Tag: Liga 3 2014-2015

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 9

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

FC Zagon – Bucovina Pojorata 0-3

Aerostar Bacau – Ceahlaul II Piatra Neamt 3-1

Cetatea Targu Neamt – CSM Pascani 1-1

Stiinta Miroslava – FC Papauti 3-0

Sporting Liesti – Bucovina Radauti 2-3

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Petrotub Roman 0-1

Seria 2

Callatis Mangalia – Dunarea Calarasi 0-3

Metaglobus Bucuresti – Viitorul Axintele 0-2

Gloria Popesti Leordeni – Vointa Snagov 3-2

Juventus Bucuresti – Dinamo II Bucuresti 3-1

Metalosport Galati – Inainte Modelu 1-2

Delta Dobrogea Tulcea – Viitorul Domnesti 4-0

Otelul II Galati – CS Tunari 1-2

Seria 3

Atletic Bradu – SCM Arges Pitesti 2-4

CS Afumati – Concordia II Chiajna 0-1

Urban Titu – AFC Astra II 3-0

Chindia Targoviste – CS Stefanesti 1-0

FCM Targoviste – CS Visina Noua 0-5

CS Podari – Sporting Rosiori 1-1

Dinicu Golescu Campulung – Inter Clinceni 2-1

Seria 4

Vulturii Lugoj – Viitorul Municipal Craiova 1-0

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – ACSO Filiasi 3-1

Minerul Motru – UTA Batrana Doamna 2-3

FC Hunedoara – National Sebis 0-2

CS Ineu – Millenium Giarmata 0-2

Stiinta Turceni – Minerul Mehedinti 2-0

Seria 5

FC Zalau – Sanatatea Cluj 5-2

CS Osorhei – Unirea Dej 4-0

FC Municipal Baia Mare – Gloria Progresul Bistrita 1-0

Ariesul Turda – CSM Sighetu Marmatiei 2-0

Metalurgistul Cugir – Avantul Reghin 5-0

CS Iernut – CSC Sanmartin 2-1

Unirea Jucu – Industria Galda de Jos 4-3

 

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 6

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

FC Papauti – Aerostar Bacau 1-1

CSM Pascani – Csikszereda Miercurea Ciuc 1-1

Sporting Liesti – FC Zagon 2-1

Bucovina Radauti – Cetatea Targu Neamt 0-0

Bucovina Pojorata – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 3-0

Stiinta Miroslava – Petrotub Roman 2-1

Seria 2

Metaglobus Bucuresti – Juventus Bucuresti 2-1

Dunarea Calarasi – Gloria Popesti Leordeni 2-0

Dinamo II Bucuresti – Delta Dobrogea Tulcea 0-1

Inaintea Modelu – CS Tunari 0-1

Viitorul Axintele – Metalosport Galati 5-0

Vointa Snagov – Otelul II Galat i0-2

Callatis Mangalia – Viitorul Domnesti 4-2

Seria 3

Atletic Bradu – CS Afumati 1-1

CS Visina Noua – Urban Titu 0-1

SCM Arges Pitesti – CS Podari 2-1

AFC Astra II – Dinicu Golescu Campulung 1-2

Concordia II Chiajna – Chindia Targoviste 3-2

Sporting Rosiori – Inter Clinceni 2-1

FCM Targoviste – CS Stefanesti 1-1

Seria 4

Viitorul Municipal Craiova – Nova Mama Mia Becicherecu Mic 1-1

Pandurii II Targu Jiu –  CS Ineu 4-0

Millenium Giarmata – UTA Batrana Doamna 1-0

Vulturii Lugoj – Minerul Mehedinti 1-0

National Sebis – Stiinta Turceni 2-0

ACSO Filiasi – Minerul Motru 1-1

Seria 5

Sanatatea Cluj – FC Municipal Baia Mare 0-4

Unirea Dej – Ariesul Turda 0-2

FC Zalau – CSM Sighetu Marmatiei 2-1

Metalurgistul Cugir – CS Osorhei 2-3

Avantul Reghin – CS Iernut 2-1

Gloria Progresul Bistrita – Unirea Jucu 2-1

CSC Sanmartin – Industria Galda de Jos 6-3

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 5

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015 din cele cinci serii ale celei de-a treia divizii din Romania

[Liga 3 – Seria 1]

FC Zagon – Stiinta Miroslava 1-2

Aerostar Bacau – Sporting Liesti 0-0

Cetatea Targu Neamt – FC Papauti 6-0

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Bucovina Radauti 1-1

Csikszereda Miercurea Ciuc – Ceahlaul II Piatra Neamt 2-1

Petrotub Roman – CSM Pascani 1-0

[Liga 3 – Seria 2]

Gloria Popesti Leordeni – Metaglobus Bucuresti 1-4

CS Tunari – Vointa Snagov 6-3

Juventus Bucuresti – Callatis Manngalia 2-0

Metalosport Galati – Dunarea Calarasi 0-2

Delta Dobrogea Tulcea – Viitorul Axintele 2-1

Otelul II Galati – Dinamo II Bucuresti 0-0

Viitorul Domnesti – Inainte Modelu 0-2

[Liga 3 – Seria 3]

CS Afumai – FCM Targoviste 5-1

Urban Titu – Atletic Bradu 2-0

CS Podari – CS Visina Noua 0-0

Chindia Targoviste – SCM Arges Pitesti 0-1

Dinicu Golescu Campulung – Concordia II Chiajna 2-2

Inter Clinceni – AFC Astra II 3-0

CS Stefanesti – Sporting Rosiori 3-1

[Liga 3 – Seria 4]

Minerul Motru – National Sebis 1-3

Minerul Mehedinti – Millenium Giarmata 0-1

FC Hunedoara – Vulturii Lugoj 1-0

CS Ineu – Viitorul Municipal Craiova 1-0

Stiinta Turceni – Pandurii II Targu Jiu 0-1

UTA Batrana Doamna – ACSO Filiasi 1-1

[Liga 3 – Seria 5]

CS Osorhei – FC Zalau 5-0

FCM Baia Mare – Metalurgistul Cugir 3-0

Ariesul Turda – Avantul Reghin 0-0

CS Iernut – Avantul Reghin 0-0

Unirea Jucu – Unirea Dej 1-1

Industria Galda de Jos – Gloria Progresul Bistrita 0-2

CSM Sighetu Marmatiei – CSC Sanmartin 1-0

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 4

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015 din cele cinci serii ale celei de-a treia divizii din Romania

[Liga 3 – Seria 1]

FC Zagon – Aerostar Bacau 2-0

FC Papauti – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0-3

Ceahlaul II Piatra Neamt – Petrotub Roman 0-1

Sporting Liesti – Cetatea Targu Neamt 3-4

Bucovin Pojorata – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-2

Stiinta Miroslava – CSM Pascani 2-1

[Liga 3 – Seria 2]

Metaglobus Bucuresti – Metalosport Galati 1-0

Dunarea Calarasi – Delta Dobrogea Tulcea 1-2

Dinamo II Bucuresti – CS Tunari 3-4

Juventus Bucuresti – Gloria Popesti Leordeni 2-1

Viitorul Axintele – Otelul II Galati 2-0

Vointa Snagov – Viitorul Domnesti 5-1

Callatis Mangalia – Inainte Modelu 2-2

[Liga 3 – Seria 3]

CS Afumati – Urban Titu 1-1

Atletic Bradu – CS Podari 2-1

SCM Arges Pitesti – Dinicu Golescu Campulung 0-0

Concordia II Chiajna – Inter Clinceni 4-0

AFC Astra II – CS Stefanesti 2-3

CS Visina Noua – Chindia Targoviste 2-2

FCM Targoviste – Sporting Rosiori 1-1

[Liga 3 – Seria 4]

Viitorul Municipal Craiova – Stiinta Turceni 1-1

Pandurii II Targu Jiu – Minerul Motru 1-1

ACSO Filiasi – Minerul Mehedinti 0-0

Vulturii Lugoj – Millenium Giarmata 0-0

FC Hunedoara – Nova mama Mia Becicherecu Mic 1-1

National Sebis – UTA Batrana Doamna 1-1

[Liga 3 – Seria 5]

CS Osorhei – FC Municipal Baia Mare 0-0

Sanatatea Cluj – Ariesul Turda 1-7

Unirea Dej – Industria Galda de Jos 2-0

FC Zalau – CSC Sanmartin 2-1

Metalurgistul Cugir – CS Iernut 5-2

Avantul Reghin – Unirea Jucu 2-1

Gloria Progresul Bistrita – CSM Sighetu Marmatiei 1-2

Program Liga 3 – Seria 5 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 5 se afla echipele din zona Ardealului (Mures, Salaj, Cluj, Maramures, Alba si Bistrita-Nasaud).

Liga 3 Seria 5 – Echipe

FC Zalau, FCM Baia Mare, CS Osorhei, Metalurgistul Cugir, Industria Galda de Jos, Unirea Jucu, Ariesul Turda, CS Iernut, CSM Sighetu Marmatiei, Sanatatea Cluj, CSC Sanmartin, Unirea Dej, Avantul Reghin, Gloria Progresul Bistrita.

Program Liga 3 – Seria 5 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Iernut – FC Zalău
Arieşul Turda – FCM Baia Mare
Unirea Jucu – CS Oşorhei
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir
CSM Sighetu Marmatiei – Sănătatea Cluj
CSC Sânmartin – Avântul Reghin
Gloria Bistriţa – Unirea Dej

Etapa a II-a – 06.09.2014

FCM Baia Mare – CS Iernut
CS Oşorhei – Arieşul Turda
Metalurgistul Cugir – Unirea Jucu
Sănătatea Cluj – Industria Galda de Jos
Avântul Reghin – CSM Sighetu Marmatiei
Unirea Dej – CSC Sânmartin
FC Zalău – Gloria Bistriţa

Etapa a III-a – 13.09.2014

FCM Baia Mare – FC Zalău
CS Iernut – CS Oşorhei
Arieşul Turda – Metalurgistul Cugir
Unirea Jucu – Sănătatea Cluj
Industria Galda de Jos – Avântul Reghin
CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Dej
CSC Sânmartin – Gloria Bistriţa

Etapa a IV-a – 20.09.2014

CS Oşorhei – FCM Baia Mare
Metalurgistul Cugir – CS Iernut
Sănătatea Cluj – Arieşul Turda
Avântul Reghin – Unirea Jucu
Unirea Dej – Industria Galda de Jos
Gloria Bistriţa – CSM Sighetu Marmatiei
FC Zalău – CSC Sânmartin

Etapa a V-a – 27.09.2014

CS Oşorhei – FC Zalău
FCM Baia Mare – Metalurgistul Cugir
CS Iernut – Sănătatea Cluj
Arieşul Turda – Avântul Reghin
Unirea Jucu – Unirea Dej
Industria Galda de Jos – Gloria Bistriţa
CSM Sighetu Marmatiei – CSC Sânmartin

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Metalurgistul Cugir – CS Oşorhei
Sănătatea Cluj – FCM Baia Mare
Avântul Reghin – CS Iernut
Unirea Dej – Arieşul Turda
Gloria Bistriţa – Unirea Jucu
CSC Sânmartin – Industria Galda de Jos
FC Zalău – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FC Zalău – Metalurgistul Cugir
CS Oşorhei – Sănătatea Cluj
FCM Baia Mare – Avântul Reghin
CS Iernut – Unirea Dej
Arieşul Turda – Gloria Bistriţa
Unirea Jucu – CSC Sânmartin
Industria Galda de Jos – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Sănătatea Cluj – Metalurgistul Cugir
Avântul Reghin – CS Oşorhei
Unirea Dej – FCM Baia Mare
Gloria Bistriţa – CS Iernut
CSC Sânmartin – Arieşul Turda
CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Jucu
Industria Galda de Jos – FC Zalău

Etapa a IX-a – 25.10.2014

FC Zalău – Sănătatea Cluj
Metalurgistul Cugir – Avântul Reghin
CS Oşorhei – Unirea Dej
FCM Baia Mare – Gloria Bistriţa
CS Iernut – CSC Sânmartin
Arieşul Turda – CSM Sighetu Marmatiei
Unirea Jucu – Industria Galda de Jos

Etapa a X-a – 01.11.2014

Avântul Reghin – Sănătatea Cluj
Unirea Dej – Metalurgistul Cugir
Gloria Bistriţa – CS Oşorhei
CSC Sânmartin – FCM Baia Mare
CSM Sighetu Marmatiei – CS Iernut
Industria Galda de Jos – Arieşul Turda
Unirea Jucu – FC Zalău

Etapa a XI-a – 08.11.2014

FC Zalău – Avântul Reghin
Sănătatea Cluj – Unirea Dej
Metalurgistul Cugir – Gloria Bistriţa
CS Oşorhei – CSC Sânmartin
FCM Baia Mare – CSM Sighetu Marmatiei
CS Iernut – Industria Galda de Jos
Arieşul Turda – Unirea Jucu

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Unirea Dej – Avântul Reghin
Gloria Bistriţa – Sănătatea Cluj
CSC Sânmartin – Metalurgistul Cugir
CSM Sighetu Marmatiei – CS Oşorhei
Industria Galda de Jos – FCM Baia Mare
Unirea Jucu – CS Iernut
Arieşul Turda – FC Zalău

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

FC Zalău – Unirea Dej
Avântul Reghin – Gloria Bistriţa
Sănătatea Cluj – CSC Sânmartin
Metalurgistul Cugir – CSM Sighetu Marmatiei
CS Oşorhei – Industria Galda de Jos
FCM Baia Mare – Unirea Jucu
CS Iernut – Arieşul Turda

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

FC Zalău – CS Iernut
FCM Baia Mare – Arieşul Turda
CS Oşorhei – Unirea Jucu
Metalurgistul Cugir – Industria Galda de Jos
Sănătatea Cluj – CSM Sighetu Marmatiei
Avântul Reghin – CSC Sânmartin
Unirea Dej – Gloria Bistriţa

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Iernut – FCM Baia Mare
Arieşul Turda – CS Oşorhei
Unirea Jucu – Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos – Sănătatea Cluj
CSM Sighetu Marmatiei – Avântul Reghin
CSC Sânmartin – Unirea Dej
Gloria Bistriţa – FC Zalău

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

FC Zalău – FCM Baia Mare
CS Oşorhei – CS Iernut
Metalurgistul Cugir – Arieşul Turda
Sănătatea Cluj – Unirea Jucu
Avântul Reghin – Industria Galda de Jos
Unirea Dej – CSM Sighetu Marmatiei
Gloria Bistriţa – CSC Sânmartin

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

FCM Baia Mare – CS Oşorhei
CS Iernut – Metalurgistul Cugir
Arieşul Turda – Sănătatea Cluj
Unirea Jucu – Avântul Reghin
Industria Galda de Jos – Unirea Dej
CSM Sighetu Marmatiei – Gloria Bistriţa
CSC Sânmartin – FC Zalău

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

FC Zalău – CS Oşorhei
Metalurgistul Cugir – FCM Baia Mare
Sănătatea Cluj – CS Iernut
Avântul Reghin – Arieşul Turda
Unirea Dej – Unirea Jucu
Gloria Bistriţa – Industria Galda de Jos
CSC Sânmartin – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

CS Oşorhei – Metalurgistul Cugir
FCM Baia Mare – Sănătatea Cluj
CS Iernut – Avântul Reghin
Arieşul Turda – Unirea Dej
Unirea Jucu – Gloria Bistriţa
Industria Galda de Jos – CSC Sânmartin
CSM Sighetu Marmatiei – FC Zalău

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Metalurgistul Cugir – FC Zalău
Sănătatea Cluj – CS Oşorhei
Avântul Reghin – FCM Baia Mare
Unirea Dej – CS Iernut
Gloria Bistriţa – Arieşul Turda
CSC Sânmartin – Unirea Jucu
CSM Sighetu Marmatiei – Industria Galda de Jos

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Metalurgistul Cugir – Sănătatea Cluj
CS Oşorhei – Avântul Reghin
FCM Baia Mare – Unirea Dej
CS Iernut – Gloria Bistriţa
Arieşul Turda – CSC Sânmartin
Unirea Jucu – CSM Sighetu Marmatiei
FC Zalău – Industria Galda de Jos

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

Sănătatea Cluj – FC Zalău
Avântul Reghin – Metalurgistul Cugir
Unirea Dej – CS Oşorhei
Gloria Bistriţa – FCM Baia Mare
CSC Sânmartin – CS Iernut
CSM Sighetu Marmatiei – Arieşul Turda
Industria Galda de Jos – Unirea Jucu

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Sănătatea Cluj – Avântul Reghin
Metalurgistul Cugir – Unirea Dej
CS Oşorhei – Gloria Bistriţa
FCM Baia Mare – CSC Sânmartin
CS Iernut – CSM Sighetu Marmatiei
Arieşul Turda – Industria Galda de Jos
FC Zalău – Unirea Jucu

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Avântul Reghin – FC Zalău
Unirea Dej – Sănătatea Cluj
Gloria Bistriţa – Metalurgistul Cugir
CSC Sânmartin – CS Oşorhei
CSM Sighetu Marmatiei – FCM Baia Mare
Industria Galda de Jos – CS Iernut
Unirea Jucu – Arieşul Turda

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Avântul Reghin – Unirea Dej
Sănătatea Cluj – Gloria Bistriţa
Metalurgistul Cugir – CSC Sânmartin
CS Oşorhei – CSM Sighetu Marmatiei
FCM Baia Mare – Industria Galda de Jos
CS Iernut – Unirea Jucu
FC Zalău – Arieşul Turda

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Unirea Dej – FC Zalău
Gloria Bistriţa – Avântul Reghin
CSC Sânmartin – Sănătatea Cluj
CSM Sighetu Marmatiei – Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos – CS Oşorhei
Unirea Jucu – FCM Baia Mare
Arieşul Turda – CS Iernut

Program Liga 3 – Seria 4 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 4 se afla echipele din zona Olteniei, Banatului, Hunedoarei si Aradului.

Echipe Seria 4 din Liga 3

CS Ineu, Stiinta Turceni, Minerul Motru, Minerul Mehedinti, Millenium Giarmata, ACSO Filiasi, UTA Batrana Doamna, National Sebis, Pandurii II Targu Jiu, ACSVM Craiova, FC Hunedoara, Nova Mama Mia Becicherecu Mic, Vulturii Lugoj.

Program Liga 3 – Seria 4 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Ineu – Vulturii Lugoj
Ştiinţa Turceni – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Motru – FC Hunedoara
Minerul Mehedinţi – ACSVM Craiova
Millenium Giarmata – Pandurii II Targu Jiu
ACSO Filiaşi – Naţional Sebiş
UTA Bătrâna Doamnă stă.

Etapa a II-a – 06.09.2014

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – CS Ineu
FC Hunedoara – Ştiinţa Turceni
ACSVM Craiova – UTA Bătrâna Doamnă
Pandurii II Targu Jiu – Minerul Mehedinţi
Naţional Sebiş – Millenium Giarmata
Vulturii Lugoj – ACSO Filiaşi
Minerul Motru stă.

Etapa a III-a – 13.09.2014

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Vulturii Lugoj
CS Ineu – FC Hunedoara
Minerul Motru – ACSVM Craiova
UTA Bătrâna Doamnă – Pandurii II Targu Jiu
Minerul Mehedinţi – Naţional Sebiş
Millenium Giarmata – ACSO Filiaşi
Ştiinţa Turceni stă.

Etapa a IV-a – 20.09.2014

FC Hunedoara – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
ACSVM Craiova – Ştiinţa Turceni
Pandurii II Targu Jiu – Minerul Motru
Naţional Sebiş – UTA Bătrâna Doamnă
ACSO Filiaşi – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj – Millenium Giarmata
CS Ineu stă.

Etapa a V-a – 27.09.2014

FC Hunedoara – Vulturii Lugoj
CS Ineu – ACSVM Craiova
Ştiinţa Turceni – Pandurii II Targu Jiu
Minerul Motru – Naţional Sebiş
UTA Bătrâna Doamnă – ACSO Filiaşi
Minerul Mehedinţi – Millenium Giarmata
Nova Mama Mia Becicherecu Mic stă.

Etapa a VI-a – 04.10.2014

ACSVM Craiova – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Pandurii II Targu Jiu – CS Ineu
Naţional Sebiş – Ştiinţa Turceni
ACSO Filiaşi – Minerul Motru
Millenium Giarmata – UTA Bătrâna Doamnă
Vulturii Lugoj – Minerul Mehedinţi
FC Hunedoara stă.

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FC Hunedoara – ACSVM Craiova
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Pandurii II Targu Jiu
CS Ineu – Naţional Sebiş
Ştiinţa Turceni – ACSO Filiaşi
Minerul Motru – Millenium Giarmata
UTA Bătrâna Doamnă – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj stă.

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Pandurii II Targu Jiu – FC Hunedoara
Naţional Sebiş – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
ACSO Filiaşi – CS Ineu
Millenium Giarmata – Ştiinţa Turceni
Minerul Mehedinţi – Minerul Motru
UTA Bătrâna Doamnă – Vulturii Lugoj
ACSVM Craiova stă.

Etapa a IX-a – 25.10.2014

Vulturii Lugoj – ACSVM Craiova
FC Hunedoara – Naţional Sebiş
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – ACSO Filiaşi
CS Ineu – Millenium Giarmata
Ştiinţa Turceni – Minerul Mehedinţi
Minerul Motru – UTA Bătrâna Doamnă
Pandurii II Targu Jiu stă.

Etapa a X-a – 01.11.2014

Pandurii II Targu Jiu – ACSVM Craiova
ACSO Filiaşi – FC Hunedoara
Millenium Giarmata – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Mehedinţi – CS Ineu
UTA Bătrâna Doamnă – Ştiinţa Turceni
Minerul Motru – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş stă.

Etapa a XI-a – 08.11.2014

Vulturii Lugoj – Pandurii II Targu Jiu
ACSVM Craiova – Naţional Sebiş
FC Hunedoara – Millenium Giarmata
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Minerul Mehedinţi
CS Ineu – UTA Bătrâna Doamnă
Ştiinţa Turceni – Minerul Motru
ACSO Filiaşi stă.

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Naţional Sebiş – Pandurii II Targu Jiu
ACSO Filiaşi – ACSVM Craiova
Minerul Mehedinţi – FC Hunedoara
UTA Bătrâna Doamnă – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Motru – CS Ineu
Ştiinţa Turceni – Vulturii Lugoj
Millenium Giarmata stă.

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

Vulturii Lugoj – Naţional Sebiş
Pandurii II Targu Jiu – ACSO Filiaşi
ACSVM Craiova – Millenium Giarmata
FC Hunedoara – UTA Bătrâna Doamnă
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Minerul Motru
CS Ineu – Ştiinţa Turceni
Minerul Mehedinţi stă.

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

Vulturii Lugoj – CS Ineu
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Ştiinţa Turceni
FC Hunedoara – Minerul Motru
ACSVM Craiova – Minerul Mehedinţi
Pandurii II Targu Jiu – Millenium Giarmata
Naţional Sebiş – ACSO Filiaşi
UTA Bătrâna Doamnă stă.

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Ineu – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Ştiinţa Turceni – FC Hunedoara
UTA Bătrâna Doamnă – ACSVM Craiova
Minerul Mehedinţi – Pandurii II Targu Jiu
Millenium Giarmata – Naţional Sebiş
ACSO Filiaşi – Vulturii Lugoj
Minerul Motru stă.

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

Vulturii Lugoj – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
FC Hunedoara – CS Ineu
ACSVM Craiova – Minerul Motru
Pandurii II Targu Jiu – UTA Bătrâna Doamnă
Naţional Sebiş – Minerul Mehedinţi
ACSO Filiaşi – Millenium Giarmata
Ştiinţa Turceni stă.

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – FC Hunedoara
Ştiinţa Turceni – ACSVM Craiova
Minerul Motru – Pandurii II Targu Jiu
UTA Bătrâna Doamnă – Naţional Sebiş
Minerul Mehedinţi – ACSO Filiaşi
Millenium Giarmata – Vulturii Lugoj
CS Ineu stă.

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

Vulturii Lugoj – FC Hunedoara
ACSVM Craiova – CS Ineu
Pandurii II Targu Jiu – Ştiinţa Turceni
Naţional Sebiş – Minerul Motru
ACSO Filiaşi – UTA Bătrâna Doamnă
Millenium Giarmata – Minerul Mehedinţi
Nova Mama Mia Becicherecu Mic stă.

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – ACSVM Craiova
CS Ineu – Pandurii II Targu Jiu
Ştiinţa Turceni – Naţional Sebiş
Minerul Motru – ACSO Filiaşi
UTA Bătrâna Doamnă – Millenium Giarmata
Minerul Mehedinţi – Vulturii Lugoj
FC Hunedoara stă.

Etapa a XX-a -18.04.2015

ACSVM Craiova – FC Hunedoara
Pandurii II Targu Jiu – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Naţional Sebiş – CS Ineu
ACSO Filiaşi – Ştiinţa Turceni
Millenium Giarmata – Minerul Motru
Minerul Mehedinţi – UTA Bătrâna Doamnă
Vulturii Lugoj stă.

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

FC Hunedoara – Pandurii II Targu Jiu
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Naţional Sebiş
CS Ineu – ACSO Filiaşi
Ştiinţa Turceni – Millenium Giarmata
Minerul Motru – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj – UTA Bătrâna Doamnă
ACSVM Craiova stă.

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

ACSVM Craiova – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş – FC Hunedoara
ACSO Filiaşi – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Millenium Giarmata – CS Ineu
Minerul Mehedinţi – Ştiinţa Turceni
UTA Bătrâna Doamnă – Minerul Motru
Pandurii II Targu Jiu stă.

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

ACSVM Craiova – Pandurii II Targu Jiu
FC Hunedoara – ACSO Filiaşi
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Millenium Giarmata
CS Ineu – Minerul Mehedinţi
Ştiinţa Turceni – UTA Bătrâna Doamnă
Vulturii Lugoj – Minerul Motru
Naţional Sebiş stă.

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Pandurii II Targu Jiu – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş – ACSVM Craiova
Millenium Giarmata – FC Hunedoara
Minerul Mehedinţi – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
UTA Bătrâna Doamnă – CS Ineu
Minerul Motru – Ştiinţa Turceni
ACSO Filiaşi stă.

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Pandurii II Targu Jiu – Naţional Sebiş
ACSVM Craiova – ACSO Filiaşi
FC Hunedoara – Minerul Mehedinţi
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – UTA Bătrâna Doamnă
CS Ineu – Minerul Motru
Vulturii Lugoj – Ştiinţa Turceni
Millenium Giarmata stă.

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Naţional Sebiş – Vulturii Lugoj
ACSO Filiaşi – Pandurii II Targu Jiu
Millenium Giarmata – ACSVM Craiova
UTA Bătrâna Doamnă – FC Hunedoara
Minerul Motru – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Ştiinţa Turceni – CS Ineu
Minerul Mehedinţi stă.

Echipa clasata pe primul loc la finalul sezonului promoveaza dintre in Liga 2, in timp ce locurile 13 si 14 retrogradeaza direct. Locul 12 urmeaza sa vada daca va disputa un meci de baraj pentru mentinerea in Liga 3.

Program Liga 3 – Seria 3 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 3 se afla echipe din judetele Ilfov, Dolj, Dambovita, Arges, Teleorman, Olt si Prahova.

Echipe Seria 3 din Liga 3

CS Podari, FCM Targoviste, Chindia Targoviste, Urban Titu, Dinicu Golescu Campulung, FC Afumati, Inter Clinceni, Atletic Bradu, CS Stefanesti, CS Visina Noua, Sporting Rosiori, SCM Argesul Pitesti, Astra II, Concordia II Chiajna

Program Liga 3 – Seria 3 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Podari – FCM Târgovişte
Chindia Târgovişte – Urban Titu
CN Dinicu Golescu – FC Afumaţi
Inter Clinceni – Atletic Bradu
CS Ştefăneşti – Vişina Nouă
Sporting Roşiori – SCM Argeşul Piteşti
Astra II – Concordia Chiajna II

Etapa a II-a – 06.09.2014

Urban Titu – CS Podari
FC Afumaţi – Chindia Târgovişte
Atletic Bradu – CN Dinicu Golescu
Vişina Nouă – Inter Clinceni
SCM Argeşul Piteşti – CS Ştefăneşti
Concordia Chiajna II – Sporting Roşiori
FCM Târgovişte – Astra II

Etapa a III-a – 13.09.2014

Urban Titu – FCM Târgovişte
CS Podari – FC Afumaţi
Chindia Târgovişte – Atletic Bradu
CN Dinicu Golescu – Vişina Nouă
Inter Clinceni – SCM Argeşul Piteşti
CS Ştefăneşti – Concordia Chiajna II
Sporting Roşiori – Astra II

Etapa a IV-a – 20.09.2014

FC Afumaţi – Urban Titu
Atletic Bradu – CS Podari
Vişina Nouă – Chindia Târgovişte
SCM Argeşul Piteşti – CN Dinicu Golescu
Concordia Chiajna II – Inter Clinceni
Astra II – CS Ştefăneşti
FCM Târgovişte – Sporting Roşiori

Etapa a V-a – 27.09.2014

FC Afumaţi – FCM Târgovişte
Urban Titu – Atletic Bradu
CS Podari – Vişina Nouă
Chindia Târgovişte – SCM Argeşul Piteşti
CN Dinicu Golescu – Concordia Chiajna II
Inter Clinceni – Astra II
CS Ştefăneşti – Sporting Roşiori

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Atletic Bradu – FC Afumaţi
Vişina Nouă – Urban Titu
SCM Argeşul Piteşti – CS Podari
Concordia Chiajna II – Chindia Târgovişte
Astra II – CN Dinicu Golescu
Sporting Roşiori – Inter Clinceni
FCM Târgovişte – CS Ştefăneşti

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FCM Târgovişte – Atletic Bradu
FC Afumaţi – Vişina Nouă
Urban Titu – SCM Argeşul Piteşti
CS Podari – Concordia Chiajna II
Chindia Târgovişte – Astra II
CN Dinicu Golescu – Sporting Roşiori
Inter Clinceni – CS Ştefăneşti

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Vişina Nouă – Atletic Bradu
SCM Argeşul Piteşti – FC Afumaţi
Concordia Chiajna II – Urban Titu
Astra II – CS Podari
Sporting Roşiori – Chindia Târgovişte
CS Ştefăneşti – CN Dinicu Golescu
Inter Clinceni – FCM Târgovişte

Etapa a IX-a – 25.10.2014

FCM Târgovişte – Vişina Nouă
Atletic Bradu – SCM Argeşul Piteşti
FC Afumaţi – Concordia Chiajna II
Urban Titu – Astra II
CS Podari – Sporting Roşiori
Chindia Târgovişte – CS Ştefăneşti
CN Dinicu Golescu – Inter Clinceni

Etapa a X-a – 01.11.2014

SCM Argeşul Piteşti – Vişina Nouă
Concordia Chiajna II – Atletic Bradu
Astra II – FC Afumaţi
Sporting Roşiori – Urban Titu
CS Ştefăneşti – CS Podari
Inter Clinceni – Chindia Târgovişte
CN Dinicu Golescu – FCM Târgovişte

Etapa a XI-a – 08.11.2014

FCM Târgovişte – SCM Argeşul Piteşti
Vişina Nouă – Concordia Chiajna II
Atletic Bradu – Astra II
FC Afumaţi – Sporting Roşiori
Urban Titu – CS Ştefăneşti
CS Podari – Inter Clinceni
Chindia Târgovişte – CN Dinicu Golescu

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Concordia Chiajna II – SCM Argeşul Piteşti
Astra II – Vişina Nouă
Sporting Roşiori – Atletic Bradu
CS Ştefăneşti – FC Afumaţi
Inter Clinceni – Urban Titu
CN Dinicu Golescu – CS Podari
Chindia Târgovişte – FCM Târgovişte

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

FCM Târgovişte – Concordia Chiajna II
SCM Argeşul Piteşti – Astra II
Vişina Nouă – Sporting Roşiori
Atletic Bradu – CS Ştefăneşti
FC Afumaţi – Inter Clinceni
Urban Titu – CN Dinicu Golescu
CS Podari – Chindia Târgovişte

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

FCM Târgovişte – CS Podari
Urban Titu – Chindia Târgovişte
FC Afumaţi – CN Dinicu Golescu
Atletic Bradu – Inter Clinceni
Vişina Nouă – CS Ştefăneşti
SCM Argeşul Piteşti – Sporting Roşiori
Concordia Chiajna II – Astra II

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Podari – Urban Titu
Chindia Târgovişte – FC Afumaţi
CN Dinicu Golescu – Atletic Bradu
Inter Clinceni – Vişina Nouă
CS Ştefăneşti – SCM Argeşul Piteşti
Sporting Roşiori – Concordia Chiajna II
Astra II – FCM Târgovişte

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

FCM Târgovişte – Urban Titu
FC Afumaţi – CS Podari
Atletic Bradu – Chindia Târgovişte
Vişina Nouă – CN Dinicu Golescu
SCM Argeşul Piteşti – Inter Clinceni
Concordia Chiajna II – CS Ştefăneşti
Astra II – Sporting Roşiori

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Urban Titu – FC Afumaţi
CS Podari – Atletic Bradu
Chindia Târgovişte – Vişina Nouă
CN Dinicu Golescu – SCM Argeşul Piteşti
Inter Clinceni – Concordia Chiajna II
CS Ştefăneşti – Astra II
Sporting Roşiori – FCM Târgovişte

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

FCM Târgovişte – FC Afumaţi
Atletic Bradu – Urban Titu
Vişina Nouă – CS Podari
SCM Argeşul Piteşti – Chindia Târgovişte
Concordia Chiajna II – CN Dinicu Golescu
Astra II – Inter Clinceni
Sporting Roşiori – CS Ştefăneşti

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

FC Afumaţi – Atletic Bradu
Urban Titu – Vişina Nouă
CS Podari – SCM Argeşul Piteşti
Chindia Târgovişte – Concordia Chiajna II
CN Dinicu Golescu – Astra II
Inter Clinceni – Sporting Roşiori
CS Ştefăneşti – FCM Târgovişte

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Atletic Bradu – FCM Târgovişte
Vişina Nouă – FC Afumaţi
SCM Argeşul Piteşti – Urban Titu
Concordia Chiajna II – CS Podari
Astra II – Chindia Târgovişte
Sporting Roşiori – CN Dinicu Golescu
CS Ştefăneşti – Inter Clinceni

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Atletic Bradu – Vişina Nouă
FC Afumaţi – SCM Argeşul Piteşti
Urban Titu – Concordia Chiajna II
CS Podari – Astra II
Chindia Târgovişte – Sporting Roşiori
CN Dinicu Golescu – CS Ştefăneşti
FCM Târgovişte – Inter Clinceni

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

Vişina Nouă – FCM Târgovişte
SCM Argeşul Piteşti – Atletic Bradu
Concordia Chiajna II – FC Afumaţi
Astra II – Urban Titu
Sporting Roşiori – CS Podari
CS Ştefăneşti – Chindia Târgovişte
Inter Clinceni – CN Dinicu Golescu

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Vişina Nouă – SCM Argeşul Piteşti
Atletic Bradu – Concordia Chiajna II
FC Afumaţi – Astra II
Urban Titu – Sporting Roşiori
CS Podari – CS Ştefăneşti
Chindia Târgovişte – Inter Clinceni
FCM Târgovişte – CN Dinicu Golescu

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

SCM Argeşul Piteşti – FCM Târgovişte
Concordia Chiajna II – Vişina Nouă
Astra II – Atletic Bradu
Sporting Roşiori – FC Afumaţi
CS Ştefăneşti – Urban Titu
Inter Clinceni – CS Podari
CN Dinicu Golescu – Chindia Târgovişte

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

SCM Argeşul Piteşti – Concordia Chiajna II
Vişina Nouă – Astra II
Atletic Bradu – Sporting Roşiori
FC Afumaţi – CS Ştefăneşti
Urban Titu – Inter Clinceni
CS Podari – CN Dinicu Golescu
FCM Târgovişte – Chindia Târgovişte

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Concordia Chiajna II – FCM Târgovişte
Astra II – SCM Argeşul Piteşti
Sporting Roşiori – Vişina Nouă
CS Ştefăneşti – Atletic Bradu
Inter Clinceni – FC Afumaţi
CN Dinicu Golescu – Urban Titu
Chindia Târgovişte – CS Podari

Program Liga 3 – Seria 2 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 2 se afla echipele din zona Galati, Braila, Tulcea, Calarasi, Ialomita, Ilfov, Constanta si Bucuresti.

Echipe Seria 2 din Liga 3

Metalosport Galati, Callatis Mangalia, Delta Dobrogea Tulcea, Gloria Popesti Leordeni, Otelul II Galati, Juventus Bucuresti, CS Tunari, Metaglobus Bucuresti, Viitorul Domnesti, Dunarea Calarasi, Inainte Modelu, Viitorul Axintele, Vointa Snagov, Dinamo II Bucuresti.

Program Liga 3 – Seria 2 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

Metalosport Galaţi – Callatis 2012 Mangalia
Delta Dobrogea – Gloria Popeşti Leordeni
Oţelul II Galaţi – Juventus Bucureşti
CS Tunari – Metaglobus Bucuresti
Viitorul Domneşti – Dunărea Călăraşi
Înainte Modelu – Viitorul Axintele
Voinţa Snagov – Dinamo II Bucuresti

Etapa a II-a -06.09.2014

Gloria Popeşti Leordeni – Metalosport Galaţi
Juventus Bucureşti – Delta Dobrogea
Metaglobus Bucuresti – Oţelul II Galaţi
Dunărea Călăraşi – CS Tunari
Viitorul Axintele – Viitorul Domneşti
Dinamo II Bucuresti – Înainte Modelu
Callatis 2012 Mangalia – Voinţa Snagov

Etapa a III-a – 13.09.2014

Gloria Popeşti Leordeni – Callatis 2012 Mangalia
Metalosport Galaţi – Juventus Bucureşti
Delta Dobrogea – Metaglobus Bucuresti
Oţelul II Galaţi – Dunărea Călăraşi
CS Tunari – Viitorul Axintele
Viitorul Domneşti – Dinamo II Bucuresti
Înainte Modelu – Voinţa Snagov

Etapa a IV-a – 20.09.2014

Juventus Bucureşti – Gloria Popeşti Leordeni
Metaglobus Bucuresti – Metalosport Galaţi
Dunărea Călăraşi – Delta Dobrogea
Viitorul Axintele – Oţelul II Galaţi
Dinamo II Bucuresti – CS Tunari
Voinţa Snagov – Viitorul Domneşti
Callatis 2012 Mangalia – Înainte Modelu

Etapa a V-a – 27.09.2014

Juventus Bucureşti – Callatis 2012 Mangalia
Gloria Popeşti Leordeni – Metaglobus Bucuresti
Metalosport Galaţi – Dunărea Călăraşi
Delta Dobrogea – Viitorul Axintele
Oţelul II Galaţi – Dinamo II Bucuresti
CS Tunari – Voinţa Snagov
Viitorul Domneşti – Înainte Modelu

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Metaglobus Bucuresti – Juventus Bucureşti
Dunărea Călăraşi – Gloria Popeşti Leordeni
Viitorul Axintele – Metalosport Galaţi
Dinamo II Bucuresti – Delta Dobrogea
Voinţa Snagov – Oţelul II Galaţi
Înainte Modelu – CS Tunari
Callatis 2012 Mangalia – Viitorul Domneşti

Etapa a VII-a – 11.10.2014

Callatis 2012 Mangalia – Metaglobus Bucuresti
Juventus Bucureşti – Dunărea Călăraşi
Gloria Popeşti Leordeni – Viitorul Axintele
Metalosport Galaţi – Dinamo II Bucuresti
Delta Dobrogea – Voinţa Snagov
Oţelul II Galaţi – Înainte Modelu
CS Tunari – Viitorul Domneşti

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Dunărea Călăraşi – Metaglobus Bucuresti
Viitorul Axintele – Juventus Bucureşti
Dinamo II Bucuresti – Gloria Popeşti Leordeni
Voinţa Snagov – Metalosport Galaţi
Înainte Modelu – Delta Dobrogea
Viitorul Domneşti – Oţelul II Galaţi
CS Tunari – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a IX-a – 25.10.2014

Callatis 2012 Mangalia – Dunărea Călăraşi
Metaglobus Bucuresti – Viitorul Axintele
Juventus Bucureşti – Dinamo II Bucuresti
Gloria Popeşti Leordeni – Voinţa Snagov
Metalosport Galaţi – Înainte Modelu
Delta Dobrogea – Viitorul Domneşti
Oţelul II Galaţi – CS Tunari

Etapa a X-a – 01.11.2014

Viitorul Axintele – Dunărea Călăraşi
Dinamo II Bucuresti – Metaglobus Bucuresti
Voinţa Snagov – Juventus Bucureşti
Înainte Modelu – Gloria Popeşti Leordeni
Viitorul Domneşti – Metalosport Galaţi
CS Tunari – Delta Dobrogea
Oţelul II Galaţi – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XI-a – 08.11.2014

Callatis 2012 Mangalia – Viitorul Axintele
Dunărea Călăraşi – Dinamo II Bucuresti
Metaglobus Bucuresti – Voinţa Snagov
Juventus Bucureşti – Înainte Modelu
Gloria Popeşti Leordeni – Viitorul Domneşti
Metalosport Galaţi – CS Tunari
Delta Dobrogea – Oţelul II Galaţi

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Dinamo II Bucuresti – Viitorul Axintele
Voinţa Snagov – Dunărea Călăraşi
Înainte Modelu – Metaglobus Bucuresti
Viitorul Domneşti – Juventus Bucureşti
CS Tunari – Gloria Popeşti Leordeni
Oţelul II Galaţi – Metalosport Galaţi
Delta Dobrogea – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

Callatis 2012 Mangalia – Dinamo II Bucuresti
Viitorul Axintele – Voinţa Snagov
Dunărea Călăraşi – Înainte Modelu
Metaglobus Bucuresti – Viitorul Domneşti
Juventus Bucureşti – CS Tunari
Gloria Popeşti Leordeni – Oţelul II Galaţi
Metalosport Galaţi – Delta Dobrogea

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

Callatis 2012 Mangalia – Metalosport Galaţi
Gloria Popeşti Leordeni – Delta Dobrogea
Juventus Bucureşti – Oţelul II Galaţi
Metaglobus Bucuresti – CS Tunari
Dunărea Călăraşi – Viitorul Domneşti
Viitorul Axintele – Înainte Modelu
Dinamo II Bucuresti – Voinţa Snagov

Etapa a XV-a – 14.03.2015

Metalosport Galaţi – Gloria Popeşti Leordeni
Delta Dobrogea – Juventus Bucureşti
Oţelul II Galaţi – Metaglobus Bucuresti
CS Tunari – Dunărea Călăraşi
Viitorul Domneşti – Viitorul Axintele
Înainte Modelu – Dinamo II Bucuresti
Voinţa Snagov – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

Callatis 2012 Mangalia – Gloria Popeşti Leordeni
Juventus Bucureşti – Metalosport Galaţi
Metaglobus Bucuresti – Delta Dobrogea
Dunărea Călăraşi – Oţelul II Galaţi
Viitorul Axintele – CS Tunari
Dinamo II Bucuresti – Viitorul Domneşti
Voinţa Snagov – Înainte Modelu

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Gloria Popeşti Leordeni – Juventus Bucureşti
Metalosport Galaţi – Metaglobus Bucuresti
Delta Dobrogea – Dunărea Călăraşi
Oţelul II Galaţi – Viitorul Axintele
CS Tunari – Dinamo II Bucuresti
Viitorul Domneşti – Voinţa Snagov
Înainte Modelu – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

Callatis 2012 Mangalia – Juventus Bucureşti
Metaglobus Bucuresti – Gloria Popeşti Leordeni
Dunărea Călăraşi – Metalosport Galaţi
Viitorul Axintele – Delta Dobrogea
Dinamo II Bucuresti – Oţelul II Galaţi
Voinţa Snagov – CS Tunari
Înainte Modelu – Viitorul Domneşti

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

Juventus Bucureşti – Metaglobus Bucuresti
Gloria Popeşti Leordeni – Dunărea Călăraşi
Metalosport Galaţi – Viitorul Axintele
Delta Dobrogea – Dinamo II Bucuresti
Oţelul II Galaţi – Voinţa Snagov
CS Tunari – Înainte Modelu
Viitorul Domneşti – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Metaglobus Bucuresti – Callatis 2012 Mangalia
Dunărea Călăraşi – Juventus Bucureşti
Viitorul Axintele – Gloria Popeşti Leordeni
Dinamo II Bucuresti – Metalosport Galaţi
Voinţa Snagov – Delta Dobrogea
Înainte Modelu – Oţelul II Galaţi
Viitorul Domneşti – CS Tunari

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Metaglobus Bucuresti – Dunărea Călăraşi
Juventus Bucureşti – Viitorul Axintele
Gloria Popeşti Leordeni – Dinamo II Bucuresti
Metalosport Galaţi – Voinţa Snagov
Delta Dobrogea – Înainte Modelu
Oţelul II Galaţi – Viitorul Domneşti
Callatis 2012 Mangalia – CS Tunari

Etapa a XXII-a -02.05.2015

Dunărea Călăraşi – Callatis 2012 Mangalia
Viitorul Axintele – Metaglobus Bucuresti
Dinamo II Bucuresti – Juventus Bucureşti
Voinţa Snagov – Gloria Popeşti Leordeni
Înainte Modelu – Metalosport Galaţi
Viitorul Domneşti – Delta Dobrogea
CS Tunari – Oţelul II Galaţi

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Dunărea Călăraşi – Viitorul Axintele
Metaglobus Bucuresti – Dinamo II Bucuresti
Juventus Bucureşti – Voinţa Snagov
Gloria Popeşti Leordeni – Înainte Modelu
Metalosport Galaţi – Viitorul Domneşti
Delta Dobrogea – CS Tunari
Callatis 2012 Mangalia – Oţelul II Galaţi

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Viitorul Axintele – Callatis 2012 Mangalia
Dinamo II Bucuresti – Dunărea Călăraşi
Voinţa Snagov – Metaglobus Bucuresti
Înainte Modelu – Juventus Bucureşti
Viitorul Domneşti – Gloria Popeşti Leordeni
CS Tunari – Metalosport Galaţi
Oţelul II Galaţi – Delta Dobrogea

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Viitorul Axintele – Dinamo II Bucuresti
Dunărea Călăraşi – Voinţa Snagov
Metaglobus Bucuresti – Înainte Modelu
Juventus Bucureşti – Viitorul Domneşti
Gloria Popeşti Leordeni – CS Tunari
Metalosport Galaţi – Oţelul II Galaţi
Callatis 2012 Mangalia – Delta Dobrogea

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Dinamo II Bucuresti – Callatis 2012 Mangalia
Voinţa Snagov – Viitorul Axintele
Înainte Modelu – Dunărea Călăraşi
Viitorul Domneşti – Metaglobus Bucuresti
CS Tunari – Juventus Bucureşti
Oţelul II Galaţi – Gloria Popeşti Leordeni
Delta Dobrogea – Metalosport Galaţi

 

Program Liga 3 – Seria 1 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 1, cea in care se afla reprezentantele din Moldova, situatia e in felul urmator:

Echipe Seria 1 Liga 3

Sporting Liesti, FC Papauti, FC Zagon, Aerostar Bacau, Cetatea Targu Neamt, Petrotub Roman, Ceahlaul II Piatra Neamt, CSM Pascani, Stiinta Miroslava, Bucovina Radauti, Bucovina Pojorata, Sepsi OSK Sfantu Gheorghe si Csikszereda Miercurea Ciuc. Sporting Suceava s-a retras imnediat dupa stabilirea seriilor.

Program Liga 3 – Seria 1 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

Cetatea Târgu Neamţ – Ştiinţa Miroslava
Sepsi OSK – Aerostar Bacău
AFK Csikszereda – Sporting Lieşti
Petrotub Roman – FC Păpăuţi
CSM Paşcani – Bucovina Rădăuţi
Ceahlăul II – Bucovina Pojorâta
FC Zagon stă.

Etapa a II-a – 06.09.2014

Aerostar Bacău – Cetatea Târgu Neamţ
FC Zagon – Sepsi OSK
FC Păpăuţi – AFK Csikszereda
Bucovina Rădăuţi – Petrotub Roman
Bucovina Pojorâta – CSM Paşcani
Ştiinţa Miroslava – Ceahlăul II
Sporting Lieşti stă.

Etapa a III-a – 13.09.2014

Aerostar Bacău – Ştiinţa Miroslava
Cetatea Târgu Neamţ – FC Zagon
Sepsi OSK – Sporting Lieşti
AFK Csikszereda – Bucovina Rădăuţi
Petrotub Roman – Bucovina Pojorâta
CSM Paşcani – Ceahlăul II
FC Păpăuţi stă.

Etapa a IV-a – 20.09.2014

FC Zagon – Aerostar Bacău
Sporting Lieşti – Cetatea Târgu Neamţ
FC Păpăuţi – Sepsi OSK
Bucovina Pojorâta – AFK Csikszereda
Ceahlăul II – Petrotub Roman
Ştiinţa Miroslava – CSM Paşcani
Bucovina Rădăuţi stă.

Etapa a V-a – 27.09.2014

FC Zagon – Ştiinţa Miroslava
Aerostar Bacău – Sporting Lieşti
Cetatea Târgu Neamţ – FC Păpăuţi
Sepsi OSK – Bucovina Rădăuţi
AFK Csikszereda – Ceahlăul II
Petrotub Roman – CSM Paşcani
Bucovina Pojorâta stă.

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Sporting Lieşti – FC Zagon
FC Păpăuţi – Aerostar Bacău
Bucovina Rădăuţi – Cetatea Târgu Neamţ
Bucovina Pojorâta – Sepsi OSK
CSM Paşcani – AFK Csikszereda
Ştiinţa Miroslava – Petrotub Roman
Ceahlăul II stă.

Etapa a VII-a – 11.10.2014

Ştiinţa Miroslava – Sporting Lieşti
FC Zagon – FC Păpăuţi
Aerostar Bacău – Bucovina Rădăuţi
Cetatea Târgu Neamţ – Bucovina Pojorâta
Sepsi OSK – Ceahlăul II
AFK Csikszereda – Petrotub Roman
CSM Paşcani stă.

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

FC Păpăuţi – Sporting Lieşti
Bucovina Rădăuţi – FC Zagon
Bucovina Pojorâta – Aerostar Bacău
Ceahlăul II – Cetatea Târgu Neamţ
CSM Paşcani – Sepsi OSK
AFK Csikszereda – Ştiinţa Miroslava
Petrotub Roman stă.

Etapa a IX-a – 25.10.2014

Ştiinţa Miroslava – FC Păpăuţi
Sporting Lieşti – Bucovina Rădăuţi
FC Zagon – Bucovina Pojorâta
Aerostar Bacău – Ceahlăul II
Cetatea Târgu Neamţ – CSM Paşcani
Sepsi OSK – Petrotub Roman
AFK Csikszereda stă.

Etapa a X-a – 01.11.2014

Bucovina Rădăuţi – FC Păpăuţi
Bucovina Pojorâta – Sporting Lieşti
Ceahlăul II – FC Zagon
CSM Paşcani – Aerostar Bacău
Petrotub Roman – Cetatea Târgu Neamţ
AFK Csikszereda – Sepsi OSK
Ştiinţa Miroslava stă.

Etapa a XI-a – 08.11.2014

Ştiinţa Miroslava – Bucovina Rădăuţi
FC Păpăuţi – Bucovina Pojorâta
Sporting Lieşti – Ceahlăul II
FC Zagon – CSM Paşcani
Aerostar Bacău – Petrotub Roman
Cetatea Târgu Neamţ –  Csikszereda Miercurea Ciuc
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe stă.

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Bucovina Pojorâta – Bucovina Rădăuţi
Ceahlăul II – FC Păpăuţi
CSM Paşcani – Sporting Lieşti
Petrotub Roman – FC Zagon
AFK Csikszereda – Aerostar Bacău
Sepsi OSK – Ştiinţa Miroslava
Cetatea Târgu Neamţ stă.

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

Ştiinţa Miroslava – Bucovina Pojorâta
Bucovina Rădăuţi – Ceahlăul II
FC Păpăuţi – CSM Paşcani
Sporting Lieşti – Petrotub Roman
FC Zagon – AFK Csikszereda
Cetatea Târgu Neamţ – Sepsi OSK
Aerostar Bacău stă.

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

Ştiinţa Miroslava – Cetatea Târgu Neamţ
Aerostar Bacău – Sepsi OSK
Sporting Lieşti – AFK Csikszereda
FC Păpăuţi – Petrotub Roman
Bucovina Rădăuţi – CSM Paşcani
Bucovina Pojorâta – Ceahlăul II
FC Zagon stă.

Etapa a XV-a – 14.03.2015

Cetatea Târgu Neamţ – Aerostar Bacău
Sepsi OSK – FC Zagon
AFK Csikszereda – FC Păpăuţi
Petrotub Roman – Bucovina Rădăuţi
CSM Paşcani – Bucovina Pojorâta
Ceahlăul II – Ştiinţa Miroslava
Sporting Lieşti stă.

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

Ştiinţa Miroslava – Aerostar Bacău
FC Zagon – Cetatea Târgu Neamţ
Sporting Lieşti – Sepsi OSK
Bucovina Rădăuţi – AFK Csikszereda
Bucovina Pojorâta – Petrotub Roman
Ceahlăul II – CSM Paşcani
FC Păpăuţi stă.

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Aerostar Bacău – FC Zagon
Cetatea Târgu Neamţ – Sporting Lieşti
Sepsi OSK – FC Păpăuţi
AFK Csikszereda – Bucovina Pojorâta
Petrotub Roman – Ceahlăul II
CSM Paşcani – Ştiinţa Miroslava
Bucovina Rădăuţi stă.

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

Ştiinţa Miroslava – FC Zagon
Sporting Lieşti – Aerostar Bacău
FC Păpăuţi – Cetatea Târgu Neamţ
Bucovina Rădăuţi – Sepsi OSK
Ceahlăul II – AFK Csikszereda
CSM Paşcani – Petrotub Roman
Bucovina Pojorâta stă.

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

FC Zagon – Sporting Lieşti
Aerostar Bacău – FC Păpăuţi
Cetatea Târgu Neamţ – Bucovina Rădăuţi
Sepsi OSK – Bucovina Pojorâta
AFK Csikszereda – CSM Paşcani
Petrotub Roman – Ştiinţa Miroslava
Ceahlăul II stă.

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Sporting Lieşti – Ştiinţa Miroslava
FC Păpăuţi – FC Zagon
Bucovina Rădăuţi – Aerostar Bacău
Bucovina Pojorâta – Cetatea Târgu Neamţ
Ceahlăul II – Sepsi OSK
Petrotub Roman – AFK Csikszereda
CSM Paşcani stă.

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Sporting Lieşti – FC Păpăuţi
FC Zagon – Bucovina Rădăuţi
Aerostar Bacău – Bucovina Pojorâta
Cetatea Târgu Neamţ – Ceahlăul II
Sepsi OSK – CSM Paşcani
Ştiinţa Miroslava – AFK Csikszereda
Petrotub Roman stă.

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

FC Păpăuţi – Ştiinţa Miroslava
Bucovina Rădăuţi – Sporting Lieşti
Bucovina Pojorâta – FC Zagon
Ceahlăul II – Aerostar Bacău
CSM Paşcani – Cetatea Târgu Neamţ
Petrotub Roman – Sepsi OSK
AFK Csikszereda stă.

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

FC Păpăuţi – Bucovina Rădăuţi
Sporting Lieşti – Bucovina Pojorâta
FC Zagon – Ceahlăul II
Aerostar Bacău – CSM Paşcani
Cetatea Târgu Neamţ – Petrotub Roman
Sepsi OSK – AFK Csikszereda
Ştiinţa Miroslava stă.

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Bucovina Rădăuţi – Ştiinţa Miroslava
Bucovina Pojorâta – FC Păpăuţi
Ceahlăul II – Sporting Lieşti
CSM Paşcani – FC Zagon
Petrotub Roman – Aerostar Bacău
AFK Csikszereda – Cetatea Târgu Neamţ
Sepsi OSK stă.

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Bucovina Rădăuţi – Bucovina Pojorâta
FC Păpăuţi – Ceahlăul II
Sporting Lieşti – CSM Paşcani
FC Zagon – Petrotub Roman
Aerostar Bacău – AFK Csikszereda
Ştiinţa Miroslava – Sepsi OSK
Cetatea Târgu Neamţ stă.

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Bucovina Pojorâta – Ştiinţa Miroslava
Ceahlăul II – Bucovina Rădăuţi
CSM Paşcani – FC Păpăuţi
Petrotub Roman – Sporting Lieşti
AFK Csikszereda – FC Zagon
Sepsi OSK – Cetatea Târgu Neamţ
Aerostar Bacău stă.