Category: Fotbal

{2018-2019} Liga 4 Alba – Etapa 6

Liga 4 Alba – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2017-2018

Vointa Stremt – Sportul Petresti 2-3

Metalu 2016 Aiud – CIL Blaj 2-4

Dacia Mihalt – Viitorul Santimbru 0-6

Viitorul Vama Seaca – CS Zlatna 1-1

Spicul Daia Romana – Energia Sasciori 2-0

FC Micesti – Olimpia Aiud 1-0

CS Navobi – Nicolae Linca Cergau 1-6

16-zecimi Cupa României 2018-2019 – Rezultate

Cupa României la fotbal, etapa șaisprezeceimilor – rezultatele inregistrate in 16-zecimi in sezonul 2017-2018

FC Voluntari – FC Botoșani 2-1

Csikszereda Miercurea Ciuc – Energeticianul 2-1

Sportul Snagov – Universitatea Craiova 0-2

ASU Poli Timișoara – Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1-1 (3-5 dupa penaltiuri)

Dacia Unirea Brăila – Dinamo București 1-3

UTA Arad – Politehnica Iași 3-3 (3-5 dupa penaltiuri)

Sporting Liești – CS Mioveni 0-3

FC Slatina – Dunărea Călărași 0-2

Progresul Spartac – Universitatea Cluj 0-1

Concordia Chiajna – FC Viitorul 0-3

Chindia Târgoviște – CFR Cluj 0-1

Luceafarul Oradea – Astra Giurgiu

Bucovina Rădăuți – Gaz Metan Mediaș

Rapid București – Turris Oltul Turnu Magurele

Unirea Alba Iulia – FCSB

{2018-2019} Liga 4 Alba – Etapa 4

Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2018-2019 din Liga 4 Alba

CS Zlatna – Viitorul Santimbru 2-1

Metalu 2016 Aiud – Energia Sasciori 2-0

Vointa Stremt – Nicolae Linca Cergau 8-1

Dacia Mihalt – CIL Blaj 1-7

FC Micesti – Sportul Petresti 1-3

CS Navobi – Spicul Daia Romana 2-0

Viitorul Vama Seaca – Olimpia Aiud 2-1

{2018-2019} Liga 4 Timis – Etapa 6

Liga 4 Timis – rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2018-2019

Avantul Periam – Flacara Parta 3-1

Unirea Sannicolau Mare – Pobeda Dudestii Vechi 2-2

FC Bazosu Vechi – CSO Faget 1-0

Unirea Tomnatic – Fortuna Becicherecu Mic 1-1

AS Peciu Nou – Carani Murani 3-2

AS Seceani – CSM Lugoj II 12-0

Progresul Ciacova – CSC Dudestii Noi 0-3

Vointa Masloc – Cocosul Ortisoara 1-1

ASO Deta – Timisul Sag 4-5

{2018-2019} Liga 4 Alba – Etapa 3

Liga 4 Alba – rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2018-2019

Olimpia Aiud – CS Zlatna 0-3

Viitorul Santimbru – CS Navobi 6-0

CIL Blaj – Viitorul Vama Seaca 3-0

Sportul Petresti – Dacia Mihalt 12-0

Energia Sasciori – FC Micesti 1-1

Nicolae Linca Cergau – Metalu 2016 Aiud 1-0

Spicul Daia Romana – Vointa Stremt 2-3

{2018-2019} Liga 4 Timis – Etapa 5

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2018-2019

CSM Lugoj II – AS Peciu Nou 0-4

Carani Murani – Progresul Ciacova 2-0

CSC Dudestii Noi – Vointa Masloc 2-1

CSO Faget – Unirea Sannicolau Mare 2-2

Pobeda Dudestii Vechi – Avantul Periam 0-0

Flacara Parta – Unirea Tomnatic 2-4

Fortuna Becicherecu Mic – AS Seceani 1-0

Timisul Sag – AS Bazosu Bechi 4-3

Cocosul Ortisoara – ASO Deta 3-1