Tag: Liga 5 Arges Centru 2

{2014-2015} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate Etapa 9

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

AS Cocu – Vulturul Vulturesti 4-1

AS Oarja – AS Colibasi 4-3

Flacara Leordeni – Stejarii Beleti Negresti 3-1

Vulturul Priboieni – AS Poiana Lacului 2-0

Unirea Bascov II – Rapid Davidesti 1-1

AS Ratesti – Unirea Calinesti 0-3

Atletic Bradu III – Sporting Pitesti 7-0

{2014-2015} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate Etapa 8

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

Sporting Pitesti – AS Cocu 4-10

Vulturul Vulturesti – AS Oarja 2011 1-3

AS Colibasi – Flacara Leordeni 6-0

Stejarii Beleti Negresti – Vulturii Priboieni 2-7

AS Poiana Lacului – Unirea Bascov II 2-0

Rapid Davidesti – AS Ratesti 7-2

Unirea Calinesti – Atletic Bradu III 1-4

{2014-2015} Liga 5 Arges – Rezultate Etapa 6

Liga 5 Arges – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

[Seria Centru 1 Arges]

AS Draganu – Vointa Budeasa 0-2
Vointa Valea Iasului – Sporting Stanesti Corbi 2-1
Progresul Retevoiesti – Edilul Pitesti 1-2
AS Ciofrangeni – Soimii Tigveni 2-1
CS Mioveni III – Petrom Pitesti 4-2
FC Danut Coman – CS Domnesti 8-4
Deportivo Malureni – AS Baiculesti 3-4

[Seria Centru 2 Arges]

Rapid Davidesti – AS Cocu 2-4
Unirea Calinesti – AS Oarja 2011 1-3
Sporting Pitesti – Flacara Leordeni 3-2
Vulturul Vulturesti – Stejarii Beleti Negresti 2-2
Unirea Bascov II – AS Ratesti 2-0
Vulturii Priboieni – AS Colibasi 5-1
AS Poiana Lacului – Atletic Bradu III

[Seria Nord Arges]

Cimentul Valea Mare Pravat – AS Godeni 1-2
Petrolul Hirtiesti – Inter Aninoasa 5-2
Inter Cotesti – Partizanul Vladesti 3-1
Stilpeni Radesti – Schitu Golesti 5-0
Sporting Mihaesti – AS Balilesti 2-1
Flacara Boteni – AS Bughea de Jos 3-2
AS Cetateni – AS Dragoslavele 1-2
AS Leresti sta.

[Seria Sud Arges]

Speranta Costesti – AS Slobozia 1-1
Energia Stolnici – Viitorul Stefan Cel Mare 1-2
Geoden Slobozia – Viitorul Lunca Corbului 1-2
CS Albota 2012 – Speranta Cornatel 4-5
Steaua Negrasi – AS Caldararu 1-0
AS Izvoru – AS Popesti 3-1
Viitorul Unirea Mozaceni – Unirea Tricolor Serbanesti 0-3
Unirea Harsesti – Progresul Recea 6-0

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 19

Liga 5 Arges – Seria Centru  2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a nouasprezecea etape a sezonului 2013-2014

Nicolae Dobrin Pitesti – Atletic Bradu III 1-5

CS Mioveni III – Vulturii Priboieni 1-3

AS Cocu – Rapid Davidesti 4-0

AS Oarja 2011 – AS Poiana Lacului 5-2

Flacara Leordeni – AS Teiu 1-4

Unirea Calinesti – AS Colibasi 2-3

CS Albota – Vulturul Vulturesti 2-3

AS Ratesti – Stejarii Beleti Negresti 2-3

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 18

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a optsprezecea etape a sezonului 2013-2014

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Ratesti 3-1

Atletic Bradu III – CS Mioveni III 10-5

Vulturii Priboieni – AS Cocu 2-1

Rapid Davidesti – AS Oarja 2011 0-3

AS Poiana Lacului – Flacara Leordeni 3-4

AS Teiu – Unirea Calinesti 2-1

AS Colibasi – CS Albota 2012 2-1

Vulturul Vulturesti – Stejarii Beleti Negresti 2-1

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 17

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cadrul celei de-a saptesprezecea etape a sezonului 2013-2014

CS Mioveni III – Nicolae Dobrin Pitesti 1-1

AS Cocu – Atletic Bradu III 4-1

AS Oarja 2011 – Vulturii Priboieni 1-4

Flacara Leordeni – Rapid Davidesti 1-0

Unirea Calinesti – AS Poiana Lacului 9-3

CS Albota 2012 – AS Teiu 2-8

Stejarii Beleti Negresti – AS Colibasi 1-2

Vulturul Vulturesti – AS Ratesti 3-2

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 16

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a saisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Ratesti – CS Mioveni III 1-3

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Cocu 0-0

Atletic Bradu III – AS Oarja 2011 6-3

Vulturii Priboieni – Flacara Leordeni 4-0

Rapid Davidesti – Unirea Calinesti 2-1

AS Poiana Lacului – CS Albota 2012 2-2

AS Teiu – Stejarii Beleti Negresti 3-3

AS Colibasi – Vulturul Vulturesti 4-2

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 15

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

CS Mioveni III – AS Cocu 6-3

Nicolae Dobrin Pitesti – AS Oarja 2011 2-3

Atletic Bradu III – Flacara Leordeni 6-2

Vulturii Priboieni – Unirea Calinesti 6-1

Rapid Davidesti – CS Albota 2012 2-4

AS Poiana Lacului – AS Stejari Beleti Negresti 1-2

AS Teiu – Vulturul Vulturesti 4-2

AS Ratesti – AS Colibasi 5-0

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 14

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Cocu – AS Ratesti 2-1

AS Oarja 2011 – CS Mioveni III 4-9

Flacara Leordeni – Nicolae Dobrin Pitesti 2-2

Unirea Calinesti – Atletic Bradu III 3-0

CS Albota 2012 – Vulturii Priboieni 0-4

Stejarii Beleti Negresti – Rapid Daviesti 2-2

Vulturul Vulturesti – AS Poiana Lacului 4-3

AS Colibasi – AS Teiu 0-7

{2013-2014} Liga 5 Arges Centru 2 – Rezultate etapa 13

Liga 5 Arges – Seria Centru 2 – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2013-2014

AS Cocu – AS Oarja 2011 6-3

CS Mioveni III – Flacara Leordeni 5-0

Nicolae Dobrin Pitesti – Unirea Calinesti 2-1

Atletic Bradu III – CS Albota 2012 5-3

Vulturii Priboieni – Stejarii Beleti Negresti 3-1

Rapid Davidesti – Vulturul Vulturesti 1-2

AS Poiana Lacului – AS Colibasi 4-3

AS Ratesti – AS Teiu 1-6