Category: Liga 5

{2017-2018} Liga 5 Vaslui – Est – Etapa 12

Rezultatele inregistrate in cea de-a doisprezecea etapa a sezonului 2017-2018 din Liga 5 Vaslui, Seria Est

Avantul Bacani – Avantul Solesti 1-2
Avantul Codaesti – SC 2000 Lipovat 5-3
FC Ghergheleu – ACS Moara Domneasca 2-1
CS Victoria Muntenii de Jos – Viitorul Valeni – amanat

Clasament Liga 5 Vaslui Est dupa 12 etape

#Nume echipaMVEIGPA
1CS Victoria Muntenii de Jos11101044-1931p+16
2ACS Moara Domneasca1264226-1722p+4
3Viitorul Văleni1161425-1519p+1
4Avantul Solesti1246223-2418p0
5FC Ghergheleu1143423-2215p-3
6Avantul Bacani1232718-2811p-7
7SC 2000 Lipovăț1130815-269p-6
8Avantul Codaesti12111021-444p-14

{2017-2018} Liga 5 Vaslui – Vest – Etapa 16

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul saisprezece din Liga 5 Vaslui, Seria Vest pentru sezonul 2017-2018

Unirea Alexandru Vlahuta – Avantul Zapodeni 3-2
Vulturul Balteni – Inter Sport Vaslui 6-3
Rapid Brodoc – Vointa Stefan cel Mare 9-0
FC Vulturesti – Unirea Negresti 7-3
Gloria Todiresti – Viitorul Rebricea 2-3

Clasament Liga 5 Vaslui Vest dupa 16 etape

#Nume echipaMVEIGPA
1FC Vulturesti16142082-2144p+20
2FC Rapid Brodoc16120464-2836p+12
3Viitorul Rebricea1692535-3329p+5
4Inter Sport Vaslui1683562-4227p+3
5Unirea Negresti1571746-4522p-2
6Unirea Alexandru Vlahuta1560929-5318p-6
7FC Gloria Todiresti16511035-4416p-8
8Voința Ștefan cel Mare16421038-6314p-10
9Vulturul Bălteni15411029-5113p-8
10Avântul Zăpodeni15301222-629p-12

{2017-2018} Liga 5 Timis – Seria 3 – Etapa 21

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazeci si unu a sezonului 2017-2018 din Liga 5 Timis, Seria 3

Timisul Hitias – CSC Dudestii Noi 1-8
AS Boldur – AS Budias 1-0
AS Bacova – AS Recas 1-3
Atletico Gavojdia – Viitorul Sacosu Turcesc 1-1
Viitorul Stiuca – Gloria Mosnita Noua 2-1
Foresta Manastiur – Olimpia Darova 4-6
Avantul Topolovatu Mare – Autoliv Lugoj 2-2
AS Costeiu – CS Tormac 3-7

{2017-2018} Liga 5 Timis – Seria 2 – Etapa 21

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazeci si unu a sezonului 2017-2018 din Liga 5 Timis, Seria 2

Camaro Fibis – Gloria Uivar 3-0
CS Utvin – AS Cornesti 4-3
AS Petroman – Unirea Banloc 1-3
Milenium Giarmata II – FC Jebel 4-4
Rapid Sacalaz – Ripensia Timisoara II 1-7
Unirea Ghilad – Flacara Parta 0-6
Olimpia Rauti – Atletico Liebling 1-1
Timisul Urseni – Unirea Cerneteaz 1-2

{2017-2018} Liga 5 Timis – Seria 1 – Etapa 21

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazeci si una etapa a sezonului 2017-2018 din Liga 5 Timis, Seria 1

Steaua Rosie Varias – AS Carani 1-1
Unirea Sannicolau Mare II – Fortuna Becicherecu Mic 2-8
CS Plavii Delia Sanpetru Mare – Vointa Sarafoleana 2-1
CS Comlosu Mare – Dacia Carpinis 3-2
Vointa Sandra – Unirea Grabat 6-1
Tricoul 1 Iunie Timisoara – Muresul Igris 2-2
Unirea Jimbolia – United Bencecu de Sus 8-0
Muresul Cenad – Vointa Valcani 3-2

{2017-2018} Liga 5 Covasna – Etapa 18

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul 18 a sezonului 2017-2018

Pro Szotyor – Sugo Batanii Mari 7-1
AS Arcus – Spartacus Haghig 4-0
Brazii Comandau – Venus Zabala 3-1
Progresul Sita Buzaului – ASF Bodoc 3-0
FC Moacsa sta.

1PROGRESUL SITA BUZAULUI15112257-2535p+14
2PRO SZOTYOR15104154-2334p+10
3AS ARCUS15100553-2730p+6
4VENUS ZABALA1692544-3329p+5
5BRAZII COMANDAU1591541-2928p+7
6F.C.MOACSA1680834-3724p0
7F.C.SPARTACUS HAGHIG16511034-5916p-8
8A.S.F. BODOC16201416-476p-18
9SUGO BATANII MARI16101514-673p-21

{2017-2018} Liga 5 Arges Nord – Etapa 13

Liga 5 Arges – Seria Nord – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2017-2018

AS Leresti – Partizanul Vladesti 2-2 (0-1 la pauza)

Unirea Bughea de Jos – AS Godeni 1-2 (0-1 la pauza)

Rapid Davidesti – AS Dragoslavele 3-1 (1-0 la pauza)

Schitu Golesti – Petrolul Hirtiesti 2-2 (2-1 la pauza)

Cimentul Valea Mare Pravat – Flacara Boteni 3-1 (2-0 la pauza)

Vulturul Vulturesti – AS Cetateni 2-2 (1-0 la pauza)

Scoala de Fotbal Giga Retevoiescu – CS Rucar 6-2 (3-0 la pauza)

Clasament Liga 5 Arges Nord la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A S Rapid Davidesti1391351-2428p+7
2A S Cetateni1382331-2326p+8
3A S Leresti1373333-2124p+3
4A S Dragoslavele1373329-1724p0
5A S Godeni1380532-2724p+3
6A S Sc de Fotbal Gica Retevoiescu1364340-2622p+4
7A S Partizanul Vladesti1371536-2922p+1
8A S Vulturul Vulturesti1364334-2722p+4
9A S Cimentul Valea Mare Pravat1371532-2722p+4
10A S Flacara Boteni1351727-3016p-2
11A S Unirea Bughea de Jos1351734-4216p-5
12C S Rucar13211019-447p-8
13A S Petrolul Hirtiesti13111117-454p-14
14A S Schitu Golesti13111125-584p-17

{2017-2018} Liga 5 Arges Sud – Etapa 15

Liga 5 Arges – Seria Sud – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2017-2018

Energia Stolnici – Viitorul Lunca Corbului 4-1

AS Mirosi – Rafinorul Arpechim Pitesti 4-2

Speranta Cornatel – Juventus Bascov 4-3

Progresul Recea – AS Izvoru 1-3

AS Popesti – Unirea Hirsesti 3-4

Viitorul Stefan cel Mare – Recolta Slobozia 4-0

AS Caldararu – Steaua Negrasi 0-1

Viitorul Birla – Unirea Tricolor Serbanesti 3-4

Clasament Liga 5 Arges Sud la finalul turului

#Nume echipaMVEIGPA
1A S Viitorul Lunca Corbului15113151-2336p+12
2A S Rafinorul Arpechim Pitesti15103256-2633p+9
3A S Steaua Negrasi15102346-2032p+11
4A S Energia Stolnici15101448-2231p+7
5A S Viitorul Stefan cel Mare1593348-2130p+9
6A S Recolta Slobozia1591545-2128p+4
7A S Mirosi1591534-2328p+7
8A S Izvoru1583453-3327p+3
9A S Progresul Recea1565437-3023p+2
10A S Unirea Hirsesti1553747-3318p-6
11A S Caldararu1542923-3114p-7
12A S Speranta Cornatel15401129-8812p-9
13A S Viitorul Birla1524929-6110p-14
14A S Unirea Tricolor Serbanesti15301234-649p-12
15A S Juventus Bascov15211221-667p-17
16A S Popesti15121214-535p-16