Tag: liga 3 seria 3

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 9

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Seria 1

FC Zagon – Bucovina Pojorata 0-3

Aerostar Bacau – Ceahlaul II Piatra Neamt 3-1

Cetatea Targu Neamt – CSM Pascani 1-1

Stiinta Miroslava – FC Papauti 3-0

Sporting Liesti – Bucovina Radauti 2-3

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Petrotub Roman 0-1

Seria 2

Callatis Mangalia – Dunarea Calarasi 0-3

Metaglobus Bucuresti – Viitorul Axintele 0-2

Gloria Popesti Leordeni – Vointa Snagov 3-2

Juventus Bucuresti – Dinamo II Bucuresti 3-1

Metalosport Galati – Inainte Modelu 1-2

Delta Dobrogea Tulcea – Viitorul Domnesti 4-0

Otelul II Galati – CS Tunari 1-2

Seria 3

Atletic Bradu – SCM Arges Pitesti 2-4

CS Afumati – Concordia II Chiajna 0-1

Urban Titu – AFC Astra II 3-0

Chindia Targoviste – CS Stefanesti 1-0

FCM Targoviste – CS Visina Noua 0-5

CS Podari – Sporting Rosiori 1-1

Dinicu Golescu Campulung – Inter Clinceni 2-1

Seria 4

Vulturii Lugoj – Viitorul Municipal Craiova 1-0

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – ACSO Filiasi 3-1

Minerul Motru – UTA Batrana Doamna 2-3

FC Hunedoara – National Sebis 0-2

CS Ineu – Millenium Giarmata 0-2

Stiinta Turceni – Minerul Mehedinti 2-0

Seria 5

FC Zalau – Sanatatea Cluj 5-2

CS Osorhei – Unirea Dej 4-0

FC Municipal Baia Mare – Gloria Progresul Bistrita 1-0

Ariesul Turda – CSM Sighetu Marmatiei 2-0

Metalurgistul Cugir – Avantul Reghin 5-0

CS Iernut – CSC Sanmartin 2-1

Unirea Jucu – Industria Galda de Jos 4-3

 

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 5

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015 din cele cinci serii ale celei de-a treia divizii din Romania

[Liga 3 – Seria 1]

FC Zagon – Stiinta Miroslava 1-2

Aerostar Bacau – Sporting Liesti 0-0

Cetatea Targu Neamt – FC Papauti 6-0

Sepsi OSK Sfantu Gheorghe – Bucovina Radauti 1-1

Csikszereda Miercurea Ciuc – Ceahlaul II Piatra Neamt 2-1

Petrotub Roman – CSM Pascani 1-0

[Liga 3 – Seria 2]

Gloria Popesti Leordeni – Metaglobus Bucuresti 1-4

CS Tunari – Vointa Snagov 6-3

Juventus Bucuresti – Callatis Manngalia 2-0

Metalosport Galati – Dunarea Calarasi 0-2

Delta Dobrogea Tulcea – Viitorul Axintele 2-1

Otelul II Galati – Dinamo II Bucuresti 0-0

Viitorul Domnesti – Inainte Modelu 0-2

[Liga 3 – Seria 3]

CS Afumai – FCM Targoviste 5-1

Urban Titu – Atletic Bradu 2-0

CS Podari – CS Visina Noua 0-0

Chindia Targoviste – SCM Arges Pitesti 0-1

Dinicu Golescu Campulung – Concordia II Chiajna 2-2

Inter Clinceni – AFC Astra II 3-0

CS Stefanesti – Sporting Rosiori 3-1

[Liga 3 – Seria 4]

Minerul Motru – National Sebis 1-3

Minerul Mehedinti – Millenium Giarmata 0-1

FC Hunedoara – Vulturii Lugoj 1-0

CS Ineu – Viitorul Municipal Craiova 1-0

Stiinta Turceni – Pandurii II Targu Jiu 0-1

UTA Batrana Doamna – ACSO Filiasi 1-1

[Liga 3 – Seria 5]

CS Osorhei – FC Zalau 5-0

FCM Baia Mare – Metalurgistul Cugir 3-0

Ariesul Turda – Avantul Reghin 0-0

CS Iernut – Avantul Reghin 0-0

Unirea Jucu – Unirea Dej 1-1

Industria Galda de Jos – Gloria Progresul Bistrita 0-2

CSM Sighetu Marmatiei – CSC Sanmartin 1-0

{2014-2015} Liga 3 Romania – Rezultate Etapa 4

Liga 3 Romania – Rezultatele inregistrate in cea de-a patra etapa a sezonului 2014-2015 din cele cinci serii ale celei de-a treia divizii din Romania

[Liga 3 – Seria 1]

FC Zagon – Aerostar Bacau 2-0

FC Papauti – Sepsi OSK Sfantu Gheorghe 0-3

Ceahlaul II Piatra Neamt – Petrotub Roman 0-1

Sporting Liesti – Cetatea Targu Neamt 3-4

Bucovin Pojorata – Csikszereda Miercurea Ciuc 3-2

Stiinta Miroslava – CSM Pascani 2-1

[Liga 3 – Seria 2]

Metaglobus Bucuresti – Metalosport Galati 1-0

Dunarea Calarasi – Delta Dobrogea Tulcea 1-2

Dinamo II Bucuresti – CS Tunari 3-4

Juventus Bucuresti – Gloria Popesti Leordeni 2-1

Viitorul Axintele – Otelul II Galati 2-0

Vointa Snagov – Viitorul Domnesti 5-1

Callatis Mangalia – Inainte Modelu 2-2

[Liga 3 – Seria 3]

CS Afumati – Urban Titu 1-1

Atletic Bradu – CS Podari 2-1

SCM Arges Pitesti – Dinicu Golescu Campulung 0-0

Concordia II Chiajna – Inter Clinceni 4-0

AFC Astra II – CS Stefanesti 2-3

CS Visina Noua – Chindia Targoviste 2-2

FCM Targoviste – Sporting Rosiori 1-1

[Liga 3 – Seria 4]

Viitorul Municipal Craiova – Stiinta Turceni 1-1

Pandurii II Targu Jiu – Minerul Motru 1-1

ACSO Filiasi – Minerul Mehedinti 0-0

Vulturii Lugoj – Millenium Giarmata 0-0

FC Hunedoara – Nova mama Mia Becicherecu Mic 1-1

National Sebis – UTA Batrana Doamna 1-1

[Liga 3 – Seria 5]

CS Osorhei – FC Municipal Baia Mare 0-0

Sanatatea Cluj – Ariesul Turda 1-7

Unirea Dej – Industria Galda de Jos 2-0

FC Zalau – CSC Sanmartin 2-1

Metalurgistul Cugir – CS Iernut 5-2

Avantul Reghin – Unirea Jucu 2-1

Gloria Progresul Bistrita – CSM Sighetu Marmatiei 1-2

{2013-2014} Liga 3 – Seria 3 – Rezultate etapa 21

Liga 3 – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in cadrul etapei cu numarul douazeci si unu a sezonului 2013-2014

Inter Clinceni – FC Bals 2-0

Viitorul Domnesti – CS Podari 1-0

Concordia II Chiajna – CS Tunari 3-1

Dinamo II Bucuresti – Metaglobus Bucuresti 1-1

CS Balotesti – Viitorul Municipal Craiova 1-1

CS Visina Noua – Juventus Bucuresti 2-1

Clasament Liga 3 – Seria 5 dupa 21 etape din sezonul 2013-2014

LocEchipapuncte
1Juventus Bucuresti44
2CS Balotesti37
3CS Visina Noua35
4Inter Clinceni31
5FC Bals31
6Dinamo II Bucuresti30
7Metaglobus Bucuresti28
8CS Tunari27
9Viitorul Domnesti24
10CS Podari22
11Concordia II Chiajna22
12Viitorul Municipal Craiova21

{2013-2014} Liga 3 – Seria 3 – Rezultate etapa 3

Liga 3 – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in runda trei a sezonului 2013-2014

Concordia II Chiajna – CS Visina Noua 0-3

Dinamo II Bucuresti – Viitorul Domnesti 3-0

Juventus Bucuresti – Inter Clinceni 5-2

Metaglobus Bucuresti – CS Balotesti 2-1

CS Tunari – Apa Craiova 2-1

CS Podari – FC Bals 3-4

{2013-2014} Liga 3 – Seria 3 – Rezultate etapa 2

Liga 3 – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in cea de-a doua etapa a sezonului 2013-2014

Concordia II Chiajna – Dinamo II Bucuresti 0-1

Viitorul Domnesti – Juventus Bucuresti 1-3

Inter Clinceni – Metaglobus Bucuresti 2-2

CS Balotesti – CS Tunari 2-1

Apa Craiova – CS Podari 1-0

CS Visina Noua – FC Bals 0-0

{2013-2014} Liga 3 – Seria 3 – Rezultate etapa 1

Liga 3 – Seria 3 – Rezultatele inregistrate in prima etapa a sezonului 2013-2014

Dinamo II Bucuresti – CS Visina Noua 4-3 (Buia ’23, ’83, V. Balint ’45, Pape Ndaw ’55 / Clipici ’18, ’46, Burcea ’68)

Juventus Bucuresti – Concordia Chaijna II 4-2 (Fl. Anghel ’10, A. Burlacu ’51, Bustea ’67, I. Dumitrescu ’91 / Serediuc ’63, A. Anghel ’79)

Metaglobus Bucuresti – Viitorul Domnesti 0-1 (Giugiumică ’81)

CS Tunari – Inter Clinceni 2-2 (M. Dumitru ’20, Şt. Radu ’60 / Fl. Budeanu ‘9, ’78)

CS Podari – CS Balotesti 0-1 (Funieru ’88)

FC Bals – Apa Craiova 1-2 (M. Ghiţă ’87 / Buşică ’65, L. Scarlat ’80)

Program Competitional Liga 3 Seria 3 – Sezonul 2013-2014

Programul Competitional pentru Seria 3 din Liga 3 pentru sezonul 2013-2014 in care vor concura 12 formatii din zona Oltenia-Muntenia – Apa Craiova, CS Balotesti, FC Bals, Inter Clinceni, AS Podari, Viitorul Domnesti, CS Tunari, Concordia Chiajna II, Metaglobus Bucuresti, Dinamo II Bucuresti (care s-a si desfintat intre timp), Juventus Bucuresti si CS Visina Noua.

Etapa 1 

Dinamo II – CS Vişina Nouă
Juventus Bucureşti – Concordia Chiajna II
Metaloglobus Bucureşti – Viitorul Domneşti
CS Tunari – Inter Clinceni
AS Podari – CS Baloteşti
FC Balş – CS Apă Craiova

Etapa 2      

Concordia Chiajna II – Dinamo II
Viitorul Domneşti – Juventus Bucureşti
Inter Clinceni – Metaloglobus Bucureşti
CS Baloteşti – CS Tunari
CS Apă Craiova – AS Podari
CS Vişina Nouă – FC Balş

Etapa 3

Concordia Chiajna II – CS Vişina Nouă
Dinamo II – Viitorul Domneşti
Juventus Bucureşti – Inter Clinceni
Metaloglobus Bucureşti – CS Baloteşti
CS Tunari – CS Apă Craiova
AS Podari – FC Balş

Etapa 4

Viitorul Domneşti – Concordia Chiajna II
Inter Clinceni – Dinamo II
CS Baloteşti – Juventus Bucureşti
CS Apă Craiova – Metaloglobus Bucureşti
FC Balş – CS Tunari
CS Vişina Nouă – AS Podari

Etapa 5

Viitorul Domneşti – CS Vişina Nouă
Concordia Chiajna II – Inter Clinceni
Dinamo II – CS Baloteşti
Juventus Bucureşti – CS Apă Craiova
Metaloglobus Bucureşti – FC Balş
CS Tunari – AS Podari

Etapa 6

Inter Clinceni – Viitorul Domneşti
CS Baloteşti – Concordia Chiajna II
CS Apă Craiova – Dinamo II
FC Balş – Juventus Bucureşti
AS Podari – Metaloglobus Bucureşti
CS Tunari – CS Vişina Nouă

Etapa 7

CS Vişina Nouă – Inter Clinceni
Viitorul Domneşti – CS Baloteşti
Concordia Chiajna II – CS Apă Craiova
Dinamo II – FC Balş
Juventus Bucureşti – AS Podari
Metaloglobus Bucureşti – CS Tunari

Etapa 8

CS Baloteşti – Inter Clinceni
CS Apă Craiova – Viitorul Domneşti
FC Balş – Concordia Chiajna II
AS Podari – Dinamo II
CS Tunari – Juventus Bucureşti
Metaloglobus Bucureşti – CS Vişina Nouă

Etapa 9

CS Vişina Nouă – CS Baloteşti
Inter Clinceni – CS Apă Craiova
Viitorul Domneşti – FC Balş
Concordia Chiajna II – AS Podari
Dinamo II – CS Tunari
Juventus Bucureşti – Metaloglobus Bucureşti

Etapa 10

CS Apă Craiova – CS Baloteşti
FC Balş – Inter Clinceni
AS Podari – Viitorul Domneşti
CS Tunari – Concordia Chiajna II
Metaloglobus Bucureşti – Dinamo II
Juventus Bucureşti – CS Vişina Nouă

Etapa 11

Dinamo II – Juventus Bucureşti
Concordia Chiajna II – Metaloglobus Bucureşti
Viitorul Domneşti – CS Tunari
Inter Clinceni – AS Podari
CS Baloteşti – FC Balş
CS Vişina Nouă – CS Apă Craiova