Tag: Soimii Helegiu

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 15

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a cincisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Dinamo Onesti – Sport Club II Bacau 1-0

Vointa Oituz – AS Tescani 1-3

UZU Darmanesti – Gloria Zemes 2-1

Magura Casin – Vulturul Magiresti 4-0

Vointa Garleni – CS Nicolae Balcescu 0-0

AS Negri – AS Targu Ocna 3-1

Flamura Rosie Sascut – CSM Moinesti 1-2

AS Siretu – CS Dofteana 1-2

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 14

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a patrusprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Sport Club II Bacau – Vointa Garleni 3-0

CSM Moinesti – AS Siretu 3-1

AS Filipesti – UZU Darmanesti 2-0

Gloria Zemes – Magura Casin 7-1

Vulturul Magiresti – Vointa Oituz 3-2

AS Tescani – Dinamo Onesti 2-2

AS Targu Ocna – Flamura Rosie Sascut 5-0

CS Nicolae Balcescu – AS Negri 5-1

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 13

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a treisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Sport CLub II Bacau – AS Tescani 5-1

Dinamo Onesti – Vulturul Magiresti 21-0

Vointa Oituz – Gloria Zemes 3-2

UZU Darmanesti – CS Dofteana 0-2

Magura Casin – AS Filipesti 2-2

AS Negri – Vointa Garleni 4-0

AS Siretu – AS Targu Ocna 4-2

Flamura Rosie Sascut – CS Nicolae Balcescu 0-5

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 12

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a doisprezecea etapa a sezonului 2014-2015

CSM Moinesti – UZU Darmanesti 1-5

AS Filipesti – Vointa Oituz 2-0

CS Dofteana – Magura Casin 5-1

Gloria Zemes – Dinamo Onesti 0-4

Vulturul Magiresti – Sport Club II Bacau 0-5

Vointa Garleni – AS Tescani 2-1

AS Negri – Flamura Rosie Sascut 2-0

CS Nicolae Balcescu – AS Siretu 6-0

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 11

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a unsprezecea etapa a sezonului 2014-2015

Sport Club II Bacau – Gloria Zemes 3-0

Dinamo Onesti – AS Filipesti 2-0

Vointa Oituz – CS Dofteana 2-7

AS Tescani – Vulturul Magiresti 3-0

UZU Darmanesti – AS Targu Ocna 0-0

Magura Casin – CSM Moinesti 4-1

Flamura Rosie Sascut – Voina Garleni 0-3

AS Siretu – AS Negri 2-2

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 10

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a zecea etapa a sezonului 2014-2015

CSM Moinesti – Vointa Oituz 7-0

AS Filipesti – Sport Club II Bacau 0-4

CS Dofteana – Dinamo Onesti 4-2

Gloria Zemes – AS Tescani 0-2

Vointa Garleni – Vulturul Magiresti 7-1

AS Targu Ocna – Magura Casin 1-1

CS Nicolae Balcescu – UZU Darmanesti 5-0

Flamura Rosie Sascut – AS Siretu 4-3

AS Negri – Soimii Helegiu 3-0 (oaspetii s-au retras)

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 9

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a noua etapa a sezonului 2014-2015

Sport Club II Bacau – CS Dofteana 8-0

Dinamo Onesti – CSM Moinesti 4-2

Viitorul Oituz – AS Targu Ocna 0-4

Vulturul Magiresti – Gloria Zemes 3-3

AS Tescani – AS Filipesti 4-0

UZU Darmanesti – AS Negri 2-0

Magura Casin – CS Nicolae Balcescu 1-2

AS Siretu – Vointa Garleni 2-2

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 8

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a opta etapa a sezonului 2014-2015

CSM Moinesti – Sport Club II Bacau 1-4

AS Filipesti – Vulturul Magiresti 6-0

CS Dofteana – AS Tescani 5-2

Vointa Garleni – Gloria Zemes 1-1

AS Targu Ocna – Dinamo Onesti 0-7

AS Negri – Magura Casin 4-0

CS Nicolae Balcescu – Viitorul Oituz 2-0

Flamura Rosie Sascut – UZU Darmanesti 0-3

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 7

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a saptea etapa a sezonului 2014-2015

Sport Club II Bacau – AS Targu Ocna 4-0

Dinamo Onesti – CS Nicolae Balcescu 2-1

Viitorul Oituz – AS Negri 6-1

Gloria Zemes – AS Filipesti 2-1

Vulturul Magiresti – CS Dofteana 0-4

AS Tescani – CSM Moinesti 2-2

UZU Darmanesti – AS Siretu 6-0

Magura Casin – Flamura Rosie Sascut 3-0

{2014-2015} Liga 4 Bacau – Rezultate Etapa 6

Liga 4 Bacau – Rezultatele inregistrate in cea de-a sasea etapa a sezonului 2014-2015

CSM Moinesti – Vulturul Magiresti 4-0

CS Dofteana – Gloria Zemes 3-3

Vointa Garleni – AS Filipesti 5-3

AS Targu Coan – AS Tescani 0-3

AS Negri – Dinamo Onesti 0-2

CS Nicolae Balcescu – Sport Club II Bacau 1-1

Flamura Rosie Sascut – Viitorul Oituz 0-2

AS Siretu – Magura Casin 1-4

Soimii Helegiu – UZU Darmanesti 1-2