Tag: Fotbal Judetean Timis

{2018-2019} Liga 4 Timis – Etapa 6

Liga 4 Timis – rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2018-2019

Avantul Periam – Flacara Parta 3-1

Unirea Sannicolau Mare – Pobeda Dudestii Vechi 2-2

FC Bazosu Vechi – CSO Faget 1-0

Unirea Tomnatic – Fortuna Becicherecu Mic 1-1

AS Peciu Nou – Carani Murani 3-2

AS Seceani – CSM Lugoj II 12-0

Progresul Ciacova – CSC Dudestii Noi 0-3

Vointa Masloc – Cocosul Ortisoara 1-1

ASO Deta – Timisul Sag 4-5

{2018-2019} Liga 4 Timis – Etapa 5

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2018-2019

CSM Lugoj II – AS Peciu Nou 0-4

Carani Murani – Progresul Ciacova 2-0

CSC Dudestii Noi – Vointa Masloc 2-1

CSO Faget – Unirea Sannicolau Mare 2-2

Pobeda Dudestii Vechi – Avantul Periam 0-0

Flacara Parta – Unirea Tomnatic 2-4

Fortuna Becicherecu Mic – AS Seceani 1-0

Timisul Sag – AS Bazosu Bechi 4-3

Cocosul Ortisoara – ASO Deta 3-1

{2018-2019} Liga 4 Timis – Etapa 1

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2018-2019

CSM Lugoj II – Timisul Sag 0-2

Carani Murani – Cocosul Ortisoara 3-1

CSC Dudestii Noi – FC Bazosu Vechi 0-3

Avantul Periam – Unirea Tomnatic 0-0

CSO Faget – AS Peciu Nou 1-0

Unirea Sannicolau Mare – AS Seceani 0-0

Pobeda Dudestii Vechi – Progresul Ciacova 4-1

Flacara Parta – Vointa Masloc 1-2

Fortuna Becicherecu Mic – ASO Deta 3-0

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 24

Rezultatele inregistrate in cea de-a douazeci si patra etapa a sezonul 2017-2018 din Liga 4 Timis

Cs Avantul Periam 0 – 3 Cs Unirea Tomnatic
Cso Faget 5 – 6 As Seceani
Cs Timisul Sag 2 – 3 As Progresul 1906 Ciacova
Cs Progresul Gataia 0 – 1 Aso Deta
Acs Dumbravita 6 – 0 As Pobeda Dudestii Vechi
As Vointa Biled 3 – 3 As Fc Bazosu Vechi
Acs Murani 0 – 4 Cs Unirea Sannicolau Mare
Cs Cocosul Ortisoara 5 – 1 Csm Lugoj Ii
As Peciu Nou 1 – 1 Acs Vointa Masloc

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 23

Rezultatele inregistrate in etapa cu numarul douazeci si trei a sezonului 2017-2018 din Liga 4 Timis

Acs Vointa Masloc 2 – 1 Cs Avantul Periam
Csm Lugoj II 3 – 4 As Peciu Nou
Cs Unirea Sannicolau Mare 2 – 1 Cs Cocosul Ortisoara
As Fc Bazosu Vechi 3 – 3 Acs Murani
As Pobeda Dudestii Vechi 3 – 0 As Vointa Biled
ASO Deta 3 – 3 ACS Dumbravita
As Progresul 1906 Ciacova 2 – 0 Cs Progresul Gataia
As Seceani 1 – 0 Cs Timisul Sag
Cs Unirea Tomnatic 3 – 2 Cso Faget

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 9

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2017-2018 din prima liga a fotbalului judetean din Timis.

AS Seceani – Avantul Periam 1-1
Progresul Ciacova – Unirea Tomnatic 1-2
ASO Deta – CSO Faget 0-0
Pobeda Dudestii Vechi – Timisul Sag 0-2
FC Bazosu Vechi – Progresul Gataia 1-1
Unirea Sannicolau Mare – ACS Dumbravita 0-3
CSM Lugoj II – Vointa Biled 1-3
Vointa Masloc – ACS Murani 1-0
AS Peciu Nou – Cocosul Ortisoara 1-1

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 8

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in etapa a opta a sezonului 2017-2018

Avantul Periam – AS Peciu Nou 0-1
Cocosul Ortisoara – Vointa Masloc 1-1
ACS Murani – CSM Lugoj II 1-4
Vointa Biled – Unirea Sannicolau Mare 1-1
ACS Dumbravita – FC Bazosu Vechi 8-1
Progresul Gataia – Pobeda Dudestii Vechi 1-1
Timisul Sag – ASO Deta 1-4
CSO Faget – Progresul Ciacova 1-0
Unirea Tomnatic – AS Seceani 3-4

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 7

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2016-2017

Unirea Tomnatic – Avantul Periam 1-2
AS Seceani – CSO Faget 1-0
Progresul Ciacova – Timisul Sag 0-4
ASO Deta – Progresul Gataia 1-1
Pobeda Dudestii Vechi – ACS Dumbravita 0-0
FC Bazosu Vechi – Vointa Biled 3-3
Unirea Sannicolau Mare – ACS Murani 9-0
CSM Lugoj II – Cocosul Ortisoara 2-7
Vointa Masloc – AS Peciu Nou 2-1

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 6

Liga 4 Timis – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2016-2017

Avantul Periam – Vointa Masloc 0-2
AS Peciu Nou – CSM Lugoj II 2-4
Cocosul Ortisoara – Unirea Sannicolau Mare 1-1
ACS Murani – FC Bazosu Vechi 2-3
Vointa Biled – Pobeda Dudestii Vechi 0-0
ACS Dumbravita – ASO Deta 5-1
Progresul Gataia – Progresul Ciacova 2-3
Timisul Sag – AS Seceani 5-1
CSO Faget – Unirea Tomnatic 4-2

{2017-2018} Liga 4 Timis – Etapa 5

Rezultatele inregistrate in Liga 4 Timis – sezonul 2017-2018 – Etapa 5

CSO Faget – Avantul Periam 1-2

Unirea Tomnatic – Timisul Sag 1-2

AS Seceani – Progresul Gataia 1-0

Progresul Ciacova – ACS Dumbravita 1-1

ASO Deta – Vointa Bilede 1-2

Pobeda Dudestii Vechi – ACS Murani 5-3

FC Bazosu Vechi – Cocosul Ortisoara 1-2

Unirea Sannicolau Mare – AS Peciu Nou 5-0

CSM Lugoj II – Vointa Masloc 0-0