Tag: Liga 3 Romania 2014-2015

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 7

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

FC Zagon – FC Papauti 5-1

Aerostar Bacau – Bucovina Radauti 5-1

Cetatea Targu Neamt – Bucovina Pojorata 3-3

Stiinta Miroslava – Sporting Liesti 2-1

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Ceahlaul II Piatra Neamt 6-1

Csikszereda Miercurea Ciuc – Petrotub Roman 3-1

Seria 2

Gloria Popesti Leordeni – Viitorul Axintele 1-1

CS Tunari – Viitorul Domnesti 4-2

Callatis Mangalia – Metaglobus Bucuresti 0-1

Juventus Bucuresti – Dunarea Calarasi 0-0

Metalosport Galati – Dinamo II Bucuresti 2-3

Delta Dobrogea Tulcea – Vointa Snagov 5-1

Otelul II Galati – Inainte Modelu 1-4

Seria 3

CS Afumati – CS Visina Noua 4-3

Urban Titu – SCM Arges Pitesti 1-1

Chindia Targoviste – AFC Astra II 1-1

Inter Clinceni – CS Stefanesti 2-0

FCM Targoviste – Atletic Bradu 2-1

CS Podari – Concordia II Chiajna 2-1

CSS Dinicu Golescu Campulung – Sporting Rosiori 2-0

Seria 4

Nova mama Mia Becicherecu Mic – Pandurii II Targu Jiu 3-0

Stiinta Turceni – ACSO Filiasi 1-1

Minerul Motru – Millenium Giarmata 0-1

FC Hunedoara – Viitorul Municipal Craiova 0-0

CS Ineu – National Sebis 0-2

UTA Batrana Doamna – Minerul Mehedinti 3-0

Seria 5

FC Zalau – Metalurgistul Cugir 0-1

CS Osorhei – Sanatatea Cluj 5-0

FC Municipal Baia Mare – Avantul Reghin 4-0

Ariesul Turda – Gloria Progresul Bistrita 1-1

CS Iernut – Unirea Dej 3-2

Unirea Jucu – CSC Sanmartin 0-1

Industria Galda de Jos – CSM Sighetu Marmatiei 1-1

{2014-2015} Liga 3 – Rezultate Etapa 3

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a treia etape a sezonului 2014-2015

Seria 1

Aerostar Bacau – Stiinta Miroslava 0-2

Cetatea Targu Neamt – Zagon 0-1

CSM Pascani – Ceahlaul II Piatra Neamt 2-0

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Sporting Liesti 2-0

Csikszereda Miercurea Ciuc – Bucovina Radauti 3-1

Petrotub Roman – Bucovina Pojorata 0-3

FC Papauti sta.

Seria 2

Gloria Popesti Leordeni – Callatis Mangalia 1-1

CS Tunari – Viitorul Axintele 2-3

Inainte Modelu – Vointa Snagov 4-0

Metalosport Galati – Juventus Bucuresti 0-4

Delta Dobrogea Tulcea – Metaglobus Bucuresti 1-1

Otelul II Galati – Dunarea Calarasi 0-3

Viitorul Domnesti – Dinamo II Bucuresti 1-2

Seria 3

Urban Titu – FCM Targoviste 0-0

Chindia Targoviste – Atletic Bradu 4-1

Inter Clinceni – SCM Argesul Pitesti 2-2

CS Podari – CS Afumati 1-4

Dinicu Golescu Campulung – CS Visina Noua 2-0

CS Stefanesti – Concordia II Chiajna 1-1

Sporting Rosiori – Astra II 0-2

Seria 4

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Vulturii Lugoj 2-0

Minerul Motru – Viitorul Municipal Craiova 3-1

Minerul Mehedinti – National Sebis 0-0

Millenium Giarmata – ACSO Filiasi 0-3

CS Ineu – FC Hunedoara 1-2

UTA Batrana Doamna – Pandurii II Targu Jiu 2-1

Stiinta Turceni sta.

Seria 5

FCM Baia Mare – FC Zalau 1-0

CS Iernut – CS Osorhei 3-1

Ariesul Turda – Metalurgistul Cugir 0-0

Unirea Jucu – Sanatatea CLuj 4-0

Industria Galda de Jos – Avantul Reghin 2-2

CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Dej 2-0

CSC Sanmartin – Gloria Progresul Bistrita 1-0

{2014-2015} Liga 3 – Rezultate Etapa 2

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

Aerostar Bacau – Cetatea Targu Neamt 0-3

FC Zagon – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0-1

FC Papauti – Csikszereda Miercurea Ciuc 0-6

Bucovina Radauti – Petrotub Roman 0-5

Bucovina Pojorata – CSM Pascani 2-2

Stiinta Miroslava – Ceahlaul II Piatra Neamt 1-0

Sporting Liesti sta.

Seria 2

Gloria Popesti Leordeni – Metalosport Galati 2-1

Metaglobus Bucuresti – Otelul II Galati 0-1

Dunarea Calarasi – CS Tunari 4-0

Dinamo II Bucuresti – Inainte Modelu 3-1

Juventus Bucuresti – Delta Dobrogea Tulcea 5-0

Viitorul Axintele – Viitorul Domnesti 2-0

Callatis Mangalia – Vointa Snagov 2-0

Seria 3

Urban Titu – CS Podari 2-1

CS Afumati – Chindia Targoviste 2-2

Atletic Bradu – Dinicu Golescu Campulung 3-3

SCM Arges Pitesti – CS Stefanesti 1-3

CS Visina noua – Inter Clinceni 2-1

Concordia II Chiajna – Sporting Rosiori 3-1

FCM Targoviste – Astra II Ciorani 5-1

Seria 4

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – CS Ineu 8-0

Viitorul Municipal Craiova – UTA Batrana Doamna 0-1

Pandurii II Targu Jiu – Minerul Mehedinti 2-1

Vulturii Lugoj – ACSO Filiasi 2-1

FC Hunedoara – Stiinta Turceni 0-0

National Sebis – Millenium Giarmata 2-0

Minerul Motru sta.

Seria 5

FCM Baia Mare – CS Iernut 3-0

CS Osorhei – Ariesul Turda 0-2

Unirea Dej – CSC Sanmartin 0-0

FC Zalau – Gloria Progresul Bistrita 2-1

Metalurgistul Cugir – Unirea Jucu 2-0

Sanatatea Cluj – Industria Galda de Jos 0-3

Avantul Reghin – CSM Sighetu Marmatiei 1-1

{2014-2015} Liga 3 – Rezultate etapa 1

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cadrul primei etape a sezonului 2014-2015

Seria 1

Cetatea Targu Neamt – Stiinta Miroslava 1-0

CSM Pascani – Bucovina Radauti 2-2

Ceahlaul II Piatra Neamt – Bucovina Pojorata 2-2

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Aerostar Bacau 0-1

Csikszereda Miercurea Ciuc – Sporting Liesti 1-0

Petrotub Roman – FC Papauti 4-0

FC Zagon sta.

Seria 2

CS Tunari – Metaglobus Bucuresti 4-2

Inainte Modelu – Viitorul Axintele 2-2

Metalosport Galati – Callatis Mangalia 2-1

Delta Dobrogea Tulcea – Gloria Popesti Leordeni 3-1

Otelul II Galati – Juventus Bucuresti 0-1

Viitorul Domnesti – Dunarea Calarasi 1-3

Vointa Snagov – Dinamo II Bucuresti 2-1

Seria 3

Chindia Targoviste – Urban Titu 2-0

CS Podari – FCM Targoviste 0-1

Dinicu Golescu Campulung – CS Afumati 0-5

CS Stefanesti – CS Visina Noua 2-1

Sporting Rosiori – SCM Arges Pitesti 4-0

AFC Astra II – Concordia II Chiajna 0-2

Inter Clinceni – Atletic Bradu – amanat

Seria 4

Minerul Motru – FC Hunedoara 2-3

Minerul Mehedinti – Viitorul Municipal Craiova 2-0

CS Ineu – Vulturii Lugoj 0-1

Stiinta Turceni – Nova Mama Mia Becicherecu Mic 1-4

Millenium Giarmata – Pandurii II Targu Jiu 3-0

ACSO Filiasi – National Sebis 1-2

UTA Batrana Doamna sta.

Seria 5

CS Iernut – FC Zalau 2-4

Ariesul Turda – FCM Baia Mare 3-1

Unirea Jucu – CS Osorhei 1-0

Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir 0-0

CSM Sighetul Marmatiei – Sanatatea Cluj 1-1

CSC Sanmartin – Avantul Reghin 3-2

Gloria Progresul Bistrita – Unirea Dej 3-0