Tag: cs stefanesti

{2014-2015} Liga 4 Ilfov – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Ilfov – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

[Seria 1]

Viitorul Petrachioaia – Codrii Vlasiei Moara Vlasiei 2-2

Pescarusul Gradistea – Gloria Burias 7-0

CS Stefanesti – Viitorul Ganeasa 7-4

Athletico Floreasca – FC Voluntari SA 0-1

ACS Peris – Waltex Cosoba 1-0

Vointa Snagov – Gloria Izlaz 2-2

[Seria 2]

AFC Sinesti – Vulturul Pasarea 1-3

ASC Magurele – CS Darasti 3-1

AS Ciorogarla – Viitorul Domnesti 2-1

Viitorul Dragomiresti Vale – Vointa Buftea 1-1

Inter Clinceni – AS Glina 2-3

ACS Cornetu – Inter Popesti Leordeni 4-1

{2014-2015} Liga 4 Ilfov – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Ilfov – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

[Seria 1]

Codrii Vlasiei Moara Vlasiei – ACS Peris 0-6

Gloria Burias – Viitorul Petrachioaia 3-1

Viitorul Ganeasa – Pescarusul Gradistea 3-3

FC Voluntari – CS Stefanesti 13-1

Gloria Izlaz – Athletico Floreasca 3-6

Waltex Cosoba – Vointa Snagov 4-0

[Seria 2]

Vulturul Pasarea – Inter Clinceni 8-2

CS Darasti – AFC Sinesti 0-5

Viitorul Domnesti – ASC Magurele 2-1

Vointa Buftea – AS Ciorogalra 3-0

Inter Popesti-Leordeni – Viitorul Dragomiresti-Vale 1-1

AS Glina – ACS Cornetu 2-0

{2014-2015} Liga 4 Ilfov – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Ilfov – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015

[Seria 1]

Vointa Snagov – Codrii Vlasiei Moara Vlasiei 3-1

ACS Peris – Gloria Burias 3-1

Viitorul Petrachioaia – Viitorul Ganeasa 7-2

Pescarusul Gradistea – FC Voluntari SA 0-1

Athletico Floreasca – CS Stefanesti 3-1

Gloria Izlaz – Waltex Cosoba 7-1

[Seria 2]

ACS Cornetu – Vulturul Pasarea 5-0

Inter Clinceni – CS Darasti 0-1

AFC Sinesti – Viitorul Domnesti 1-0

ASC Magurele – Vointa Buftea 1-2

Viitorul Dragomiresti Vale – AS Ciorogarla 3-0

Inter Popesti-Leordeni – AS Glina 3-0

{2014-2015} Liga 4 Ilfov – Rezultate Etapa 3

Liga 4 Ilfov – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2014-2015

[Seria 1]

Codrii Vlasiei Moara Vlasiei – Gloria Izlaz 3-4

Gloria Burias – Vointa Snagov 5-3

Viitorul Ganeasa – ACS Peris 1-2

FC Voluntari – Viitorul Petrachioaia 3-0

CS Stefanesti – Pescarusul Gradistea 3-2

Waltex Cosoba – Athletico Floreasca 2-1

[Seria 2]

Vulturul Pasarea – Inter Popesti Leordeni 2-5

CS Darasti – ACS Cornetu 0-5

Viitorul Domnesti – Inter Clinceni 6-0

Vointa Buftea – AFC Sinesti 8-0

AS Ciorogarla – ASC Magurele 5-2

AS Glina – Viitorul Dragomiresti Vale 0-2

{2014-2015} Liga 4 Ilfov – Rezultate Etapa 2

Liga 4 Ilfov – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2014-2015

[Seria 1]

Waltex Cosoba – Codrii Vlasiei Moara Vlasiei 0-2

Gloria Izlaz – Gloria Burias 2-2

Vointa Snagov – Viitorul Ganeasa 6-1

ACS Peris – FC Voluntari 1-1

Viitorul Petrachioaia – CS Stefanesti 3-4

Athletico Floreasca – Pescarusul Gradistea 1-2

[Seria 2]

AS Glina – Vulturul Pasarea 1-0

Inter Popesti Leordeni – CS Darasti 2-2

ACS Cornetu – Viitorul Domnesti 2-3

Inter Clinceni – Vointa Buftea 1-2

AFC Sinesti – AS Ciorogarla 2-2

Viitorul Dragomiresti Vale – ASC Magurele 8-3

{2014-2015} Liga 4 Ilfov – Rezultate Etapa 1

Liga 4 Ilfov – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2014-2015

[Seria 1]

Codrii Vlasiei Moara Vlasiei – Athletico Floreasca 3-6

Gloria Burias – Waltex Cosoba 1-3

Viitorul Ganeasa – Gloria Izlaz 2-2

FC Voluntari – Vointa Snagov 5-0

CS Stefanesti – ACS Peris 0-1

Pescarusul Gradistea – Viitorul Petrachioaia 5-2

[Seria 2]

Vulturul Pasarea – Viitorul Dragomiresti Vale 0-8

CS Darasti – AS Glina 1-1

Viitorul Domnesti – Inter Popesti Leordeni 2-1

Vointa Buftea – ACS Cornetu 5-0

AS Ciorogarla – Inter Clinceni 3-0

ASC Magurele – AFC Sinesti 1-1

Program Liga 3 – Seria 3 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 3 se afla echipe din judetele Ilfov, Dolj, Dambovita, Arges, Teleorman, Olt si Prahova.

Echipe Seria 3 din Liga 3

CS Podari, FCM Targoviste, Chindia Targoviste, Urban Titu, Dinicu Golescu Campulung, FC Afumati, Inter Clinceni, Atletic Bradu, CS Stefanesti, CS Visina Noua, Sporting Rosiori, SCM Argesul Pitesti, Astra II, Concordia II Chiajna

Program Liga 3 – Seria 3 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Podari – FCM Târgovişte
Chindia Târgovişte – Urban Titu
CN Dinicu Golescu – FC Afumaţi
Inter Clinceni – Atletic Bradu
CS Ştefăneşti – Vişina Nouă
Sporting Roşiori – SCM Argeşul Piteşti
Astra II – Concordia Chiajna II

Etapa a II-a – 06.09.2014

Urban Titu – CS Podari
FC Afumaţi – Chindia Târgovişte
Atletic Bradu – CN Dinicu Golescu
Vişina Nouă – Inter Clinceni
SCM Argeşul Piteşti – CS Ştefăneşti
Concordia Chiajna II – Sporting Roşiori
FCM Târgovişte – Astra II

Etapa a III-a – 13.09.2014

Urban Titu – FCM Târgovişte
CS Podari – FC Afumaţi
Chindia Târgovişte – Atletic Bradu
CN Dinicu Golescu – Vişina Nouă
Inter Clinceni – SCM Argeşul Piteşti
CS Ştefăneşti – Concordia Chiajna II
Sporting Roşiori – Astra II

Etapa a IV-a – 20.09.2014

FC Afumaţi – Urban Titu
Atletic Bradu – CS Podari
Vişina Nouă – Chindia Târgovişte
SCM Argeşul Piteşti – CN Dinicu Golescu
Concordia Chiajna II – Inter Clinceni
Astra II – CS Ştefăneşti
FCM Târgovişte – Sporting Roşiori

Etapa a V-a – 27.09.2014

FC Afumaţi – FCM Târgovişte
Urban Titu – Atletic Bradu
CS Podari – Vişina Nouă
Chindia Târgovişte – SCM Argeşul Piteşti
CN Dinicu Golescu – Concordia Chiajna II
Inter Clinceni – Astra II
CS Ştefăneşti – Sporting Roşiori

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Atletic Bradu – FC Afumaţi
Vişina Nouă – Urban Titu
SCM Argeşul Piteşti – CS Podari
Concordia Chiajna II – Chindia Târgovişte
Astra II – CN Dinicu Golescu
Sporting Roşiori – Inter Clinceni
FCM Târgovişte – CS Ştefăneşti

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FCM Târgovişte – Atletic Bradu
FC Afumaţi – Vişina Nouă
Urban Titu – SCM Argeşul Piteşti
CS Podari – Concordia Chiajna II
Chindia Târgovişte – Astra II
CN Dinicu Golescu – Sporting Roşiori
Inter Clinceni – CS Ştefăneşti

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Vişina Nouă – Atletic Bradu
SCM Argeşul Piteşti – FC Afumaţi
Concordia Chiajna II – Urban Titu
Astra II – CS Podari
Sporting Roşiori – Chindia Târgovişte
CS Ştefăneşti – CN Dinicu Golescu
Inter Clinceni – FCM Târgovişte

Etapa a IX-a – 25.10.2014

FCM Târgovişte – Vişina Nouă
Atletic Bradu – SCM Argeşul Piteşti
FC Afumaţi – Concordia Chiajna II
Urban Titu – Astra II
CS Podari – Sporting Roşiori
Chindia Târgovişte – CS Ştefăneşti
CN Dinicu Golescu – Inter Clinceni

Etapa a X-a – 01.11.2014

SCM Argeşul Piteşti – Vişina Nouă
Concordia Chiajna II – Atletic Bradu
Astra II – FC Afumaţi
Sporting Roşiori – Urban Titu
CS Ştefăneşti – CS Podari
Inter Clinceni – Chindia Târgovişte
CN Dinicu Golescu – FCM Târgovişte

Etapa a XI-a – 08.11.2014

FCM Târgovişte – SCM Argeşul Piteşti
Vişina Nouă – Concordia Chiajna II
Atletic Bradu – Astra II
FC Afumaţi – Sporting Roşiori
Urban Titu – CS Ştefăneşti
CS Podari – Inter Clinceni
Chindia Târgovişte – CN Dinicu Golescu

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Concordia Chiajna II – SCM Argeşul Piteşti
Astra II – Vişina Nouă
Sporting Roşiori – Atletic Bradu
CS Ştefăneşti – FC Afumaţi
Inter Clinceni – Urban Titu
CN Dinicu Golescu – CS Podari
Chindia Târgovişte – FCM Târgovişte

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

FCM Târgovişte – Concordia Chiajna II
SCM Argeşul Piteşti – Astra II
Vişina Nouă – Sporting Roşiori
Atletic Bradu – CS Ştefăneşti
FC Afumaţi – Inter Clinceni
Urban Titu – CN Dinicu Golescu
CS Podari – Chindia Târgovişte

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

FCM Târgovişte – CS Podari
Urban Titu – Chindia Târgovişte
FC Afumaţi – CN Dinicu Golescu
Atletic Bradu – Inter Clinceni
Vişina Nouă – CS Ştefăneşti
SCM Argeşul Piteşti – Sporting Roşiori
Concordia Chiajna II – Astra II

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Podari – Urban Titu
Chindia Târgovişte – FC Afumaţi
CN Dinicu Golescu – Atletic Bradu
Inter Clinceni – Vişina Nouă
CS Ştefăneşti – SCM Argeşul Piteşti
Sporting Roşiori – Concordia Chiajna II
Astra II – FCM Târgovişte

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

FCM Târgovişte – Urban Titu
FC Afumaţi – CS Podari
Atletic Bradu – Chindia Târgovişte
Vişina Nouă – CN Dinicu Golescu
SCM Argeşul Piteşti – Inter Clinceni
Concordia Chiajna II – CS Ştefăneşti
Astra II – Sporting Roşiori

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Urban Titu – FC Afumaţi
CS Podari – Atletic Bradu
Chindia Târgovişte – Vişina Nouă
CN Dinicu Golescu – SCM Argeşul Piteşti
Inter Clinceni – Concordia Chiajna II
CS Ştefăneşti – Astra II
Sporting Roşiori – FCM Târgovişte

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

FCM Târgovişte – FC Afumaţi
Atletic Bradu – Urban Titu
Vişina Nouă – CS Podari
SCM Argeşul Piteşti – Chindia Târgovişte
Concordia Chiajna II – CN Dinicu Golescu
Astra II – Inter Clinceni
Sporting Roşiori – CS Ştefăneşti

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

FC Afumaţi – Atletic Bradu
Urban Titu – Vişina Nouă
CS Podari – SCM Argeşul Piteşti
Chindia Târgovişte – Concordia Chiajna II
CN Dinicu Golescu – Astra II
Inter Clinceni – Sporting Roşiori
CS Ştefăneşti – FCM Târgovişte

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Atletic Bradu – FCM Târgovişte
Vişina Nouă – FC Afumaţi
SCM Argeşul Piteşti – Urban Titu
Concordia Chiajna II – CS Podari
Astra II – Chindia Târgovişte
Sporting Roşiori – CN Dinicu Golescu
CS Ştefăneşti – Inter Clinceni

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Atletic Bradu – Vişina Nouă
FC Afumaţi – SCM Argeşul Piteşti
Urban Titu – Concordia Chiajna II
CS Podari – Astra II
Chindia Târgovişte – Sporting Roşiori
CN Dinicu Golescu – CS Ştefăneşti
FCM Târgovişte – Inter Clinceni

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

Vişina Nouă – FCM Târgovişte
SCM Argeşul Piteşti – Atletic Bradu
Concordia Chiajna II – FC Afumaţi
Astra II – Urban Titu
Sporting Roşiori – CS Podari
CS Ştefăneşti – Chindia Târgovişte
Inter Clinceni – CN Dinicu Golescu

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Vişina Nouă – SCM Argeşul Piteşti
Atletic Bradu – Concordia Chiajna II
FC Afumaţi – Astra II
Urban Titu – Sporting Roşiori
CS Podari – CS Ştefăneşti
Chindia Târgovişte – Inter Clinceni
FCM Târgovişte – CN Dinicu Golescu

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

SCM Argeşul Piteşti – FCM Târgovişte
Concordia Chiajna II – Vişina Nouă
Astra II – Atletic Bradu
Sporting Roşiori – FC Afumaţi
CS Ştefăneşti – Urban Titu
Inter Clinceni – CS Podari
CN Dinicu Golescu – Chindia Târgovişte

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

SCM Argeşul Piteşti – Concordia Chiajna II
Vişina Nouă – Astra II
Atletic Bradu – Sporting Roşiori
FC Afumaţi – CS Ştefăneşti
Urban Titu – Inter Clinceni
CS Podari – CN Dinicu Golescu
FCM Târgovişte – Chindia Târgovişte

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Concordia Chiajna II – FCM Târgovişte
Astra II – SCM Argeşul Piteşti
Sporting Roşiori – Vişina Nouă
CS Ştefăneşti – Atletic Bradu
Inter Clinceni – FC Afumaţi
CN Dinicu Golescu – Urban Titu
Chindia Târgovişte – CS Podari

{2013-2014} Liga 3 – Seria 2 – Rezultate etapa 21

Liga 3 – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci si unu a sezonului 2013-2014

FC Voluntari – Progresul Cernica 7-0

CS Afumati – Sporting Liesti 2-1

Dunarea Calarasi – Callatis Mangalia 5-0

Otelul II Galati – Conpet Ciresu 2-2

Viitorul Axintele – CS Stefanesti 1-1

Rapid Fetesti – Gloria Popesti-Leordeni 0-0

Clasament Liga 3 – Seria 2 dupa 21 de etape din sezonul 2013-2014

LocEchipapuncte
1FC Voluntari52
2CS Afumati43
3CS Stefanesti43
4Gloria Popesti Leordeni37
5Dunarea Calarasi36
6Viitorul Axintele34
7Otelul II Galati24
8Progresul Cernica20
9Sporting Liesti20
10Callatis Mangalia20
11Conpet Ciresu16
12Rapid Fetesti9

In aceasta serie situatia e destul de clara, primele sase echipe fiind calificate in play-out inca de acum o etapa. Majoritatea echipelor clasate in primele 6 locuri sunt din zona Bucurestiului, restul de echipe nereusind sa faca fata. FC Voluntari, CS Afumati, CS Stefanesti, Gloria Popesti Leordeni – primele 4 clasate, toate fiind din comune ale judetului Ilfov. Doar Dunarea Calarasi (judetul Calarasi) si Viitorul Axintele (judetul Ialomita) si-au mai facut loc in zona de play-off. Echipele din Galati (Otelul II Galati si Sporting Liesti), Constanta (Callatis Mangalia), Braila (Conpet Ciresu), Ialomita (Rapid Fetesti) n-au reusit sa stranga foarte multe puncte. O singura echipe din zona Ilfov-Bucuresti nu e in play-off: Progresul Cernica, cu un parcurs modest in acest sezon. Dovada facand si aceasta ultima etapa, in care a fost invinsa cu scorul de 7-0 in deplasarea de la liderul FC Voluntari.

{2013-2014} Liga 3 – Seria 2 – Rezultate etapa 3

Liga 3 – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in runda trei a sezonului 2013-2014

Dunarea Calarasi – Viitorul Axintele 2-0

Otelul II Galati – Rapid Fetesti 1-0

CS Stefanesti – CS Afumati 2-0

Conpet Ciresu – FC Voluntari 0-1

Callatis Mangalia – Progresul Cernica 2-1

Gloria Popesti Leordeni – Sporting Liesti 2-1

{2013-2014} Liga 3 – Seria 2 – Rezultate etapa 2

Liga 3 – Seria 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2013-2014

Dunarea Calarasi – Otelul II Galati 3-0

Rapid Fetesti – CS Stefanesti 0-2

CS Afumati – Conpet Ciresu 5-0

FC Voluntari – Callatis Mangalia 4-0

Progresul Cernica – Gloria Popesti Leordeni 1-2

Viitorul Axintele – Sporting Liesti 2-1