Tag: avantul ilieni

{2017-2018} Liga 4 Covasna – Etapa 6

Liga 4 Covasna – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2017-2018 din prima liga din judetul Covasna

Venus Ozun – Harghita Aita Mare 0-4

Avantul Ilieni – CSO Baraolt 4-1

Nemere Ghelinta – Dozsa Dalnic 1-1

FC Papauti – Staruinta Zagon 1-1

Perko Sanzieni – FC Ojdula 5-1

BSE Belin – ASATSC Reci 0-1

AS Covasna – Prima Bradut 1-1

FC Bretcu – FC Cernat 3-2

{2014-2015} Liga 4 Covasna – Rezultate Etapa 10

Liga 4 Covasna – Rezultatele inregistrate in runda zece a sezonului 2014-2015

CSO Baraolt – FC Bretcu 2-5

Perko Sinzieni – BSE Belin 4-0

Nemere Ghelnita – Prima Bradut 5-0

Harghita Aita Mare – FC Ojdula 1-5

KSE Targu Secuiesc – Venus Ozun 2-0

FC Cernat – Viitorul Moacsa 0-0

Staruinta Bodoc – Avantul Ilieni 1-2

Ciucasul Intorsura Buzaului – Progresul Sita Buzaului 1-1

{2014-2015} Liga 4 Covasna – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Covasna – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Progresul Sita Buzaului – FC Bretcu 3-1

BSE Belin – CSO Baraolt 3-2

Prima Bradut – Perko Sanzieni 0-2

FC Ojdula – Nemere Ghelnita 1-0

Venus Ozun – Harghita Aita Mare 3-1

Viitorul Moacsa – KSE Targu Secuiesc 2-0

Avantul Ilieni – FC Cernat 0-0

Ciucasul Intorsura Buzaului – Staruinta Bodoc 4-1

{2014-2015} Liga 4 Covasna – Rezultate Etapa 8

Liga 4 Covasna – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

FC Bretcu – BSE Belin 4-0

CSO Baraolt – Prima Bradut 1-1

Perko Sanzieni – FC Ojdula 0-0

Nemere Ghelnita – Venus Ozun 9-1

Harghita Aita Mare – Viitorul Moacsa 3-4

KSE Targu Secuiesc – Avantul Ilieni 1-1

FC Cernat – Ciucasul Intorsura Buzaului 6-0

Progresul Sita Buzaului – Staruinta Bodoc 2-1

{2014-2015} Liga 4 Covasna – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Covasna – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

BSE Belin – Progresul Sita Buzaului 3-0

Prima Bradut – FC Bretcu 1-0

FC Ojdula – CSO Baraolt 1-1

Venus Ozun – Perko Sanzieni 0-3

Viitorul Moacsa – Nemere Ghelnita 2-1

Avantul Ilieni – Harghita Aita Mare 3-1

Ciucasul Intorsura Buzaului – KSE Targu Secuiesc 3-2

Staruinta Bodoc – FC Cernat 1-1

{2014-2015} Liga 4 Covasna – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Covasna – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

BSE Belin – Prima Bradut 1-0

FC Bretcu – FC Ojdula 2-0

CSO Baraolt – Venuz Ozun 1-1

Perko Sanzieni – Viitorul Moacsa 1-2

Nemere Ghelnita – Avantul Ilieni 2-0

Harghita Aita Mare – Ciucasul Intorsura Buzaului 4-0

KSE Targu Secuiesc – Staruinta Bodoc 3-2

Progresul Sita Buzaului – FC Cernat 4-2

{2014-2015} Liga 4 Covasna – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Covasna – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

Prima Bradut – Progresul Sita Buzaului 11-1

FC Ojdula – BSE Belin 1-0

Venus Ozun – FC Bretcu 3-4

Viitorul Moacsa – CSO Baraolt 4-0

Avantul Ilieni – Perko Sanzieni 3-0

Ciucasul Intorsura Buzaului – Nemere Ghelnita 2-4

Staruinta Bodoc – Harghita Aita Mare 2-0

FC Cernat – KSE Targu Secuiesc 1-2

{2014-2015} Liga 4 Covasna – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Covasna – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015

Prima Bradut – FC Ojdula 4-2

BSE Belin – Venus Ozun 6-1

FC Bretcu – Viitorul Moacsa 4-1

CSO Baraolt – Avantul Ilieni 0-1

Perko Sanzieni – Ciucasul Intorsura Buzaului 2-2

Nemere Ghelinta – Staruinta Bodoc 6-0

Harghita Aita Mare – FC Cernat 1-2

Progresul Sita Buzaului – KSE Targu Secuiesc 2-3

 

{2014-2015} Liga 4 Covasna – Rezultate Etapa 3

Liga 4 Covasna – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2014-2015

Venus Ozun – Prima Bradut 1-4

Viitorul Moacsa – BSE Belin 6-3

Avantul Ilieni – FC Bretcu 1-1

Ciucasul Intorsura Buzaului – CSO Baraolt 2-0

Staruinta Bodoc – Perko Sanzieni 2-2

FC Cernat – Nemere Ghelnita 1-2

KSE Targu Secuiesc – Harghita Aita Mare

FC Ojdula – Progresul Sita Buzaului – neprezentare

{2014-2015} Liga 4 Covasna – Rezultate etapa 2

Liga 4 Covasna – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2014-2015

FC Ojdula – Venus Ozun 5-1

Prima Bradut – Viitorul Moacsa 1-1

BSE Belin – Avantul Ilieni 0-1

FC Bretcu – Ciucasul Intorsura Buzaului 4-1

CSO Baraolt – Staruinta Bodoc 4-1

Perko Sanzieni – FC Cernat 1-0

Nemere Ghelnita – KSE Targu Secuiesc 4-1

Progresul Sita Buzaului – Harghita Aita Mare – amanat