Tag: Liga 3 Seria 3 2014-2015

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 8

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

Ceahlaul II Piatra Neamt – Cetatea Targu Neamt 1-3

CSM Pascani – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0-1

FC Papauti – Sporting Liesti 0-7

Bucovina Radauti – FC Zagon 1-1

Bucovina Pojorata – Aerostar Bacau 3-0

Csikszereda Miercurea Ciuc – Stiinta Miroslava 1-2

Seria 2

Dunarea Calarasi – Metaglobus Bucuresti 5-0

Dinamo II Bucuresti – Gloria Popesti Leordeni 0-1

Inaintea Modelu – Delta Dobrogea Tulcea 2-2

CS Tunari – Callatis Mangalia 5-0

Viitorul Axintele – Juventus Bucuresti 1-1

Vointa Snagov – Metalosport Galati 5-5

Viitorul Domnesti – Otelul II Galati 1-1

Seria 3

SCM Arges Pitesti – CS Afumati 2-1

Concordia II Chiajna – Urban Titu 1-2

AFC Astra II – CS Podari 4-0

Inter Clinceni – FCM Targoviste 7-0

CS Visina Noua – Atletic Bradu 4-2

Sporting Rosiori – Chindia Targoviste 2-1

CS Stefanesti – Dinicu Golescu Campulung 1-1

Seria 4

Pandurii II Targu Jiu – FC Hunedoara 2-0

Millenium Giarmata – Stiinta Turceni 2-0

Minerul Mehedinti – Minerul Motru 2-1

National Sebis – Nova Mama Mia Becicherecu Mic 1-1

ACSO Filiasi – CS Ineu 3-1

UTA Batrana Doamna – Vulturii Lugoj 3-0

Seria 5

Sanatatea Cluj – Metalurgistul Cugir 1-5

Unirea Dej – FC Municipal Baia Mare 0-1

Avantul Reghin – CS Osorhei 0-1

Gloria Progresul Bistrita – CS Iernut 3-2

CSC Sanmartin – Ariesul Turda 3-2

CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Jucu 2-0

Industria Galda de Jos – FC Zalau 1-1

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 7

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

FC Zagon – FC Papauti 5-1

Aerostar Bacau – Bucovina Radauti 5-1

Cetatea Targu Neamt – Bucovina Pojorata 3-3

Stiinta Miroslava – Sporting Liesti 2-1

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Ceahlaul II Piatra Neamt 6-1

Csikszereda Miercurea Ciuc – Petrotub Roman 3-1

Seria 2

Gloria Popesti Leordeni – Viitorul Axintele 1-1

CS Tunari – Viitorul Domnesti 4-2

Callatis Mangalia – Metaglobus Bucuresti 0-1

Juventus Bucuresti – Dunarea Calarasi 0-0

Metalosport Galati – Dinamo II Bucuresti 2-3

Delta Dobrogea Tulcea – Vointa Snagov 5-1

Otelul II Galati – Inainte Modelu 1-4

Seria 3

CS Afumati – CS Visina Noua 4-3

Urban Titu – SCM Arges Pitesti 1-1

Chindia Targoviste – AFC Astra II 1-1

Inter Clinceni – CS Stefanesti 2-0

FCM Targoviste – Atletic Bradu 2-1

CS Podari – Concordia II Chiajna 2-1

CSS Dinicu Golescu Campulung – Sporting Rosiori 2-0

Seria 4

Nova mama Mia Becicherecu Mic – Pandurii II Targu Jiu 3-0

Stiinta Turceni – ACSO Filiasi 1-1

Minerul Motru – Millenium Giarmata 0-1

FC Hunedoara – Viitorul Municipal Craiova 0-0

CS Ineu – National Sebis 0-2

UTA Batrana Doamna – Minerul Mehedinti 3-0

Seria 5

FC Zalau – Metalurgistul Cugir 0-1

CS Osorhei – Sanatatea Cluj 5-0

FC Municipal Baia Mare – Avantul Reghin 4-0

Ariesul Turda – Gloria Progresul Bistrita 1-1

CS Iernut – Unirea Dej 3-2

Unirea Jucu – CSC Sanmartin 0-1

Industria Galda de Jos – CSM Sighetu Marmatiei 1-1

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 6

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

FC Papauti – Aerostar Bacau 1-1

CSM Pascani – Csikszereda Miercurea Ciuc 1-1

Sporting Liesti – FC Zagon 2-1

Bucovina Radauti – Cetatea Targu Neamt 0-0

Bucovina Pojorata – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 3-0

Stiinta Miroslava – Petrotub Roman 2-1

Seria 2

Metaglobus Bucuresti – Juventus Bucuresti 2-1

Dunarea Calarasi – Gloria Popesti Leordeni 2-0

Dinamo II Bucuresti – Delta Dobrogea Tulcea 0-1

Inaintea Modelu – CS Tunari 0-1

Viitorul Axintele – Metalosport Galati 5-0

Vointa Snagov – Otelul II Galat i0-2

Callatis Mangalia – Viitorul Domnesti 4-2

Seria 3

Atletic Bradu – CS Afumati 1-1

CS Visina Noua – Urban Titu 0-1

SCM Arges Pitesti – CS Podari 2-1

AFC Astra II – Dinicu Golescu Campulung 1-2

Concordia II Chiajna – Chindia Targoviste 3-2

Sporting Rosiori – Inter Clinceni 2-1

FCM Targoviste – CS Stefanesti 1-1

Seria 4

Viitorul Municipal Craiova – Nova Mama Mia Becicherecu Mic 1-1

Pandurii II Targu Jiu –  CS Ineu 4-0

Millenium Giarmata – UTA Batrana Doamna 1-0

Vulturii Lugoj – Minerul Mehedinti 1-0

National Sebis – Stiinta Turceni 2-0

ACSO Filiasi – Minerul Motru 1-1

Seria 5

Sanatatea Cluj – FC Municipal Baia Mare 0-4

Unirea Dej – Ariesul Turda 0-2

FC Zalau – CSM Sighetu Marmatiei 2-1

Metalurgistul Cugir – CS Osorhei 2-3

Avantul Reghin – CS Iernut 2-1

Gloria Progresul Bistrita – Unirea Jucu 2-1

CSC Sanmartin – Industria Galda de Jos 6-3

Program Liga 3 – Seria 4 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 4 se afla echipele din zona Olteniei, Banatului, Hunedoarei si Aradului.

Echipe Seria 4 din Liga 3

CS Ineu, Stiinta Turceni, Minerul Motru, Minerul Mehedinti, Millenium Giarmata, ACSO Filiasi, UTA Batrana Doamna, National Sebis, Pandurii II Targu Jiu, ACSVM Craiova, FC Hunedoara, Nova Mama Mia Becicherecu Mic, Vulturii Lugoj.

Program Liga 3 – Seria 4 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Ineu – Vulturii Lugoj
Ştiinţa Turceni – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Motru – FC Hunedoara
Minerul Mehedinţi – ACSVM Craiova
Millenium Giarmata – Pandurii II Targu Jiu
ACSO Filiaşi – Naţional Sebiş
UTA Bătrâna Doamnă stă.

Etapa a II-a – 06.09.2014

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – CS Ineu
FC Hunedoara – Ştiinţa Turceni
ACSVM Craiova – UTA Bătrâna Doamnă
Pandurii II Targu Jiu – Minerul Mehedinţi
Naţional Sebiş – Millenium Giarmata
Vulturii Lugoj – ACSO Filiaşi
Minerul Motru stă.

Etapa a III-a – 13.09.2014

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Vulturii Lugoj
CS Ineu – FC Hunedoara
Minerul Motru – ACSVM Craiova
UTA Bătrâna Doamnă – Pandurii II Targu Jiu
Minerul Mehedinţi – Naţional Sebiş
Millenium Giarmata – ACSO Filiaşi
Ştiinţa Turceni stă.

Etapa a IV-a – 20.09.2014

FC Hunedoara – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
ACSVM Craiova – Ştiinţa Turceni
Pandurii II Targu Jiu – Minerul Motru
Naţional Sebiş – UTA Bătrâna Doamnă
ACSO Filiaşi – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj – Millenium Giarmata
CS Ineu stă.

Etapa a V-a – 27.09.2014

FC Hunedoara – Vulturii Lugoj
CS Ineu – ACSVM Craiova
Ştiinţa Turceni – Pandurii II Targu Jiu
Minerul Motru – Naţional Sebiş
UTA Bătrâna Doamnă – ACSO Filiaşi
Minerul Mehedinţi – Millenium Giarmata
Nova Mama Mia Becicherecu Mic stă.

Etapa a VI-a – 04.10.2014

ACSVM Craiova – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Pandurii II Targu Jiu – CS Ineu
Naţional Sebiş – Ştiinţa Turceni
ACSO Filiaşi – Minerul Motru
Millenium Giarmata – UTA Bătrâna Doamnă
Vulturii Lugoj – Minerul Mehedinţi
FC Hunedoara stă.

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FC Hunedoara – ACSVM Craiova
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Pandurii II Targu Jiu
CS Ineu – Naţional Sebiş
Ştiinţa Turceni – ACSO Filiaşi
Minerul Motru – Millenium Giarmata
UTA Bătrâna Doamnă – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj stă.

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Pandurii II Targu Jiu – FC Hunedoara
Naţional Sebiş – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
ACSO Filiaşi – CS Ineu
Millenium Giarmata – Ştiinţa Turceni
Minerul Mehedinţi – Minerul Motru
UTA Bătrâna Doamnă – Vulturii Lugoj
ACSVM Craiova stă.

Etapa a IX-a – 25.10.2014

Vulturii Lugoj – ACSVM Craiova
FC Hunedoara – Naţional Sebiş
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – ACSO Filiaşi
CS Ineu – Millenium Giarmata
Ştiinţa Turceni – Minerul Mehedinţi
Minerul Motru – UTA Bătrâna Doamnă
Pandurii II Targu Jiu stă.

Etapa a X-a – 01.11.2014

Pandurii II Targu Jiu – ACSVM Craiova
ACSO Filiaşi – FC Hunedoara
Millenium Giarmata – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Mehedinţi – CS Ineu
UTA Bătrâna Doamnă – Ştiinţa Turceni
Minerul Motru – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş stă.

Etapa a XI-a – 08.11.2014

Vulturii Lugoj – Pandurii II Targu Jiu
ACSVM Craiova – Naţional Sebiş
FC Hunedoara – Millenium Giarmata
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Minerul Mehedinţi
CS Ineu – UTA Bătrâna Doamnă
Ştiinţa Turceni – Minerul Motru
ACSO Filiaşi stă.

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Naţional Sebiş – Pandurii II Targu Jiu
ACSO Filiaşi – ACSVM Craiova
Minerul Mehedinţi – FC Hunedoara
UTA Bătrâna Doamnă – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Motru – CS Ineu
Ştiinţa Turceni – Vulturii Lugoj
Millenium Giarmata stă.

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

Vulturii Lugoj – Naţional Sebiş
Pandurii II Targu Jiu – ACSO Filiaşi
ACSVM Craiova – Millenium Giarmata
FC Hunedoara – UTA Bătrâna Doamnă
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Minerul Motru
CS Ineu – Ştiinţa Turceni
Minerul Mehedinţi stă.

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

Vulturii Lugoj – CS Ineu
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Ştiinţa Turceni
FC Hunedoara – Minerul Motru
ACSVM Craiova – Minerul Mehedinţi
Pandurii II Targu Jiu – Millenium Giarmata
Naţional Sebiş – ACSO Filiaşi
UTA Bătrâna Doamnă stă.

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Ineu – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Ştiinţa Turceni – FC Hunedoara
UTA Bătrâna Doamnă – ACSVM Craiova
Minerul Mehedinţi – Pandurii II Targu Jiu
Millenium Giarmata – Naţional Sebiş
ACSO Filiaşi – Vulturii Lugoj
Minerul Motru stă.

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

Vulturii Lugoj – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
FC Hunedoara – CS Ineu
ACSVM Craiova – Minerul Motru
Pandurii II Targu Jiu – UTA Bătrâna Doamnă
Naţional Sebiş – Minerul Mehedinţi
ACSO Filiaşi – Millenium Giarmata
Ştiinţa Turceni stă.

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – FC Hunedoara
Ştiinţa Turceni – ACSVM Craiova
Minerul Motru – Pandurii II Targu Jiu
UTA Bătrâna Doamnă – Naţional Sebiş
Minerul Mehedinţi – ACSO Filiaşi
Millenium Giarmata – Vulturii Lugoj
CS Ineu stă.

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

Vulturii Lugoj – FC Hunedoara
ACSVM Craiova – CS Ineu
Pandurii II Targu Jiu – Ştiinţa Turceni
Naţional Sebiş – Minerul Motru
ACSO Filiaşi – UTA Bătrâna Doamnă
Millenium Giarmata – Minerul Mehedinţi
Nova Mama Mia Becicherecu Mic stă.

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – ACSVM Craiova
CS Ineu – Pandurii II Targu Jiu
Ştiinţa Turceni – Naţional Sebiş
Minerul Motru – ACSO Filiaşi
UTA Bătrâna Doamnă – Millenium Giarmata
Minerul Mehedinţi – Vulturii Lugoj
FC Hunedoara stă.

Etapa a XX-a -18.04.2015

ACSVM Craiova – FC Hunedoara
Pandurii II Targu Jiu – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Naţional Sebiş – CS Ineu
ACSO Filiaşi – Ştiinţa Turceni
Millenium Giarmata – Minerul Motru
Minerul Mehedinţi – UTA Bătrâna Doamnă
Vulturii Lugoj stă.

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

FC Hunedoara – Pandurii II Targu Jiu
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Naţional Sebiş
CS Ineu – ACSO Filiaşi
Ştiinţa Turceni – Millenium Giarmata
Minerul Motru – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj – UTA Bătrâna Doamnă
ACSVM Craiova stă.

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

ACSVM Craiova – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş – FC Hunedoara
ACSO Filiaşi – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Millenium Giarmata – CS Ineu
Minerul Mehedinţi – Ştiinţa Turceni
UTA Bătrâna Doamnă – Minerul Motru
Pandurii II Targu Jiu stă.

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

ACSVM Craiova – Pandurii II Targu Jiu
FC Hunedoara – ACSO Filiaşi
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Millenium Giarmata
CS Ineu – Minerul Mehedinţi
Ştiinţa Turceni – UTA Bătrâna Doamnă
Vulturii Lugoj – Minerul Motru
Naţional Sebiş stă.

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Pandurii II Targu Jiu – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş – ACSVM Craiova
Millenium Giarmata – FC Hunedoara
Minerul Mehedinţi – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
UTA Bătrâna Doamnă – CS Ineu
Minerul Motru – Ştiinţa Turceni
ACSO Filiaşi stă.

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Pandurii II Targu Jiu – Naţional Sebiş
ACSVM Craiova – ACSO Filiaşi
FC Hunedoara – Minerul Mehedinţi
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – UTA Bătrâna Doamnă
CS Ineu – Minerul Motru
Vulturii Lugoj – Ştiinţa Turceni
Millenium Giarmata stă.

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Naţional Sebiş – Vulturii Lugoj
ACSO Filiaşi – Pandurii II Targu Jiu
Millenium Giarmata – ACSVM Craiova
UTA Bătrâna Doamnă – FC Hunedoara
Minerul Motru – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Ştiinţa Turceni – CS Ineu
Minerul Mehedinţi stă.

Echipa clasata pe primul loc la finalul sezonului promoveaza dintre in Liga 2, in timp ce locurile 13 si 14 retrogradeaza direct. Locul 12 urmeaza sa vada daca va disputa un meci de baraj pentru mentinerea in Liga 3.

Program Liga 3 – Seria 3 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 3 se afla echipe din judetele Ilfov, Dolj, Dambovita, Arges, Teleorman, Olt si Prahova.

Echipe Seria 3 din Liga 3

CS Podari, FCM Targoviste, Chindia Targoviste, Urban Titu, Dinicu Golescu Campulung, FC Afumati, Inter Clinceni, Atletic Bradu, CS Stefanesti, CS Visina Noua, Sporting Rosiori, SCM Argesul Pitesti, Astra II, Concordia II Chiajna

Program Liga 3 – Seria 3 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Podari – FCM Târgovişte
Chindia Târgovişte – Urban Titu
CN Dinicu Golescu – FC Afumaţi
Inter Clinceni – Atletic Bradu
CS Ştefăneşti – Vişina Nouă
Sporting Roşiori – SCM Argeşul Piteşti
Astra II – Concordia Chiajna II

Etapa a II-a – 06.09.2014

Urban Titu – CS Podari
FC Afumaţi – Chindia Târgovişte
Atletic Bradu – CN Dinicu Golescu
Vişina Nouă – Inter Clinceni
SCM Argeşul Piteşti – CS Ştefăneşti
Concordia Chiajna II – Sporting Roşiori
FCM Târgovişte – Astra II

Etapa a III-a – 13.09.2014

Urban Titu – FCM Târgovişte
CS Podari – FC Afumaţi
Chindia Târgovişte – Atletic Bradu
CN Dinicu Golescu – Vişina Nouă
Inter Clinceni – SCM Argeşul Piteşti
CS Ştefăneşti – Concordia Chiajna II
Sporting Roşiori – Astra II

Etapa a IV-a – 20.09.2014

FC Afumaţi – Urban Titu
Atletic Bradu – CS Podari
Vişina Nouă – Chindia Târgovişte
SCM Argeşul Piteşti – CN Dinicu Golescu
Concordia Chiajna II – Inter Clinceni
Astra II – CS Ştefăneşti
FCM Târgovişte – Sporting Roşiori

Etapa a V-a – 27.09.2014

FC Afumaţi – FCM Târgovişte
Urban Titu – Atletic Bradu
CS Podari – Vişina Nouă
Chindia Târgovişte – SCM Argeşul Piteşti
CN Dinicu Golescu – Concordia Chiajna II
Inter Clinceni – Astra II
CS Ştefăneşti – Sporting Roşiori

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Atletic Bradu – FC Afumaţi
Vişina Nouă – Urban Titu
SCM Argeşul Piteşti – CS Podari
Concordia Chiajna II – Chindia Târgovişte
Astra II – CN Dinicu Golescu
Sporting Roşiori – Inter Clinceni
FCM Târgovişte – CS Ştefăneşti

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FCM Târgovişte – Atletic Bradu
FC Afumaţi – Vişina Nouă
Urban Titu – SCM Argeşul Piteşti
CS Podari – Concordia Chiajna II
Chindia Târgovişte – Astra II
CN Dinicu Golescu – Sporting Roşiori
Inter Clinceni – CS Ştefăneşti

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Vişina Nouă – Atletic Bradu
SCM Argeşul Piteşti – FC Afumaţi
Concordia Chiajna II – Urban Titu
Astra II – CS Podari
Sporting Roşiori – Chindia Târgovişte
CS Ştefăneşti – CN Dinicu Golescu
Inter Clinceni – FCM Târgovişte

Etapa a IX-a – 25.10.2014

FCM Târgovişte – Vişina Nouă
Atletic Bradu – SCM Argeşul Piteşti
FC Afumaţi – Concordia Chiajna II
Urban Titu – Astra II
CS Podari – Sporting Roşiori
Chindia Târgovişte – CS Ştefăneşti
CN Dinicu Golescu – Inter Clinceni

Etapa a X-a – 01.11.2014

SCM Argeşul Piteşti – Vişina Nouă
Concordia Chiajna II – Atletic Bradu
Astra II – FC Afumaţi
Sporting Roşiori – Urban Titu
CS Ştefăneşti – CS Podari
Inter Clinceni – Chindia Târgovişte
CN Dinicu Golescu – FCM Târgovişte

Etapa a XI-a – 08.11.2014

FCM Târgovişte – SCM Argeşul Piteşti
Vişina Nouă – Concordia Chiajna II
Atletic Bradu – Astra II
FC Afumaţi – Sporting Roşiori
Urban Titu – CS Ştefăneşti
CS Podari – Inter Clinceni
Chindia Târgovişte – CN Dinicu Golescu

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Concordia Chiajna II – SCM Argeşul Piteşti
Astra II – Vişina Nouă
Sporting Roşiori – Atletic Bradu
CS Ştefăneşti – FC Afumaţi
Inter Clinceni – Urban Titu
CN Dinicu Golescu – CS Podari
Chindia Târgovişte – FCM Târgovişte

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

FCM Târgovişte – Concordia Chiajna II
SCM Argeşul Piteşti – Astra II
Vişina Nouă – Sporting Roşiori
Atletic Bradu – CS Ştefăneşti
FC Afumaţi – Inter Clinceni
Urban Titu – CN Dinicu Golescu
CS Podari – Chindia Târgovişte

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

FCM Târgovişte – CS Podari
Urban Titu – Chindia Târgovişte
FC Afumaţi – CN Dinicu Golescu
Atletic Bradu – Inter Clinceni
Vişina Nouă – CS Ştefăneşti
SCM Argeşul Piteşti – Sporting Roşiori
Concordia Chiajna II – Astra II

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Podari – Urban Titu
Chindia Târgovişte – FC Afumaţi
CN Dinicu Golescu – Atletic Bradu
Inter Clinceni – Vişina Nouă
CS Ştefăneşti – SCM Argeşul Piteşti
Sporting Roşiori – Concordia Chiajna II
Astra II – FCM Târgovişte

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

FCM Târgovişte – Urban Titu
FC Afumaţi – CS Podari
Atletic Bradu – Chindia Târgovişte
Vişina Nouă – CN Dinicu Golescu
SCM Argeşul Piteşti – Inter Clinceni
Concordia Chiajna II – CS Ştefăneşti
Astra II – Sporting Roşiori

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Urban Titu – FC Afumaţi
CS Podari – Atletic Bradu
Chindia Târgovişte – Vişina Nouă
CN Dinicu Golescu – SCM Argeşul Piteşti
Inter Clinceni – Concordia Chiajna II
CS Ştefăneşti – Astra II
Sporting Roşiori – FCM Târgovişte

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

FCM Târgovişte – FC Afumaţi
Atletic Bradu – Urban Titu
Vişina Nouă – CS Podari
SCM Argeşul Piteşti – Chindia Târgovişte
Concordia Chiajna II – CN Dinicu Golescu
Astra II – Inter Clinceni
Sporting Roşiori – CS Ştefăneşti

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

FC Afumaţi – Atletic Bradu
Urban Titu – Vişina Nouă
CS Podari – SCM Argeşul Piteşti
Chindia Târgovişte – Concordia Chiajna II
CN Dinicu Golescu – Astra II
Inter Clinceni – Sporting Roşiori
CS Ştefăneşti – FCM Târgovişte

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Atletic Bradu – FCM Târgovişte
Vişina Nouă – FC Afumaţi
SCM Argeşul Piteşti – Urban Titu
Concordia Chiajna II – CS Podari
Astra II – Chindia Târgovişte
Sporting Roşiori – CN Dinicu Golescu
CS Ştefăneşti – Inter Clinceni

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Atletic Bradu – Vişina Nouă
FC Afumaţi – SCM Argeşul Piteşti
Urban Titu – Concordia Chiajna II
CS Podari – Astra II
Chindia Târgovişte – Sporting Roşiori
CN Dinicu Golescu – CS Ştefăneşti
FCM Târgovişte – Inter Clinceni

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

Vişina Nouă – FCM Târgovişte
SCM Argeşul Piteşti – Atletic Bradu
Concordia Chiajna II – FC Afumaţi
Astra II – Urban Titu
Sporting Roşiori – CS Podari
CS Ştefăneşti – Chindia Târgovişte
Inter Clinceni – CN Dinicu Golescu

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Vişina Nouă – SCM Argeşul Piteşti
Atletic Bradu – Concordia Chiajna II
FC Afumaţi – Astra II
Urban Titu – Sporting Roşiori
CS Podari – CS Ştefăneşti
Chindia Târgovişte – Inter Clinceni
FCM Târgovişte – CN Dinicu Golescu

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

SCM Argeşul Piteşti – FCM Târgovişte
Concordia Chiajna II – Vişina Nouă
Astra II – Atletic Bradu
Sporting Roşiori – FC Afumaţi
CS Ştefăneşti – Urban Titu
Inter Clinceni – CS Podari
CN Dinicu Golescu – Chindia Târgovişte

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

SCM Argeşul Piteşti – Concordia Chiajna II
Vişina Nouă – Astra II
Atletic Bradu – Sporting Roşiori
FC Afumaţi – CS Ştefăneşti
Urban Titu – Inter Clinceni
CS Podari – CN Dinicu Golescu
FCM Târgovişte – Chindia Târgovişte

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Concordia Chiajna II – FCM Târgovişte
Astra II – SCM Argeşul Piteşti
Sporting Roşiori – Vişina Nouă
CS Ştefăneşti – Atletic Bradu
Inter Clinceni – FC Afumaţi
CN Dinicu Golescu – Urban Titu
Chindia Târgovişte – CS Podari