Tag: jiul petrosani

{2014-2015} Liga 4 Hunedoara – Rezultate Etapa 10

Liga 4 Hunedoara – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

Minerul Uricani – Aurul Certej 0-3

Dacia Orastie – Gloria Geoagiu 2-1

Inter Petrila – Retezatul Hateg 4-1

Cetate Deva – Soimul Baita 1-1

Jiul Petrosani – Universitatea Petrosani 1-1

Hercules Lupeni – CS Vulcan 0-1

Victoria Calan – Aurul Brad 0-2

Metalul Criscior Brad sta.

{2014-2015} Liga 4 Hunedoara – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Hunedoara – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Aurul Certej – Victoria Calan 4-2

Gloria Geoagiu – Minerul Uricani 5-0

Retezatul Hateg – Dacia Orastie 0-2

Universitatea Petrosani – Cetate Deva 2-4

CS Vulcan – Jiul Petrosani 2-1

Metalul Criscior Brad – Hercules Lupeni 0-3

Soimul Baita – Inter Petrila 3-1

Aurul Brad sta.

{2014-2015} Liga 4 Hunedoara – Rezultate Etapa 8

Liga 4 Hunedoara – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Aurul Brad – Aurul Certej 1-4

Minerul Uricani – Retezatul Hateg 3-1

Dacia Orastie – Soimul Baita 0-2

Inter Petrila – Universitatea Petrosani 0-0

Cetate Deva – CS Vulcan 3-2

Jiul Petrosani – Metalul Criscior Brad 4-1

Victoria Calan – Gloria Geoagiu 1-1

Hercules Lupeni sta.

{2014-2015} Liga 4 Hunedoara – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Hunedoara – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Gloria Geoagiu – Aurul Brad 4-0

Retezatul Hateg – Victoria Calan 0-3

Soimul Baita – Minerul Uricani 2-0

Universitatea Petrosani – Dacia Orastie 3-3

CS Vulcan – Inter Petrila 0-1

Metalul Criscior Brad – Cetate Deva 0-5

Hercules Lupeni – Jiul Petrosani 2-1

Aurul Certej sta.

{2014-2015} Liga 4 Hunedoara – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Hunedoara – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Aurul Certej – Gloria Geoagiu 2-3

Aurul Brad – Retezatul Hateg 2-0

Minerul Uricani – Universitatea Petrosani 0-2

Dacia Orastie – CS Vulcan 1-3

Inter Petrila – Metalul Criscior Brad 0-0

Cetate Deva – Hercules Lupeni 3-0

Victoria Calan – Soimul Baita 1-2

Jiul Petrosani sta.

{2014-2015} Liga 4 Hunedoara – Rezultate Etapa 5

Liga 4 Hunedoara – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincea etapa a sezonului 2014-2015

Retezatul Hateg – Aurul Certej 0-0

Universitatea Petrosani – Victoria Calan 2-3

CS Vulcan – Minerul Uricani 1-1

Metalul Criscior Brad – Dacia Orastie 0-1

Hercules Lupeni – Inter Petrila 3-1

Jiul Petrosani – Cetate Deva 2-1

Soimul Baita – Aurul Brad 2-2

Gloria Geoagiu sta.

{2014-2015} Liga 4 Hunedoara – Rezultate Etapa 4

Liga 4 Hunedoara – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015

Gloria Geoagiu – Retezatul Hateg 3-0

Aurul Certej – Soimul Baita 3-4

Aurul Brad – Universitatea Petrosani 1-0

Minerul Uricani – Metalul Criscior Brad 1-1

Dacia Orastie – Hercules Lupeni 1-3

Inter Petrila – Jiul Petrosani 1-2

Victoria Calan – CS Vulcan 1-7

Cetate Deva sta.

{2014-2015} Liga 4 Hunedoara – Rezultate Etapa 3

Liga 4 Hunedoara – Rezultatele inregistrate in cea de-a treia etapa a sezonului 2014-2015

Universitatea Petrosani – Aurul Certej 2-3

CS Vulcan – Aurul Brad 2-1

Metalul Criscior Brad – Victoria Calan 3-1

Hercules Lupeni – Minerul Uricani 2-0

Jiul Petrosani – Dacia Orastie 0-0

Cetate Deva – Inter Petrila 8-0

Soimul Baita – Gloria Geoagiu 1-1

Retezatul Hateg sta.

{2014-2015} Liga 4 Hunedoara – Rezultate Etapa 2

Liga 4 Hunedoara – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2014-2015

Retezatul Hateg – Soimul Baita 0-4

Gloria Geoagiu – Universitatea Petrosani 2-1

Aurul Certej – CS Vulcan 0-4

Aurul Brad – Metalul Criscior Brad 2-0

Minerul Uricani – Jiul Petrosani 0-1

Dacia Orastie – Cetate Deva 1-5

Victoria Calan – Hercules Lupeni 1-2

Inter Petrila sta.

{2014-2015} Liga 4 Hunedoara – Rezultate Etapa 1

Liga 4 Hunedoara – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2014-2015

Hercules Lupeni – Aurul Brad 2-0

Metalul Criscior Brad – Aurul Certej 0-1

Inter Petrila – Dacia Orastie 2-1

Jiul Petrosani – Victoria Calan 0-2

Cetate Deva – Minerul Uricani 8-0

CS Vulcan – Gloria Geoagiu 3-0

Universitatea Petrosani – Retezatul Hateg 3-1