana Lacului 2-0

Unirea Bascov II – Rapid Davidesti 1-1

AS Ratesti – Unirea Calinesti 0-3

Atletic Bradu III – Sporting Pitesti 7-0

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 19

Liga 5 Arges – Seria Centru  2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a nouasprezecea etape a sezonului 2013-2014

Nicolae Dobrin Pitesti – Atletic Bradu III 1-5

CS Mioveni III – Vulturii Priboieni 1-3

AS Cocu – Rapid Davidesti 4-0

AS Oarja 2011 – AS Poiana Lacului 5-2

Flacara Leordeni – AS Teiu 1-4

Unirea Calinesti – AS Colibasi 2-3

CS Albota – Vulturul Vulturesti 2-3

AS Ratesti – Stejarii Beleti Negresti 2-3

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 18

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a optsprezecea etape a sezonului 2013-2014

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Ratesti 3-1

Atletic Bradu III – CS Mioveni III 10-5

Vulturii Priboieni – AS Cocu 2-1

Rapid Davidesti – AS Oarja 2011 0-3

AS Poiana Lacului – Flacara Leordeni 3-4

AS Teiu – Unirea Calinesti 2-1

AS Colibasi – CS Albota 2012 2-1

Vulturul Vulturesti – Stejarii Beleti Negresti 2-1

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 17

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a saptesprezecea etape a sezonului 2013-2014

CS Mioveni III – Nicolae Dobrin Pitesti 1-1

AS Cocu – Atletic Bradu III 4-1

AS Oarja 2011 – Vulturii Priboieni 1-4

Flacara Leordeni – Rapid Davidesti 1-0

Unirea Calinesti – AS Poiana Lacului 9-3

CS Albota 2012 – AS Teiu 2-8

Stejarii Beleti Negresti – AS Colibasi 1-2

Vulturul Vulturesti – AS Ratesti 3-2

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 16

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a saisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Ratesti – CS Mioveni III 1-3

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Cocu 0-0

Atletic Bradu III – AS Oarja 2011 6-3

Vulturii Priboieni – Flacara Leordeni 4-0

Rapid Davidesti – Unirea Calinesti 2-1

AS Poiana Lacului – CS Albota 2012 2-2

AS Teiu – Stejarii Beleti Negresti 3-3

AS Colibasi – Vulturul Vulturesti 4-2

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 15

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

CS Mioveni III – AS Cocu 6-3

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Oarja 2011 2-3

Atletic Bradu III – Flacara Leordeni 6-2

Vulturii Priboieni – Unirea Calinesti 6-1

Rapid Davidesti – CS Albota 2012 2-4

AS Poiana Lacului – AS Stejari Beleti Negresti 1-2

AS Teiu – Vulturul Vulturesti 4-2

AS Ratesti – AS Colibasi 5-0

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 14

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Cocu – AS Ratesti 2-1

AS Oarja 2011 – CS Mioveni III 4-9

Flacara Leordeni – Nicolae Dobrin Pitesti 2-2

Unirea Calinesti – Atletic Bradu III 3-0

CS Albota 2012 – Vulturii Priboieni 0-4

Stejarii Beleti Negresti – Rapid Daviesti 2-2

Vulturul Vulturesti – AS Poiana Lacului 4-3

AS Colibasi – AS Teiu 0-7

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 13

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Cocu – AS Oarja 2011 6-3

CS Mioveni III – Flacara Leordeni 5-0

Nicolae Dobrin Pitesti – Unirea Calinesti 2-1

Atletic Bradu III – CS Albota 2012 5-3

Vulturii Priboieni – Stejarii Beleti Negresti 3-1

Rapid Davidesti – Vulturul Vulturesti 1-2

AS Poiana Lacului – AS Colibasi 4-3

AS Ratesti – AS Teiu 1-6