Tag: Avantul Reghin

Program Liga 3 – Seria 5 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 5 se afla echipele din zona Ardealului (Mures, Salaj, Cluj, Maramures, Alba si Bistrita-Nasaud).

Liga 3 Seria 5 – Echipe

FC Zalau, FCM Baia Mare, CS Osorhei, Metalurgistul Cugir, Industria Galda de Jos, Unirea Jucu, Ariesul Turda, CS Iernut, CSM Sighetu Marmatiei, Sanatatea Cluj, CSC Sanmartin, Unirea Dej, Avantul Reghin, Gloria Progresul Bistrita.

Program Liga 3 – Seria 5 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Iernut – FC Zalău
Arieşul Turda – FCM Baia Mare
Unirea Jucu – CS Oşorhei
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir
CSM Sighetu Marmatiei – Sănătatea Cluj
CSC Sânmartin – Avântul Reghin
Gloria Bistriţa – Unirea Dej

Etapa a II-a – 06.09.2014

FCM Baia Mare – CS Iernut
CS Oşorhei – Arieşul Turda
Metalurgistul Cugir – Unirea Jucu
Sănătatea Cluj – Industria Galda de Jos
Avântul Reghin – CSM Sighetu Marmatiei
Unirea Dej – CSC Sânmartin
FC Zalău – Gloria Bistriţa

Etapa a III-a – 13.09.2014

FCM Baia Mare – FC Zalău
CS Iernut – CS Oşorhei
Arieşul Turda – Metalurgistul Cugir
Unirea Jucu – Sănătatea Cluj
Industria Galda de Jos – Avântul Reghin
CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Dej
CSC Sânmartin – Gloria Bistriţa

Etapa a IV-a – 20.09.2014

CS Oşorhei – FCM Baia Mare
Metalurgistul Cugir – CS Iernut
Sănătatea Cluj – Arieşul Turda
Avântul Reghin – Unirea Jucu
Unirea Dej – Industria Galda de Jos
Gloria Bistriţa – CSM Sighetu Marmatiei
FC Zalău – CSC Sânmartin

Etapa a V-a – 27.09.2014

CS Oşorhei – FC Zalău
FCM Baia Mare – Metalurgistul Cugir
CS Iernut – Sănătatea Cluj
Arieşul Turda – Avântul Reghin
Unirea Jucu – Unirea Dej
Industria Galda de Jos – Gloria Bistriţa
CSM Sighetu Marmatiei – CSC Sânmartin

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Metalurgistul Cugir – CS Oşorhei
Sănătatea Cluj – FCM Baia Mare
Avântul Reghin – CS Iernut
Unirea Dej – Arieşul Turda
Gloria Bistriţa – Unirea Jucu
CSC Sânmartin – Industria Galda de Jos
FC Zalău – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FC Zalău – Metalurgistul Cugir
CS Oşorhei – Sănătatea Cluj
FCM Baia Mare – Avântul Reghin
CS Iernut – Unirea Dej
Arieşul Turda – Gloria Bistriţa
Unirea Jucu – CSC Sânmartin
Industria Galda de Jos – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Sănătatea Cluj – Metalurgistul Cugir
Avântul Reghin – CS Oşorhei
Unirea Dej – FCM Baia Mare
Gloria Bistriţa – CS Iernut
CSC Sânmartin – Arieşul Turda
CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Jucu
Industria Galda de Jos – FC Zalău

Etapa a IX-a – 25.10.2014

FC Zalău – Sănătatea Cluj
Metalurgistul Cugir – Avântul Reghin
CS Oşorhei – Unirea Dej
FCM Baia Mare – Gloria Bistriţa
CS Iernut – CSC Sânmartin
Arieşul Turda – CSM Sighetu Marmatiei
Unirea Jucu – Industria Galda de Jos

Etapa a X-a – 01.11.2014

Avântul Reghin – Sănătatea Cluj
Unirea Dej – Metalurgistul Cugir
Gloria Bistriţa – CS Oşorhei
CSC Sânmartin – FCM Baia Mare
CSM Sighetu Marmatiei – CS Iernut
Industria Galda de Jos – Arieşul Turda
Unirea Jucu – FC Zalău

Etapa a XI-a – 08.11.2014

FC Zalău – Avântul Reghin
Sănătatea Cluj – Unirea Dej
Metalurgistul Cugir – Gloria Bistriţa
CS Oşorhei – CSC Sânmartin
FCM Baia Mare – CSM Sighetu Marmatiei
CS Iernut – Industria Galda de Jos
Arieşul Turda – Unirea Jucu

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Unirea Dej – Avântul Reghin
Gloria Bistriţa – Sănătatea Cluj
CSC Sânmartin – Metalurgistul Cugir
CSM Sighetu Marmatiei – CS Oşorhei
Industria Galda de Jos – FCM Baia Mare
Unirea Jucu – CS Iernut
Arieşul Turda – FC Zalău

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

FC Zalău – Unirea Dej
Avântul Reghin – Gloria Bistriţa
Sănătatea Cluj – CSC Sânmartin
Metalurgistul Cugir – CSM Sighetu Marmatiei
CS Oşorhei – Industria Galda de Jos
FCM Baia Mare – Unirea Jucu
CS Iernut – Arieşul Turda

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

FC Zalău – CS Iernut
FCM Baia Mare – Arieşul Turda
CS Oşorhei – Unirea Jucu
Metalurgistul Cugir – Industria Galda de Jos
Sănătatea Cluj – CSM Sighetu Marmatiei
Avântul Reghin – CSC Sânmartin
Unirea Dej – Gloria Bistriţa

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Iernut – FCM Baia Mare
Arieşul Turda – CS Oşorhei
Unirea Jucu – Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos – Sănătatea Cluj
CSM Sighetu Marmatiei – Avântul Reghin
CSC Sânmartin – Unirea Dej
Gloria Bistriţa – FC Zalău

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

FC Zalău – FCM Baia Mare
CS Oşorhei – CS Iernut
Metalurgistul Cugir – Arieşul Turda
Sănătatea Cluj – Unirea Jucu
Avântul Reghin – Industria Galda de Jos
Unirea Dej – CSM Sighetu Marmatiei
Gloria Bistriţa – CSC Sânmartin

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

FCM Baia Mare – CS Oşorhei
CS Iernut – Metalurgistul Cugir
Arieşul Turda – Sănătatea Cluj
Unirea Jucu – Avântul Reghin
Industria Galda de Jos – Unirea Dej
CSM Sighetu Marmatiei – Gloria Bistriţa
CSC Sânmartin – FC Zalău

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

FC Zalău – CS Oşorhei
Metalurgistul Cugir – FCM Baia Mare
Sănătatea Cluj – CS Iernut
Avântul Reghin – Arieşul Turda
Unirea Dej – Unirea Jucu
Gloria Bistriţa – Industria Galda de Jos
CSC Sânmartin – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

CS Oşorhei – Metalurgistul Cugir
FCM Baia Mare – Sănătatea Cluj
CS Iernut – Avântul Reghin
Arieşul Turda – Unirea Dej
Unirea Jucu – Gloria Bistriţa
Industria Galda de Jos – CSC Sânmartin
CSM Sighetu Marmatiei – FC Zalău

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Metalurgistul Cugir – FC Zalău
Sănătatea Cluj – CS Oşorhei
Avântul Reghin – FCM Baia Mare
Unirea Dej – CS Iernut
Gloria Bistriţa – Arieşul Turda
CSC Sânmartin – Unirea Jucu
CSM Sighetu Marmatiei – Industria Galda de Jos

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Metalurgistul Cugir – Sănătatea Cluj
CS Oşorhei – Avântul Reghin
FCM Baia Mare – Unirea Dej
CS Iernut – Gloria Bistriţa
Arieşul Turda – CSC Sânmartin
Unirea Jucu – CSM Sighetu Marmatiei
FC Zalău – Industria Galda de Jos

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

Sănătatea Cluj – FC Zalău
Avântul Reghin – Metalurgistul Cugir
Unirea Dej – CS Oşorhei
Gloria Bistriţa – FCM Baia Mare
CSC Sânmartin – CS Iernut
CSM Sighetu Marmatiei – Arieşul Turda
Industria Galda de Jos – Unirea Jucu

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Sănătatea Cluj – Avântul Reghin
Metalurgistul Cugir – Unirea Dej
CS Oşorhei – Gloria Bistriţa
FCM Baia Mare – CSC Sânmartin
CS Iernut – CSM Sighetu Marmatiei
Arieşul Turda – Industria Galda de Jos
FC Zalău – Unirea Jucu

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Avântul Reghin – FC Zalău
Unirea Dej – Sănătatea Cluj
Gloria Bistriţa – Metalurgistul Cugir
CSC Sânmartin – CS Oşorhei
CSM Sighetu Marmatiei – FCM Baia Mare
Industria Galda de Jos – CS Iernut
Unirea Jucu – Arieşul Turda

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Avântul Reghin – Unirea Dej
Sănătatea Cluj – Gloria Bistriţa
Metalurgistul Cugir – CSC Sânmartin
CS Oşorhei – CSM Sighetu Marmatiei
FCM Baia Mare – Industria Galda de Jos
CS Iernut – Unirea Jucu
FC Zalău – Arieşul Turda

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Unirea Dej – FC Zalău
Gloria Bistriţa – Avântul Reghin
CSC Sânmartin – Sănătatea Cluj
CSM Sighetu Marmatiei – Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos – CS Oşorhei
Unirea Jucu – FCM Baia Mare
Arieşul Turda – CS Iernut

{2013-2014} Liga 3 – Seria 6 – Rezultate etapa 21

Liga 3 – Seria 6 – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci si unu a sezonului 2013-2014

FCM Targoviste – FCM Campina 0-3

Avantul Reghin – FC Papauti 4-1

Conpet Ploiesti – Urban Titu 0-0

FC Zagon – Atletic Bradu 1-1

SCM Arges Pitesti – Chindia Targoviste 1-1

Fortuna Poiana Campina – Civitas Fagaras 3-0 (oaspetii s-au retras)

Clasament Liga 3 – Seria 6 dupa 21 de etape din sezonul 2013-2014

LocEchipapuncte
1Fortuna Poiana Câmpina48
2Chindia Târgovişte48
3SCM Argeş Piteşti45
4FC Zagon38
5Atletic Bradu37
6FCM Câmpina36
7Conpet Ploieşti23
8FCM Avântul Reghin22
9ACS Urban Titu19
10FC Păpăuţi17
11FCM Târgovişte16
12CSM Făgăraş2

{2013-2014} Liga 3 – Seria 6 – Rezultate etapa 3

Liga 3 – Seria 6 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2013-2014

Conpet Ploiesti – FCM Targoviste 1-1

Avantul Reghin – FC Zagon 0-0

Urban Titu – Civitas Fagaras 2-1

Atletic Bradu – Chindia Targoviste 0-0

FCM Campina – SCM Arges Pitesti 3-1

FC Papauti – Fortuna Poiana Campina 1-6

{2013-2014} Liga 3 – Seria 6 – Rezultate etapa 2

Liga 3 – Seria 6 – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2013-2014

Conpet Ploiesti – Avantul Reghin 0-0

SCM Arges Pitesti – FC Papauti 3-1

Fortuna Poiana Campina – Urban Titu 3-0

Civitas Fagaras – Atletic Bradu 0-1

FCM Targoviste – Chindia Targoviste 0-2

FC Zagon – FCM Campina 1-0

{2013-2014} Liga 3 – Seria 6 – Rezultate etapa 1

Liga 3 – Seria 6 – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2013-2014

Avantul Reghin – FCM Targoviste 3-0

Urban Titu – SCM Arges Pitesti 1-2

Atletic Bradu – Fortuna Poiana Campina 2-1

Chindia Targoviste – Civitas Fagaras 4-2

FCM Campina – Conpet Ploiesti 0-0

FC Papauti – FC Zagon 0-2