Tag: program liga 3

Program Liga 3 – Seria 5 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 5 se afla echipele din zona Ardealului (Mures, Salaj, Cluj, Maramures, Alba si Bistrita-Nasaud).

Liga 3 Seria 5 – Echipe

FC Zalau, FCM Baia Mare, CS Osorhei, Metalurgistul Cugir, Industria Galda de Jos, Unirea Jucu, Ariesul Turda, CS Iernut, CSM Sighetu Marmatiei, Sanatatea Cluj, CSC Sanmartin, Unirea Dej, Avantul Reghin, Gloria Progresul Bistrita.

Program Liga 3 – Seria 5 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Iernut – FC Zalău
Arieşul Turda – FCM Baia Mare
Unirea Jucu – CS Oşorhei
Industria Galda de Jos – Metalurgistul Cugir
CSM Sighetu Marmatiei – Sănătatea Cluj
CSC Sânmartin – Avântul Reghin
Gloria Bistriţa – Unirea Dej

Etapa a II-a – 06.09.2014

FCM Baia Mare – CS Iernut
CS Oşorhei – Arieşul Turda
Metalurgistul Cugir – Unirea Jucu
Sănătatea Cluj – Industria Galda de Jos
Avântul Reghin – CSM Sighetu Marmatiei
Unirea Dej – CSC Sânmartin
FC Zalău – Gloria Bistriţa

Etapa a III-a – 13.09.2014

FCM Baia Mare – FC Zalău
CS Iernut – CS Oşorhei
Arieşul Turda – Metalurgistul Cugir
Unirea Jucu – Sănătatea Cluj
Industria Galda de Jos – Avântul Reghin
CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Dej
CSC Sânmartin – Gloria Bistriţa

Etapa a IV-a – 20.09.2014

CS Oşorhei – FCM Baia Mare
Metalurgistul Cugir – CS Iernut
Sănătatea Cluj – Arieşul Turda
Avântul Reghin – Unirea Jucu
Unirea Dej – Industria Galda de Jos
Gloria Bistriţa – CSM Sighetu Marmatiei
FC Zalău – CSC Sânmartin

Etapa a V-a – 27.09.2014

CS Oşorhei – FC Zalău
FCM Baia Mare – Metalurgistul Cugir
CS Iernut – Sănătatea Cluj
Arieşul Turda – Avântul Reghin
Unirea Jucu – Unirea Dej
Industria Galda de Jos – Gloria Bistriţa
CSM Sighetu Marmatiei – CSC Sânmartin

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Metalurgistul Cugir – CS Oşorhei
Sănătatea Cluj – FCM Baia Mare
Avântul Reghin – CS Iernut
Unirea Dej – Arieşul Turda
Gloria Bistriţa – Unirea Jucu
CSC Sânmartin – Industria Galda de Jos
FC Zalău – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FC Zalău – Metalurgistul Cugir
CS Oşorhei – Sănătatea Cluj
FCM Baia Mare – Avântul Reghin
CS Iernut – Unirea Dej
Arieşul Turda – Gloria Bistriţa
Unirea Jucu – CSC Sânmartin
Industria Galda de Jos – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Sănătatea Cluj – Metalurgistul Cugir
Avântul Reghin – CS Oşorhei
Unirea Dej – FCM Baia Mare
Gloria Bistriţa – CS Iernut
CSC Sânmartin – Arieşul Turda
CSM Sighetu Marmatiei – Unirea Jucu
Industria Galda de Jos – FC Zalău

Etapa a IX-a – 25.10.2014

FC Zalău – Sănătatea Cluj
Metalurgistul Cugir – Avântul Reghin
CS Oşorhei – Unirea Dej
FCM Baia Mare – Gloria Bistriţa
CS Iernut – CSC Sânmartin
Arieşul Turda – CSM Sighetu Marmatiei
Unirea Jucu – Industria Galda de Jos

Etapa a X-a – 01.11.2014

Avântul Reghin – Sănătatea Cluj
Unirea Dej – Metalurgistul Cugir
Gloria Bistriţa – CS Oşorhei
CSC Sânmartin – FCM Baia Mare
CSM Sighetu Marmatiei – CS Iernut
Industria Galda de Jos – Arieşul Turda
Unirea Jucu – FC Zalău

Etapa a XI-a – 08.11.2014

FC Zalău – Avântul Reghin
Sănătatea Cluj – Unirea Dej
Metalurgistul Cugir – Gloria Bistriţa
CS Oşorhei – CSC Sânmartin
FCM Baia Mare – CSM Sighetu Marmatiei
CS Iernut – Industria Galda de Jos
Arieşul Turda – Unirea Jucu

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Unirea Dej – Avântul Reghin
Gloria Bistriţa – Sănătatea Cluj
CSC Sânmartin – Metalurgistul Cugir
CSM Sighetu Marmatiei – CS Oşorhei
Industria Galda de Jos – FCM Baia Mare
Unirea Jucu – CS Iernut
Arieşul Turda – FC Zalău

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

FC Zalău – Unirea Dej
Avântul Reghin – Gloria Bistriţa
Sănătatea Cluj – CSC Sânmartin
Metalurgistul Cugir – CSM Sighetu Marmatiei
CS Oşorhei – Industria Galda de Jos
FCM Baia Mare – Unirea Jucu
CS Iernut – Arieşul Turda

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

FC Zalău – CS Iernut
FCM Baia Mare – Arieşul Turda
CS Oşorhei – Unirea Jucu
Metalurgistul Cugir – Industria Galda de Jos
Sănătatea Cluj – CSM Sighetu Marmatiei
Avântul Reghin – CSC Sânmartin
Unirea Dej – Gloria Bistriţa

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Iernut – FCM Baia Mare
Arieşul Turda – CS Oşorhei
Unirea Jucu – Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos – Sănătatea Cluj
CSM Sighetu Marmatiei – Avântul Reghin
CSC Sânmartin – Unirea Dej
Gloria Bistriţa – FC Zalău

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

FC Zalău – FCM Baia Mare
CS Oşorhei – CS Iernut
Metalurgistul Cugir – Arieşul Turda
Sănătatea Cluj – Unirea Jucu
Avântul Reghin – Industria Galda de Jos
Unirea Dej – CSM Sighetu Marmatiei
Gloria Bistriţa – CSC Sânmartin

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

FCM Baia Mare – CS Oşorhei
CS Iernut – Metalurgistul Cugir
Arieşul Turda – Sănătatea Cluj
Unirea Jucu – Avântul Reghin
Industria Galda de Jos – Unirea Dej
CSM Sighetu Marmatiei – Gloria Bistriţa
CSC Sânmartin – FC Zalău

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

FC Zalău – CS Oşorhei
Metalurgistul Cugir – FCM Baia Mare
Sănătatea Cluj – CS Iernut
Avântul Reghin – Arieşul Turda
Unirea Dej – Unirea Jucu
Gloria Bistriţa – Industria Galda de Jos
CSC Sânmartin – CSM Sighetu Marmatiei

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

CS Oşorhei – Metalurgistul Cugir
FCM Baia Mare – Sănătatea Cluj
CS Iernut – Avântul Reghin
Arieşul Turda – Unirea Dej
Unirea Jucu – Gloria Bistriţa
Industria Galda de Jos – CSC Sânmartin
CSM Sighetu Marmatiei – FC Zalău

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Metalurgistul Cugir – FC Zalău
Sănătatea Cluj – CS Oşorhei
Avântul Reghin – FCM Baia Mare
Unirea Dej – CS Iernut
Gloria Bistriţa – Arieşul Turda
CSC Sânmartin – Unirea Jucu
CSM Sighetu Marmatiei – Industria Galda de Jos

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Metalurgistul Cugir – Sănătatea Cluj
CS Oşorhei – Avântul Reghin
FCM Baia Mare – Unirea Dej
CS Iernut – Gloria Bistriţa
Arieşul Turda – CSC Sânmartin
Unirea Jucu – CSM Sighetu Marmatiei
FC Zalău – Industria Galda de Jos

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

Sănătatea Cluj – FC Zalău
Avântul Reghin – Metalurgistul Cugir
Unirea Dej – CS Oşorhei
Gloria Bistriţa – FCM Baia Mare
CSC Sânmartin – CS Iernut
CSM Sighetu Marmatiei – Arieşul Turda
Industria Galda de Jos – Unirea Jucu

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Sănătatea Cluj – Avântul Reghin
Metalurgistul Cugir – Unirea Dej
CS Oşorhei – Gloria Bistriţa
FCM Baia Mare – CSC Sânmartin
CS Iernut – CSM Sighetu Marmatiei
Arieşul Turda – Industria Galda de Jos
FC Zalău – Unirea Jucu

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Avântul Reghin – FC Zalău
Unirea Dej – Sănătatea Cluj
Gloria Bistriţa – Metalurgistul Cugir
CSC Sânmartin – CS Oşorhei
CSM Sighetu Marmatiei – FCM Baia Mare
Industria Galda de Jos – CS Iernut
Unirea Jucu – Arieşul Turda

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Avântul Reghin – Unirea Dej
Sănătatea Cluj – Gloria Bistriţa
Metalurgistul Cugir – CSC Sânmartin
CS Oşorhei – CSM Sighetu Marmatiei
FCM Baia Mare – Industria Galda de Jos
CS Iernut – Unirea Jucu
FC Zalău – Arieşul Turda

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Unirea Dej – FC Zalău
Gloria Bistriţa – Avântul Reghin
CSC Sânmartin – Sănătatea Cluj
CSM Sighetu Marmatiei – Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos – CS Oşorhei
Unirea Jucu – FCM Baia Mare
Arieşul Turda – CS Iernut

Program Liga 3 – Seria 4 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 4 se afla echipele din zona Olteniei, Banatului, Hunedoarei si Aradului.

Echipe Seria 4 din Liga 3

CS Ineu, Stiinta Turceni, Minerul Motru, Minerul Mehedinti, Millenium Giarmata, ACSO Filiasi, UTA Batrana Doamna, National Sebis, Pandurii II Targu Jiu, ACSVM Craiova, FC Hunedoara, Nova Mama Mia Becicherecu Mic, Vulturii Lugoj.

Program Liga 3 – Seria 4 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Ineu – Vulturii Lugoj
Ştiinţa Turceni – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Motru – FC Hunedoara
Minerul Mehedinţi – ACSVM Craiova
Millenium Giarmata – Pandurii II Targu Jiu
ACSO Filiaşi – Naţional Sebiş
UTA Bătrâna Doamnă stă.

Etapa a II-a – 06.09.2014

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – CS Ineu
FC Hunedoara – Ştiinţa Turceni
ACSVM Craiova – UTA Bătrâna Doamnă
Pandurii II Targu Jiu – Minerul Mehedinţi
Naţional Sebiş – Millenium Giarmata
Vulturii Lugoj – ACSO Filiaşi
Minerul Motru stă.

Etapa a III-a – 13.09.2014

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Vulturii Lugoj
CS Ineu – FC Hunedoara
Minerul Motru – ACSVM Craiova
UTA Bătrâna Doamnă – Pandurii II Targu Jiu
Minerul Mehedinţi – Naţional Sebiş
Millenium Giarmata – ACSO Filiaşi
Ştiinţa Turceni stă.

Etapa a IV-a – 20.09.2014

FC Hunedoara – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
ACSVM Craiova – Ştiinţa Turceni
Pandurii II Targu Jiu – Minerul Motru
Naţional Sebiş – UTA Bătrâna Doamnă
ACSO Filiaşi – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj – Millenium Giarmata
CS Ineu stă.

Etapa a V-a – 27.09.2014

FC Hunedoara – Vulturii Lugoj
CS Ineu – ACSVM Craiova
Ştiinţa Turceni – Pandurii II Targu Jiu
Minerul Motru – Naţional Sebiş
UTA Bătrâna Doamnă – ACSO Filiaşi
Minerul Mehedinţi – Millenium Giarmata
Nova Mama Mia Becicherecu Mic stă.

Etapa a VI-a – 04.10.2014

ACSVM Craiova – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Pandurii II Targu Jiu – CS Ineu
Naţional Sebiş – Ştiinţa Turceni
ACSO Filiaşi – Minerul Motru
Millenium Giarmata – UTA Bătrâna Doamnă
Vulturii Lugoj – Minerul Mehedinţi
FC Hunedoara stă.

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FC Hunedoara – ACSVM Craiova
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Pandurii II Targu Jiu
CS Ineu – Naţional Sebiş
Ştiinţa Turceni – ACSO Filiaşi
Minerul Motru – Millenium Giarmata
UTA Bătrâna Doamnă – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj stă.

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Pandurii II Targu Jiu – FC Hunedoara
Naţional Sebiş – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
ACSO Filiaşi – CS Ineu
Millenium Giarmata – Ştiinţa Turceni
Minerul Mehedinţi – Minerul Motru
UTA Bătrâna Doamnă – Vulturii Lugoj
ACSVM Craiova stă.

Etapa a IX-a – 25.10.2014

Vulturii Lugoj – ACSVM Craiova
FC Hunedoara – Naţional Sebiş
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – ACSO Filiaşi
CS Ineu – Millenium Giarmata
Ştiinţa Turceni – Minerul Mehedinţi
Minerul Motru – UTA Bătrâna Doamnă
Pandurii II Targu Jiu stă.

Etapa a X-a – 01.11.2014

Pandurii II Targu Jiu – ACSVM Craiova
ACSO Filiaşi – FC Hunedoara
Millenium Giarmata – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Mehedinţi – CS Ineu
UTA Bătrâna Doamnă – Ştiinţa Turceni
Minerul Motru – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş stă.

Etapa a XI-a – 08.11.2014

Vulturii Lugoj – Pandurii II Targu Jiu
ACSVM Craiova – Naţional Sebiş
FC Hunedoara – Millenium Giarmata
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Minerul Mehedinţi
CS Ineu – UTA Bătrâna Doamnă
Ştiinţa Turceni – Minerul Motru
ACSO Filiaşi stă.

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Naţional Sebiş – Pandurii II Targu Jiu
ACSO Filiaşi – ACSVM Craiova
Minerul Mehedinţi – FC Hunedoara
UTA Bătrâna Doamnă – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Minerul Motru – CS Ineu
Ştiinţa Turceni – Vulturii Lugoj
Millenium Giarmata stă.

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

Vulturii Lugoj – Naţional Sebiş
Pandurii II Targu Jiu – ACSO Filiaşi
ACSVM Craiova – Millenium Giarmata
FC Hunedoara – UTA Bătrâna Doamnă
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Minerul Motru
CS Ineu – Ştiinţa Turceni
Minerul Mehedinţi stă.

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

Vulturii Lugoj – CS Ineu
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Ştiinţa Turceni
FC Hunedoara – Minerul Motru
ACSVM Craiova – Minerul Mehedinţi
Pandurii II Targu Jiu – Millenium Giarmata
Naţional Sebiş – ACSO Filiaşi
UTA Bătrâna Doamnă stă.

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Ineu – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Ştiinţa Turceni – FC Hunedoara
UTA Bătrâna Doamnă – ACSVM Craiova
Minerul Mehedinţi – Pandurii II Targu Jiu
Millenium Giarmata – Naţional Sebiş
ACSO Filiaşi – Vulturii Lugoj
Minerul Motru stă.

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

Vulturii Lugoj – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
FC Hunedoara – CS Ineu
ACSVM Craiova – Minerul Motru
Pandurii II Targu Jiu – UTA Bătrâna Doamnă
Naţional Sebiş – Minerul Mehedinţi
ACSO Filiaşi – Millenium Giarmata
Ştiinţa Turceni stă.

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – FC Hunedoara
Ştiinţa Turceni – ACSVM Craiova
Minerul Motru – Pandurii II Targu Jiu
UTA Bătrâna Doamnă – Naţional Sebiş
Minerul Mehedinţi – ACSO Filiaşi
Millenium Giarmata – Vulturii Lugoj
CS Ineu stă.

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

Vulturii Lugoj – FC Hunedoara
ACSVM Craiova – CS Ineu
Pandurii II Targu Jiu – Ştiinţa Turceni
Naţional Sebiş – Minerul Motru
ACSO Filiaşi – UTA Bătrâna Doamnă
Millenium Giarmata – Minerul Mehedinţi
Nova Mama Mia Becicherecu Mic stă.

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

Nova Mama Mia Becicherecu Mic – ACSVM Craiova
CS Ineu – Pandurii II Targu Jiu
Ştiinţa Turceni – Naţional Sebiş
Minerul Motru – ACSO Filiaşi
UTA Bătrâna Doamnă – Millenium Giarmata
Minerul Mehedinţi – Vulturii Lugoj
FC Hunedoara stă.

Etapa a XX-a -18.04.2015

ACSVM Craiova – FC Hunedoara
Pandurii II Targu Jiu – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Naţional Sebiş – CS Ineu
ACSO Filiaşi – Ştiinţa Turceni
Millenium Giarmata – Minerul Motru
Minerul Mehedinţi – UTA Bătrâna Doamnă
Vulturii Lugoj stă.

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

FC Hunedoara – Pandurii II Targu Jiu
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Naţional Sebiş
CS Ineu – ACSO Filiaşi
Ştiinţa Turceni – Millenium Giarmata
Minerul Motru – Minerul Mehedinţi
Vulturii Lugoj – UTA Bătrâna Doamnă
ACSVM Craiova stă.

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

ACSVM Craiova – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş – FC Hunedoara
ACSO Filiaşi – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Millenium Giarmata – CS Ineu
Minerul Mehedinţi – Ştiinţa Turceni
UTA Bătrâna Doamnă – Minerul Motru
Pandurii II Targu Jiu stă.

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

ACSVM Craiova – Pandurii II Targu Jiu
FC Hunedoara – ACSO Filiaşi
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – Millenium Giarmata
CS Ineu – Minerul Mehedinţi
Ştiinţa Turceni – UTA Bătrâna Doamnă
Vulturii Lugoj – Minerul Motru
Naţional Sebiş stă.

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Pandurii II Targu Jiu – Vulturii Lugoj
Naţional Sebiş – ACSVM Craiova
Millenium Giarmata – FC Hunedoara
Minerul Mehedinţi – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
UTA Bătrâna Doamnă – CS Ineu
Minerul Motru – Ştiinţa Turceni
ACSO Filiaşi stă.

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Pandurii II Targu Jiu – Naţional Sebiş
ACSVM Craiova – ACSO Filiaşi
FC Hunedoara – Minerul Mehedinţi
Nova Mama Mia Becicherecu Mic – UTA Bătrâna Doamnă
CS Ineu – Minerul Motru
Vulturii Lugoj – Ştiinţa Turceni
Millenium Giarmata stă.

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Naţional Sebiş – Vulturii Lugoj
ACSO Filiaşi – Pandurii II Targu Jiu
Millenium Giarmata – ACSVM Craiova
UTA Bătrâna Doamnă – FC Hunedoara
Minerul Motru – Nova Mama Mia Becicherecu Mic
Ştiinţa Turceni – CS Ineu
Minerul Mehedinţi stă.

Echipa clasata pe primul loc la finalul sezonului promoveaza dintre in Liga 2, in timp ce locurile 13 si 14 retrogradeaza direct. Locul 12 urmeaza sa vada daca va disputa un meci de baraj pentru mentinerea in Liga 3.

Program Liga 3 – Seria 3 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 3 se afla echipe din judetele Ilfov, Dolj, Dambovita, Arges, Teleorman, Olt si Prahova.

Echipe Seria 3 din Liga 3

CS Podari, FCM Targoviste, Chindia Targoviste, Urban Titu, Dinicu Golescu Campulung, FC Afumati, Inter Clinceni, Atletic Bradu, CS Stefanesti, CS Visina Noua, Sporting Rosiori, SCM Argesul Pitesti, Astra II, Concordia II Chiajna

Program Liga 3 – Seria 3 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

CS Podari – FCM Târgovişte
Chindia Târgovişte – Urban Titu
CN Dinicu Golescu – FC Afumaţi
Inter Clinceni – Atletic Bradu
CS Ştefăneşti – Vişina Nouă
Sporting Roşiori – SCM Argeşul Piteşti
Astra II – Concordia Chiajna II

Etapa a II-a – 06.09.2014

Urban Titu – CS Podari
FC Afumaţi – Chindia Târgovişte
Atletic Bradu – CN Dinicu Golescu
Vişina Nouă – Inter Clinceni
SCM Argeşul Piteşti – CS Ştefăneşti
Concordia Chiajna II – Sporting Roşiori
FCM Târgovişte – Astra II

Etapa a III-a – 13.09.2014

Urban Titu – FCM Târgovişte
CS Podari – FC Afumaţi
Chindia Târgovişte – Atletic Bradu
CN Dinicu Golescu – Vişina Nouă
Inter Clinceni – SCM Argeşul Piteşti
CS Ştefăneşti – Concordia Chiajna II
Sporting Roşiori – Astra II

Etapa a IV-a – 20.09.2014

FC Afumaţi – Urban Titu
Atletic Bradu – CS Podari
Vişina Nouă – Chindia Târgovişte
SCM Argeşul Piteşti – CN Dinicu Golescu
Concordia Chiajna II – Inter Clinceni
Astra II – CS Ştefăneşti
FCM Târgovişte – Sporting Roşiori

Etapa a V-a – 27.09.2014

FC Afumaţi – FCM Târgovişte
Urban Titu – Atletic Bradu
CS Podari – Vişina Nouă
Chindia Târgovişte – SCM Argeşul Piteşti
CN Dinicu Golescu – Concordia Chiajna II
Inter Clinceni – Astra II
CS Ştefăneşti – Sporting Roşiori

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Atletic Bradu – FC Afumaţi
Vişina Nouă – Urban Titu
SCM Argeşul Piteşti – CS Podari
Concordia Chiajna II – Chindia Târgovişte
Astra II – CN Dinicu Golescu
Sporting Roşiori – Inter Clinceni
FCM Târgovişte – CS Ştefăneşti

Etapa a VII-a – 11.10.2014

FCM Târgovişte – Atletic Bradu
FC Afumaţi – Vişina Nouă
Urban Titu – SCM Argeşul Piteşti
CS Podari – Concordia Chiajna II
Chindia Târgovişte – Astra II
CN Dinicu Golescu – Sporting Roşiori
Inter Clinceni – CS Ştefăneşti

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Vişina Nouă – Atletic Bradu
SCM Argeşul Piteşti – FC Afumaţi
Concordia Chiajna II – Urban Titu
Astra II – CS Podari
Sporting Roşiori – Chindia Târgovişte
CS Ştefăneşti – CN Dinicu Golescu
Inter Clinceni – FCM Târgovişte

Etapa a IX-a – 25.10.2014

FCM Târgovişte – Vişina Nouă
Atletic Bradu – SCM Argeşul Piteşti
FC Afumaţi – Concordia Chiajna II
Urban Titu – Astra II
CS Podari – Sporting Roşiori
Chindia Târgovişte – CS Ştefăneşti
CN Dinicu Golescu – Inter Clinceni

Etapa a X-a – 01.11.2014

SCM Argeşul Piteşti – Vişina Nouă
Concordia Chiajna II – Atletic Bradu
Astra II – FC Afumaţi
Sporting Roşiori – Urban Titu
CS Ştefăneşti – CS Podari
Inter Clinceni – Chindia Târgovişte
CN Dinicu Golescu – FCM Târgovişte

Etapa a XI-a – 08.11.2014

FCM Târgovişte – SCM Argeşul Piteşti
Vişina Nouă – Concordia Chiajna II
Atletic Bradu – Astra II
FC Afumaţi – Sporting Roşiori
Urban Titu – CS Ştefăneşti
CS Podari – Inter Clinceni
Chindia Târgovişte – CN Dinicu Golescu

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Concordia Chiajna II – SCM Argeşul Piteşti
Astra II – Vişina Nouă
Sporting Roşiori – Atletic Bradu
CS Ştefăneşti – FC Afumaţi
Inter Clinceni – Urban Titu
CN Dinicu Golescu – CS Podari
Chindia Târgovişte – FCM Târgovişte

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

FCM Târgovişte – Concordia Chiajna II
SCM Argeşul Piteşti – Astra II
Vişina Nouă – Sporting Roşiori
Atletic Bradu – CS Ştefăneşti
FC Afumaţi – Inter Clinceni
Urban Titu – CN Dinicu Golescu
CS Podari – Chindia Târgovişte

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

FCM Târgovişte – CS Podari
Urban Titu – Chindia Târgovişte
FC Afumaţi – CN Dinicu Golescu
Atletic Bradu – Inter Clinceni
Vişina Nouă – CS Ştefăneşti
SCM Argeşul Piteşti – Sporting Roşiori
Concordia Chiajna II – Astra II

Etapa a XV-a – 14.03.2015

CS Podari – Urban Titu
Chindia Târgovişte – FC Afumaţi
CN Dinicu Golescu – Atletic Bradu
Inter Clinceni – Vişina Nouă
CS Ştefăneşti – SCM Argeşul Piteşti
Sporting Roşiori – Concordia Chiajna II
Astra II – FCM Târgovişte

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

FCM Târgovişte – Urban Titu
FC Afumaţi – CS Podari
Atletic Bradu – Chindia Târgovişte
Vişina Nouă – CN Dinicu Golescu
SCM Argeşul Piteşti – Inter Clinceni
Concordia Chiajna II – CS Ştefăneşti
Astra II – Sporting Roşiori

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Urban Titu – FC Afumaţi
CS Podari – Atletic Bradu
Chindia Târgovişte – Vişina Nouă
CN Dinicu Golescu – SCM Argeşul Piteşti
Inter Clinceni – Concordia Chiajna II
CS Ştefăneşti – Astra II
Sporting Roşiori – FCM Târgovişte

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

FCM Târgovişte – FC Afumaţi
Atletic Bradu – Urban Titu
Vişina Nouă – CS Podari
SCM Argeşul Piteşti – Chindia Târgovişte
Concordia Chiajna II – CN Dinicu Golescu
Astra II – Inter Clinceni
Sporting Roşiori – CS Ştefăneşti

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

FC Afumaţi – Atletic Bradu
Urban Titu – Vişina Nouă
CS Podari – SCM Argeşul Piteşti
Chindia Târgovişte – Concordia Chiajna II
CN Dinicu Golescu – Astra II
Inter Clinceni – Sporting Roşiori
CS Ştefăneşti – FCM Târgovişte

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Atletic Bradu – FCM Târgovişte
Vişina Nouă – FC Afumaţi
SCM Argeşul Piteşti – Urban Titu
Concordia Chiajna II – CS Podari
Astra II – Chindia Târgovişte
Sporting Roşiori – CN Dinicu Golescu
CS Ştefăneşti – Inter Clinceni

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Atletic Bradu – Vişina Nouă
FC Afumaţi – SCM Argeşul Piteşti
Urban Titu – Concordia Chiajna II
CS Podari – Astra II
Chindia Târgovişte – Sporting Roşiori
CN Dinicu Golescu – CS Ştefăneşti
FCM Târgovişte – Inter Clinceni

Etapa a XXII-a – 02.05.2015

Vişina Nouă – FCM Târgovişte
SCM Argeşul Piteşti – Atletic Bradu
Concordia Chiajna II – FC Afumaţi
Astra II – Urban Titu
Sporting Roşiori – CS Podari
CS Ştefăneşti – Chindia Târgovişte
Inter Clinceni – CN Dinicu Golescu

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Vişina Nouă – SCM Argeşul Piteşti
Atletic Bradu – Concordia Chiajna II
FC Afumaţi – Astra II
Urban Titu – Sporting Roşiori
CS Podari – CS Ştefăneşti
Chindia Târgovişte – Inter Clinceni
FCM Târgovişte – CN Dinicu Golescu

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

SCM Argeşul Piteşti – FCM Târgovişte
Concordia Chiajna II – Vişina Nouă
Astra II – Atletic Bradu
Sporting Roşiori – FC Afumaţi
CS Ştefăneşti – Urban Titu
Inter Clinceni – CS Podari
CN Dinicu Golescu – Chindia Târgovişte

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

SCM Argeşul Piteşti – Concordia Chiajna II
Vişina Nouă – Astra II
Atletic Bradu – Sporting Roşiori
FC Afumaţi – CS Ştefăneşti
Urban Titu – Inter Clinceni
CS Podari – CN Dinicu Golescu
FCM Târgovişte – Chindia Târgovişte

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Concordia Chiajna II – FCM Târgovişte
Astra II – SCM Argeşul Piteşti
Sporting Roşiori – Vişina Nouă
CS Ştefăneşti – Atletic Bradu
Inter Clinceni – FC Afumaţi
CN Dinicu Golescu – Urban Titu
Chindia Târgovişte – CS Podari

Program Liga 3 – Seria 2 pentru sezonul 2014-2015

Extragerea tintarului pentru Liga 3 a avut loc astazi, fiind programat pe baza tabelei Berger pentru 14 echipe (sau 13, in doua din serii). In Seria 2 se afla echipele din zona Galati, Braila, Tulcea, Calarasi, Ialomita, Ilfov, Constanta si Bucuresti.

Echipe Seria 2 din Liga 3

Metalosport Galati, Callatis Mangalia, Delta Dobrogea Tulcea, Gloria Popesti Leordeni, Otelul II Galati, Juventus Bucuresti, CS Tunari, Metaglobus Bucuresti, Viitorul Domnesti, Dunarea Calarasi, Inainte Modelu, Viitorul Axintele, Vointa Snagov, Dinamo II Bucuresti.

Program Liga 3 – Seria 2 pentru sezonul 2014-2015

Etapa I – 30.08.2014

Metalosport Galaţi – Callatis 2012 Mangalia
Delta Dobrogea – Gloria Popeşti Leordeni
Oţelul II Galaţi – Juventus Bucureşti
CS Tunari – Metaglobus Bucuresti
Viitorul Domneşti – Dunărea Călăraşi
Înainte Modelu – Viitorul Axintele
Voinţa Snagov – Dinamo II Bucuresti

Etapa a II-a -06.09.2014

Gloria Popeşti Leordeni – Metalosport Galaţi
Juventus Bucureşti – Delta Dobrogea
Metaglobus Bucuresti – Oţelul II Galaţi
Dunărea Călăraşi – CS Tunari
Viitorul Axintele – Viitorul Domneşti
Dinamo II Bucuresti – Înainte Modelu
Callatis 2012 Mangalia – Voinţa Snagov

Etapa a III-a – 13.09.2014

Gloria Popeşti Leordeni – Callatis 2012 Mangalia
Metalosport Galaţi – Juventus Bucureşti
Delta Dobrogea – Metaglobus Bucuresti
Oţelul II Galaţi – Dunărea Călăraşi
CS Tunari – Viitorul Axintele
Viitorul Domneşti – Dinamo II Bucuresti
Înainte Modelu – Voinţa Snagov

Etapa a IV-a – 20.09.2014

Juventus Bucureşti – Gloria Popeşti Leordeni
Metaglobus Bucuresti – Metalosport Galaţi
Dunărea Călăraşi – Delta Dobrogea
Viitorul Axintele – Oţelul II Galaţi
Dinamo II Bucuresti – CS Tunari
Voinţa Snagov – Viitorul Domneşti
Callatis 2012 Mangalia – Înainte Modelu

Etapa a V-a – 27.09.2014

Juventus Bucureşti – Callatis 2012 Mangalia
Gloria Popeşti Leordeni – Metaglobus Bucuresti
Metalosport Galaţi – Dunărea Călăraşi
Delta Dobrogea – Viitorul Axintele
Oţelul II Galaţi – Dinamo II Bucuresti
CS Tunari – Voinţa Snagov
Viitorul Domneşti – Înainte Modelu

Etapa a VI-a – 04.10.2014

Metaglobus Bucuresti – Juventus Bucureşti
Dunărea Călăraşi – Gloria Popeşti Leordeni
Viitorul Axintele – Metalosport Galaţi
Dinamo II Bucuresti – Delta Dobrogea
Voinţa Snagov – Oţelul II Galaţi
Înainte Modelu – CS Tunari
Callatis 2012 Mangalia – Viitorul Domneşti

Etapa a VII-a – 11.10.2014

Callatis 2012 Mangalia – Metaglobus Bucuresti
Juventus Bucureşti – Dunărea Călăraşi
Gloria Popeşti Leordeni – Viitorul Axintele
Metalosport Galaţi – Dinamo II Bucuresti
Delta Dobrogea – Voinţa Snagov
Oţelul II Galaţi – Înainte Modelu
CS Tunari – Viitorul Domneşti

Etapa a VIII-a – 18.10.2014

Dunărea Călăraşi – Metaglobus Bucuresti
Viitorul Axintele – Juventus Bucureşti
Dinamo II Bucuresti – Gloria Popeşti Leordeni
Voinţa Snagov – Metalosport Galaţi
Înainte Modelu – Delta Dobrogea
Viitorul Domneşti – Oţelul II Galaţi
CS Tunari – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a IX-a – 25.10.2014

Callatis 2012 Mangalia – Dunărea Călăraşi
Metaglobus Bucuresti – Viitorul Axintele
Juventus Bucureşti – Dinamo II Bucuresti
Gloria Popeşti Leordeni – Voinţa Snagov
Metalosport Galaţi – Înainte Modelu
Delta Dobrogea – Viitorul Domneşti
Oţelul II Galaţi – CS Tunari

Etapa a X-a – 01.11.2014

Viitorul Axintele – Dunărea Călăraşi
Dinamo II Bucuresti – Metaglobus Bucuresti
Voinţa Snagov – Juventus Bucureşti
Înainte Modelu – Gloria Popeşti Leordeni
Viitorul Domneşti – Metalosport Galaţi
CS Tunari – Delta Dobrogea
Oţelul II Galaţi – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XI-a – 08.11.2014

Callatis 2012 Mangalia – Viitorul Axintele
Dunărea Călăraşi – Dinamo II Bucuresti
Metaglobus Bucuresti – Voinţa Snagov
Juventus Bucureşti – Înainte Modelu
Gloria Popeşti Leordeni – Viitorul Domneşti
Metalosport Galaţi – CS Tunari
Delta Dobrogea – Oţelul II Galaţi

Etapa a XII-a – 15.11.2014

Dinamo II Bucuresti – Viitorul Axintele
Voinţa Snagov – Dunărea Călăraşi
Înainte Modelu – Metaglobus Bucuresti
Viitorul Domneşti – Juventus Bucureşti
CS Tunari – Gloria Popeşti Leordeni
Oţelul II Galaţi – Metalosport Galaţi
Delta Dobrogea – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XIII-a – 22.11.2014

Callatis 2012 Mangalia – Dinamo II Bucuresti
Viitorul Axintele – Voinţa Snagov
Dunărea Călăraşi – Înainte Modelu
Metaglobus Bucuresti – Viitorul Domneşti
Juventus Bucureşti – CS Tunari
Gloria Popeşti Leordeni – Oţelul II Galaţi
Metalosport Galaţi – Delta Dobrogea

Etapa a XIV-a – 07.03.2015

Callatis 2012 Mangalia – Metalosport Galaţi
Gloria Popeşti Leordeni – Delta Dobrogea
Juventus Bucureşti – Oţelul II Galaţi
Metaglobus Bucuresti – CS Tunari
Dunărea Călăraşi – Viitorul Domneşti
Viitorul Axintele – Înainte Modelu
Dinamo II Bucuresti – Voinţa Snagov

Etapa a XV-a – 14.03.2015

Metalosport Galaţi – Gloria Popeşti Leordeni
Delta Dobrogea – Juventus Bucureşti
Oţelul II Galaţi – Metaglobus Bucuresti
CS Tunari – Dunărea Călăraşi
Viitorul Domneşti – Viitorul Axintele
Înainte Modelu – Dinamo II Bucuresti
Voinţa Snagov – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XVI-a – 21.03.2015

Callatis 2012 Mangalia – Gloria Popeşti Leordeni
Juventus Bucureşti – Metalosport Galaţi
Metaglobus Bucuresti – Delta Dobrogea
Dunărea Călăraşi – Oţelul II Galaţi
Viitorul Axintele – CS Tunari
Dinamo II Bucuresti – Viitorul Domneşti
Voinţa Snagov – Înainte Modelu

Etapa a XVII-a – 28.03.2015

Gloria Popeşti Leordeni – Juventus Bucureşti
Metalosport Galaţi – Metaglobus Bucuresti
Delta Dobrogea – Dunărea Călăraşi
Oţelul II Galaţi – Viitorul Axintele
CS Tunari – Dinamo II Bucuresti
Viitorul Domneşti – Voinţa Snagov
Înainte Modelu – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XVIII-a – 04.04.2015

Callatis 2012 Mangalia – Juventus Bucureşti
Metaglobus Bucuresti – Gloria Popeşti Leordeni
Dunărea Călăraşi – Metalosport Galaţi
Viitorul Axintele – Delta Dobrogea
Dinamo II Bucuresti – Oţelul II Galaţi
Voinţa Snagov – CS Tunari
Înainte Modelu – Viitorul Domneşti

Etapa a XIX-a – 11.04.2015

Juventus Bucureşti – Metaglobus Bucuresti
Gloria Popeşti Leordeni – Dunărea Călăraşi
Metalosport Galaţi – Viitorul Axintele
Delta Dobrogea – Dinamo II Bucuresti
Oţelul II Galaţi – Voinţa Snagov
CS Tunari – Înainte Modelu
Viitorul Domneşti – Callatis 2012 Mangalia

Etapa a XX-a – 18.04.2015

Metaglobus Bucuresti – Callatis 2012 Mangalia
Dunărea Călăraşi – Juventus Bucureşti
Viitorul Axintele – Gloria Popeşti Leordeni
Dinamo II Bucuresti – Metalosport Galaţi
Voinţa Snagov – Delta Dobrogea
Înainte Modelu – Oţelul II Galaţi
Viitorul Domneşti – CS Tunari

Etapa a XXI-a – 25.04.2015

Metaglobus Bucuresti – Dunărea Călăraşi
Juventus Bucureşti – Viitorul Axintele
Gloria Popeşti Leordeni – Dinamo II Bucuresti
Metalosport Galaţi – Voinţa Snagov
Delta Dobrogea – Înainte Modelu
Oţelul II Galaţi – Viitorul Domneşti
Callatis 2012 Mangalia – CS Tunari

Etapa a XXII-a -02.05.2015

Dunărea Călăraşi – Callatis 2012 Mangalia
Viitorul Axintele – Metaglobus Bucuresti
Dinamo II Bucuresti – Juventus Bucureşti
Voinţa Snagov – Gloria Popeşti Leordeni
Înainte Modelu – Metalosport Galaţi
Viitorul Domneşti – Delta Dobrogea
CS Tunari – Oţelul II Galaţi

Etapa a XXIII-a – 09.05.2015

Dunărea Călăraşi – Viitorul Axintele
Metaglobus Bucuresti – Dinamo II Bucuresti
Juventus Bucureşti – Voinţa Snagov
Gloria Popeşti Leordeni – Înainte Modelu
Metalosport Galaţi – Viitorul Domneşti
Delta Dobrogea – CS Tunari
Callatis 2012 Mangalia – Oţelul II Galaţi

Etapa a XXIV-a – 16.05.2015

Viitorul Axintele – Callatis 2012 Mangalia
Dinamo II Bucuresti – Dunărea Călăraşi
Voinţa Snagov – Metaglobus Bucuresti
Înainte Modelu – Juventus Bucureşti
Viitorul Domneşti – Gloria Popeşti Leordeni
CS Tunari – Metalosport Galaţi
Oţelul II Galaţi – Delta Dobrogea

Etapa a XXV-a – 23.05.2015

Viitorul Axintele – Dinamo II Bucuresti
Dunărea Călăraşi – Voinţa Snagov
Metaglobus Bucuresti – Înainte Modelu
Juventus Bucureşti – Viitorul Domneşti
Gloria Popeşti Leordeni – CS Tunari
Metalosport Galaţi – Oţelul II Galaţi
Callatis 2012 Mangalia – Delta Dobrogea

Etapa a XXVI-a – 30.05.2015

Dinamo II Bucuresti – Callatis 2012 Mangalia
Voinţa Snagov – Viitorul Axintele
Înainte Modelu – Dunărea Călăraşi
Viitorul Domneşti – Metaglobus Bucuresti
CS Tunari – Juventus Bucureşti
Oţelul II Galaţi – Gloria Popeşti Leordeni
Delta Dobrogea – Metalosport Galaţi

 

Program Competitional Liga 3 Seria 6 – Sezonul 2013-2014

Programul Competitional pentru Seria a 6 a din Liga 3 pentru sezonul 2013-2014, serie formata din 12 echipe din judetele Mures, Dambovita, Prahova, Covasna, Arges si Brasov – Conpet Ploiesti, Avantul Reghita, FC Papauti, SCM Arges, Fortuna Brazi, Urban Titu, FCM Targoviste, Chindia Targoviste, Atletic Bradu, Civitas Fagaras, FC Zagon si AFCM Campina.

Etapa 1        

Avântul Reghin – FCM Târgovişte
AFCM Câmpina – AFC Conpet Ploieşti
FC Păpăuţi – FC Zagon
Urban Titu – SCM Argeş
Atletic Bradu – Fortuna Brazi
Chindia Targoviste- Civitas Fagaras

Etapa 2        

AFC Conpet Ploieşti – Avântul Reghin
FC Zagon – AFCM Câmpina
SCM Argeş – FC Păpăuţi
Fortuna Brazi – Urban Titu
Civitas Fagaras – Atletic Bradu
FCM Târgovişte – Chindia Targoviste

Etapa 3        

AFC Conpet Ploieşti – FCM Târgovişte
Avântul Reghin – FC Zagon
AFCM Câmpina – SCM Argeş Pitesti
FC Păpăuţi – Fortuna Brazi
Urban Titu – Civitas Fagaras
Atletic Bradu – Chindia Targoviste

Etapa 4        

FC Zagon – AFC Conpet Ploieşti
SCM Argeş – Avântul Reghin
Fortuna Brazi – AFCM Câmpina
Civitas Fagaras – FC Păpăuţi
Chindia Targoviste – Urban Titu
FCM Târgovişte – Atletic Bradu

Etapa 5     

FC Zagon – FCM Târgovişte
AFC Conpet Ploieşti – SCM Argeş
Avântul Reghin – Fortuna Brazi
AFCM Câmpina – Civitas Fagaras
FC Păpăuţi – Chindia Targoviste
Urban Titu – Atletic Bradu

Etapa 6        

SCM Argeş – FC Zagon
Fortuna Brazi – AFC Conpet Ploieşti
Civitas Fagaras – Avântul Reghin
Chindia Targoviste – AFCM Câmpina
Atletic Bradu – FC Păpăuţi
Urban Titu – FCM Târgovişte

Etapa 7        

FCM Târgovişte – SCM Argeş
FC Zagon – Fortuna Brazi
AFC Conpet Ploieşti – Civitas Fagaras
Avântul Reghin – Chindia Targoviste
AFCM Câmpina – Atletic Bradu
FC Păpăuţi – Urban Titu

Etapa 8        

Fortuna Brazi – SCM Argeş Pitesti
Civitas Fagaras – FC Zagon
Chindia Targoviste – AFC Conpet Ploieşti
Atletic Bradu – Avântul Reghin
Urban Titu – AFCM Câmpina
FC Păpăuţi – FCM Târgovişte

Etapa 9       

FCM Târgovişte – Fortuna Brazi
SCM Argeş – Civitas Fagaras
FC Zagon – Chindia Targoviste
AFC Conpet Ploieşti – Atletic Bradu
Avântul Reghin – Urban Titu
AFCM Câmpina – FC Păpăuţi

Etapa 10      

Civitas Fagaras – Fortuna Brazi
Chindia Targoviste- SCM Argeş
Atletic Bradu – FC Zagon
Urban Titu – AFC Conpet Ploieşti
FC Păpăuţi – Avântul Reghin
AFCM Câmpina – FCM Târgovişte

Etapa 11       

Avântul Reghin – AFCM Câmpina
AFC Conpet Ploieşti – FC Păpăuţi
FC Zagon – Urban Titu
SCM Argeş – Atletic Bradu
Fortuna Brazi – Chindia Targoviste
FCM Târgovişte – Civitas Fagaras

Program Competitional Liga 3 Seria 5 – Sezonul 2013-2014

Programul Competitional al Seriei a 5 a din Liga 3 pentru sezonul 2013-2014, serie formata din 12 echipe din judetele Bihor, Alba, Cluj, Maramures, Arad si Salaj – CS Osorhei, CSO Cugir, Unirea Jucu, Unirea Dej, FCM Baia Mare, Seso Campia Turzii, Soimii Pancota, FC Maramures, Sanatatea Cluj, National Sebis, CS Ineu si FC Zalau.

Etapa 1    

FC Oşorhei – CSO Cugir
Unirea Jucu – Unirea Dej
FCM Baia Mare – Seso Câmpia Turzii
Şoimii Pâncota – FC Maramureş
Sănătatea Cluj – Naţional Sebiş
CS Ineu – FC Zalău

Etapa 2        

Unirea Dej – FC Oşorhei
Seso Câmpia Turzii – Unirea Jucu
FC Maramureş – FCM Baia Mare
Naţional Sebiş – Şoimii Pâncota
FC Zalău – Sănătatea Cluj
CSO Cugir – CS Ineu

Etapa 3

Unirea Dej – CSO Cugir
FC Oşorhei – Seso Câmpia Turzii
Unirea Jucu – FC Maramureş
FCM Baia Mare – Naţional Sebiş
Şoimii Pâncota – FC Zalău
Sănătatea Cluj – CS Ineu

Etapa 4

Seso Câmpia Turzii – Unirea Dej
FC Maramureş – FC Oşorhei
Naţional Sebiş – Unirea Jucu
FC Zalău – FCM Baia Mare
CS Ineu – Şoimii Pâncota
CSO Cugir – Sănătatea Cluj

Etapa 5

Seso Câmpia Turzii – CSO Cugir
Unirea Dej – FC Maramureş
FC Oşorhei – Naţional Sebiş
Unirea Jucu – FC Zalău
FCM Baia Mare – CS Ineu
Şoimii Pâncota – Sănătatea Cluj

Etapa 6

FC Maramureş – Seso Câmpia Turzii
Naţional Sebiş – Unirea Dej
FC Zalău – FC Oşorhei
CS Ineu – Unirea Jucu
Sănătatea Cluj – FCM Baia Mare
Şoimii Pâncota – CSO Cugir

Etapa 7

CSO Cugir – FC Maramureş
Seso Câmpia Turzii – Naţional Sebiş
Unirea Dej – FC Zalău
FC Oşorhei – CS Ineu
Unirea Jucu – Sănătatea Cluj
FCM Baia Mare – Şoimii Pâncota

Etapa 8

Naţional Sebiş – FC Maramureş
FC Zalău – Seso Câmpia Turzii
CS Ineu – Unirea Dej
Sănătatea Cluj – FC Oşorhei
Şoimii Pâncota – Unirea Jucu
FCM Baia Mare – CSO Cugir

Etapa 9

CSO Cugir – Naţional Sebiş
FC Maramureş – FC Zalău
Seso Câmpia Turzii – CS Ineu
Unirea Dej – Sănătatea Cluj
FC Oşorhei – Şoimii Pâncota
Unirea Jucu – FCM Baia Mare

Etapa 10

FC Zalău – Naţional Sebiş
CS Ineu – FC Maramureş
Sănătatea Cluj – Seso Câmpia Turzii
Şoimii Pâncota – Unirea Dej
FCM Baia Mare – FC Oşorhei
Unirea Jucu – CSO Cugir

Etapa 11

FC Oşorhei – Unirea Jucu
Unirea Dej – FCM Baia Mare
Seso Câmpia Turzii – Şoimii Pâncota
FC Maramureş – Sănătatea Cluj
Naţional Sebiş – CS Ineu
CSO Cugir – FC Zalău

Program Competitional Liga 3 Seria 3 – Sezonul 2013-2014

Programul Competitional pentru Seria 3 din Liga 3 pentru sezonul 2013-2014 in care vor concura 12 formatii din zona Oltenia-Muntenia – Apa Craiova, CS Balotesti, FC Bals, Inter Clinceni, AS Podari, Viitorul Domnesti, CS Tunari, Concordia Chiajna II, Metaglobus Bucuresti, Dinamo II Bucuresti (care s-a si desfintat intre timp), Juventus Bucuresti si CS Visina Noua.

Etapa 1 

Dinamo II – CS Vişina Nouă
Juventus Bucureşti – Concordia Chiajna II
Metaloglobus Bucureşti – Viitorul Domneşti
CS Tunari – Inter Clinceni
AS Podari – CS Baloteşti
FC Balş – CS Apă Craiova

Etapa 2      

Concordia Chiajna II – Dinamo II
Viitorul Domneşti – Juventus Bucureşti
Inter Clinceni – Metaloglobus Bucureşti
CS Baloteşti – CS Tunari
CS Apă Craiova – AS Podari
CS Vişina Nouă – FC Balş

Etapa 3

Concordia Chiajna II – CS Vişina Nouă
Dinamo II – Viitorul Domneşti
Juventus Bucureşti – Inter Clinceni
Metaloglobus Bucureşti – CS Baloteşti
CS Tunari – CS Apă Craiova
AS Podari – FC Balş

Etapa 4

Viitorul Domneşti – Concordia Chiajna II
Inter Clinceni – Dinamo II
CS Baloteşti – Juventus Bucureşti
CS Apă Craiova – Metaloglobus Bucureşti
FC Balş – CS Tunari
CS Vişina Nouă – AS Podari

Etapa 5

Viitorul Domneşti – CS Vişina Nouă
Concordia Chiajna II – Inter Clinceni
Dinamo II – CS Baloteşti
Juventus Bucureşti – CS Apă Craiova
Metaloglobus Bucureşti – FC Balş
CS Tunari – AS Podari

Etapa 6

Inter Clinceni – Viitorul Domneşti
CS Baloteşti – Concordia Chiajna II
CS Apă Craiova – Dinamo II
FC Balş – Juventus Bucureşti
AS Podari – Metaloglobus Bucureşti
CS Tunari – CS Vişina Nouă

Etapa 7

CS Vişina Nouă – Inter Clinceni
Viitorul Domneşti – CS Baloteşti
Concordia Chiajna II – CS Apă Craiova
Dinamo II – FC Balş
Juventus Bucureşti – AS Podari
Metaloglobus Bucureşti – CS Tunari

Etapa 8

CS Baloteşti – Inter Clinceni
CS Apă Craiova – Viitorul Domneşti
FC Balş – Concordia Chiajna II
AS Podari – Dinamo II
CS Tunari – Juventus Bucureşti
Metaloglobus Bucureşti – CS Vişina Nouă

Etapa 9

CS Vişina Nouă – CS Baloteşti
Inter Clinceni – CS Apă Craiova
Viitorul Domneşti – FC Balş
Concordia Chiajna II – AS Podari
Dinamo II – CS Tunari
Juventus Bucureşti – Metaloglobus Bucureşti

Etapa 10

CS Apă Craiova – CS Baloteşti
FC Balş – Inter Clinceni
AS Podari – Viitorul Domneşti
CS Tunari – Concordia Chiajna II
Metaloglobus Bucureşti – Dinamo II
Juventus Bucureşti – CS Vişina Nouă

Etapa 11

Dinamo II – Juventus Bucureşti
Concordia Chiajna II – Metaloglobus Bucureşti
Viitorul Domneşti – CS Tunari
Inter Clinceni – AS Podari
CS Baloteşti – FC Balş
CS Vişina Nouă – CS Apă Craiova

Program Competitional Liga 3 Seria 2 – Sezonul 2013-2014

Programul Competitional pentru Seria 2 a Ligii a 3 a pentru sezonul 2013-2014. Seria 2 este formata din 12 echipe din zona Munteniei si Dobrogei – Otelul II Galati, Viitorul Axintele, CS Stefanesti, Dunarea Calarasi, Conpet Ciresu, Rapid Fetesti, Callatis Mangalia, CS Afumati, AS Popesti-Leordeni, FC Voluntari, Sporting Liesti si Progresul Cernica.

Etapa 1    

Oţelul II Galaţi – Viitorul Axintele
CS Ştefăneşti – Dunărea Călăraşi
Conpet Cireşu – Rapid Feteşti
Callatis Mangalia – CS Afumaţi
AS Popeşti Leordeni – FC Voluntari
Sporting Lieşti – Progresul Cernica

Etapa 2    

Dunărea Călăraşi – Oţelul II Galaţi
Rapid Feteşti – CS Ştefăneşti
CS Afumaţi – Conpet Cireşu
FC Voluntari – Callatis Mangalia
Progresul Cernica – AS Popeşti Leordeni
Viitorul Axintele – Sporting Lieşti

Etapa 3

Dunărea Călăraşi – Viitorul Axintele
Oţelul II Galaţi – Rapid Feteşti
CS Ştefăneşti – CS Afumaţi
Conpet Cireşu – FC Voluntari
Callatis Mangalia – Progresul Cernica
AS Popeşti Leordeni – Sporting Lieşti

Etapa 4

Rapid Feteşti – Dunărea Călăraşi
CS Afumaţi – Oţelul II Galaţi
FC Voluntari – CS Ştefăneşti
Progresul Cernica – Conpet Cireşu
Sporting Lieşti – Callatis Mangalia
Viitorul Axintele – AS Popeşti Leordeni

Etapa 5

Rapid Feteşti – Viitorul Axintele
Dunărea Călăraşi – CS Afumaţi
Oţelul II Galaţi – FC Voluntari
CS Ştefăneşti – Progresul Cernica
Conpet Cireşu – Sporting Lieşti
Callatis Mangalia – AS Popeşti Leordeni

Etapa 6

CS Afumaţi – Rapid Feteşti
FC Voluntari – Dunărea Călăraşi
Progresul Cernica – Oţelul II Galaţi
Sporting Lieşti – CS Ştefăneşti
AS Popeşti Leordeni – Conpet Cireşu
Callatis Mangalia – Viitorul Axintele

Etapa 7

Viitorul Axintele – CS Afumaţi
Rapid Feteşti – FC Voluntari
Dunărea Călăraşi – Progresul Cernica
Oţelul II Galaţi – Sporting Lieşti
CS Ştefăneşti – AS Popeşti Leordeni
Conpet Cireşu – Callatis Mangalia

Etapa 8

FC Voluntari – CS Afumaţi
Progresul Cernica – Rapid Feteşti
Sporting Lieşti – Dunărea Călăraşi
AS Popeşti Leordeni – Oţelul II Galaţi
Callatis Mangalia – CS Ştefăneşti
Conpet Cireşu – Viitorul Axintele

Etapa 9

Viitorul Axintele – FC Voluntari
CS Afumaţi – Progresul Cernica
Rapid Feteşti – Sporting Lieşti
Dunărea Călăraşi – AS Popeşti Leordeni
Oţelul II Galaţi – Callatis Mangalia
CS Ştefăneşti – Conpet Cireşu

Etapa 10

Progresul Cernica – FC Voluntari
Sporting Lieşti – CS Afumaţi
AS Popeşti Leordeni – Rapid Feteşti
Callatis Mangalia – Dunărea Călăraşi
Conpet Cireşu – Oţelul II Galaţi
CS Ştefăneşti – Viitorul Axintele

Etapa 11
Oţelul II Galaţi – CS Ştefăneşti
Dunărea Călăraşi – Conpet Cireşu
Rapid Feteşti – Callatis Mangalia
CS Afumaţi – AS Popeşti Leordeni
FC Voluntari – Sporting Lieşti
Viitorul Axintele – Progresul Cernica

Program Competitional Liga 3 Seria 1 – Sezonul 2013-2014

Programul Competitional pentru Seria 1 a Liga 3 pentru sezonul 2013-2014, serie in care se afla 12 echipe din zona Moldovei – FC Pojorata, Kosarom Pascani, Aerostar Bacau, CSM Moinesti, Cetatea Targu Neamt, FCM Dorohoi, Sporting Suceava, Ceahlaul II Piatra Neamt, Bucovina Radauti, Stiinta Miroslava, FCM Bacau si Petrotub Roman

Etapa 1     

FC Pojorâta – Kosarom Paşcani
Aerostar Bacău – CSM Moineşti
Cetatea Tg. Neamţ – FCM Dorohoi
Sporting Suceava – Ceahlăul II
Bucovina Rădăuţi – Ştiinţa Miroslava
FCM Bacău – Petrotub Roman

Etapa 2    

CSM Moineşti – FC Pojorâta
FCM Dorohoi – Aerostar Bacău
Ceahlăul II – Cetatea Tg. Neamţ
Ştiinţa Miroslava – Sporting Suceava
Petrotub Roman – Bucovina Rădăuţi
Kosarom Paşcani – FCM Bacău

Etapa 3

CSM Moineşti – Kosarom Paşcani
FC Pojorâta – FCM Dorohoi
Aerostar Bacău – Ceahlăul II
Cetatea Tg. Neamţ – Ştiinţa Miroslava
Sporting Suceava – Petrotub Roman
Bucovina Rădăuţi – FCM Bacău

Etapa 4

FCM Dorohoi – CSM Moineşti
Ceahlăul II – FC Pojorâta
Ştiinţa Miroslava – Aerostar Bacău
Petrotub Roman – Cetatea Tg. Neamţ
FCM Bacău – Sporting Suceava
Kosarom Paşcani – Bucovina Rădăuţi

Etapa 5

FCM Dorohoi – Kosarom Paşcani
CSM Moineşti – Ceahlăul II
FC Pojorâta – Ştiinţa Miroslava
Aerostar Bacău – Petrotub Roman
Cetatea Tg. Neamţ – FCM Bacău
Sporting Suceava – Bucovina Rădăuţi

Etapa 6

Ceahlăul II – FCM Dorohoi
Ştiinţa Miroslava – CSM Moineşti
Petrotub Roman – FC Pojorâta
FCM Bacău – Aerostar Bacău
Bucovina Rădăuţi – Cetatea Tg. Neamţ
Sporting Suceava – Kosarom Paşcani

Etapa 7

Kosarom Paşcani – Ceahlăul II
FCM Dorohoi – Ştiinţa Miroslava
CSM Moineşti – Petrotub Roman
FC Pojorâta – FCM Bacău
Aerostar Bacău – Bucovina Rădăuţi
Cetatea Tg. Neamţ – Sporting Suceava

Etapa 8

Ştiinţa Miroslava – Ceahlăul II
Petrotub Roman – FCM Dorohoi
FCM Bacău – CSM Moineşti
Bucovina Rădăuţi – FC Pojorâta
Sporting Suceava – Aerostar Bacău
Cetatea Tg. Neamţ – Kosarom Paşcani

Etapa 9

Kosarom Paşcani – Ştiinţa Miroslava
Ceahlăul II – Petrotub Roman
FCM Dorohoi – FCM Bacău
CSM Moineşti – Bucovina Rădăuţi
FC Pojorâta – Sporting Suceava
Aerostar Bacău – Cetatea Tg. Neamţ

Etapa 10

Petrotub Roman – Ştiinţa Miroslava
FCM Bacău – Ceahlăul II
Bucovina Rădăuţi – FCM Dorohoi
Sporting Suceava – CSM Moineşti
Cetatea Tg. Neamţ – FC Pojorâta
Aerostar Bacău – Kosarom Paşcani

Etapa 11

FC Pojorâta – Aerostar Bacău
CSM Moineşti – Cetatea Tg. Neamţ
FCM Dorohoi – Sporting Suceava
Ceahlăul II – Bucovina Rădăuţi
Ştiinţa Miroslava – FCM Bacău
Kosarom Paşcani – Petrotub Roman